Francuska Legia Cudzoziemska

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Królewna

Francuska Legia Cudzoziemska

Post autor: Królewna » sob lut 24, 2007 8:49 pm

Mój ulubiony temat i temat w którym bede miała bardzo dużo do powiedzenia ........ mam nadzieje (ona moją matką XD ) że wy też sie troche wypowiecie.Ale bardziej chodzi mi o osoby które ,,coś'' wiedzą na ten temat (możliwe że teraz tu takich osób nie ma ale może kiedyś przybędą Smile )Chociaż każdego zapraszam do dyskusji

.... Jak by nie patrzeć to z Legią mam troche wspólnego ... ale teraz nie o tym ;-)
___________
Mieliście bądź macie jakąś styczność z legionistą ? Ktoś chce służyć w ,,legionach'' ?

I co myślicie o służbie tam ..... o służbie jak i samych legionistach ?

Legia zmienia? ..... to na pewno ....tylko w jaki sposób ?

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob lut 24, 2007 10:36 pm

No dobra to jak nie teraz o Twoich stosunkach z Legią, to poczekajmy... .
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob lut 24, 2007 11:01 pm

Królewna pisze:Mieliście bądź macie jakąś styczność z legionistą ?
Mieliście.
Królewna pisze:Ktoś chce służyć w ,,legionach'' ?
Ludzie nie chcą do WP iść, więc co dopiero wyjeżdżać za granicę, do obcego kraju, do LC?
Królewna pisze:I co myślicie o służbie tam ..... o służbie jak i samych legionistach ?
A czy coś szczególnego powinienem myśleć? Legioniści nie są w moim typie, a służba - nikt normalny, z perspektywami na przyszłość w Polsce, sam się tam nie pcha.
Królewna pisze:Legia zmienia?
OMG każde tego typu 'zabiegi' zmieniają człowieka, już nie ważne, czy to w Gromie, w Marines, LC czy podczas odbywania ZSW, tego się nie zapomina.

promyk23

Post autor: promyk23 » ndz lut 25, 2007 9:41 am

A ja slyszalam kilka rzeczy.
Kiedys i teraz pewnie tez zglaszaja sie tam ludzie majacy pewne problemy z prawem w swoich krajach. Jednak selekcja jest bardzo rygorystyczna jezeli chodzi o stan zdrowia. Sprawa znajomosci jezyka francuskiego odsuwana jest na dalsze tlo. Jednak oficjalnie przyjeta jest dobra znajomosc tego jezyka. Minimalny kontrakt to 5 lat , jeden maly warunek jest tu do spelnienia trzeba przezyc ten kontrakt fizycznie i psychicznie . Jezeli sluzy sie przez 15 lat to ma sie emeryture i obywatelstwo francuskie. Ale np. zastanawiam sie co sie dzieje tymi co nie wytrzymali psychcznie. Dawniej za sluzba w obcym wojsku obywatela polskiego, ktory podlegal poborowi w Polsce , byla chyba traktowana jako zdrada lub dezercja, jezeli uciekl przed poborem ale teraz to nie wiem.
Zaznaczam , ze nie sa to pewne informacje. Moze tak jest a moze nie , nie wiem.

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » ndz lut 25, 2007 9:41 am

Królewna pisze:Mieliście bądź macie jakąś styczność z legionistą ? Ktoś chce służyć w ,,legionach'' ?
Nieznam żadnego legionisty ale, uczestnictwo w czym takim jest dość zachęcające, mozna zobaczyć troszke świata.
Wie może na czym polega ta zmiana nazwiska? Gdybym złożył swoja kandydature to co mam palnąć jakieś dane i potem sie niemi posługiwać??
Ostatnio zmieniony ndz lut 25, 2007 9:43 am przez pawel1990, łącznie zmieniany 1 raz.

promyk23

Post autor: promyk23 » ndz lut 25, 2007 11:54 am

[quote="pawel1990"][/quote]Nieznam żadnego legionisty ale, uczestnictwo w czym takim jest dość zachęcające, mozna zobaczyć troszke świata.



Tak 3-4 lata obozy treningowe w gujanie a potem jak jestes dobry to przezyjesz reszte przy duzym szczesciu moze gdzies na piaskach, widoki pierwsza klasa, a wszystko zalezy od tego kto ich wynajmie. Oczywiscie napewno jest duzo czasu na podziwianie pieknych widokow he,he
Ostatnio zmieniony ndz lut 25, 2007 11:56 am przez promyk23, łącznie zmieniany 1 raz.

Królewna

Post autor: Królewna » ndz lut 25, 2007 12:07 pm

mozna zobaczyć troszke świata.
:shock: nie skomentuje tego :->
OMG każde tego typu 'zabiegi' zmieniają człowieka
czytaj do końca :Legia zmienia? ..... to na pewno ....tylko w jaki sposób ?
No dobra to jak nie teraz o Twoich stosunkach z Legią, to poczekajmy... .
yhh nie teraz i w ogóle nigdy
Ludzie nie chcą do WP iść, więc co dopiero wyjeżdżać za granicę, do obcego kraju, do LC?
wiesz jaka różnica jest ? Tak że mniej więcej po roku służby w legii o ile przeżyjesz stajesz się dosyć bogatym człowiekiem ale nie każdy nadaje sie na legioniste
Kiedys i teraz pewnie tez zglaszaja sie tam ludzie majacy pewne problemy z prawem w swoich krajach
KIEDYŚ !Teraz już NIE . Nie można wchodzić w konflikty z prawem jeśli chce się wstąpić do legii tacy ,,kandydaci'' są odrzucani
Gdybym złożył swoja kandydature to co mam palnąć jakieś dane i potem sie niemi posługiwać??
eee ?
Ostatnio zmieniony ndz lut 25, 2007 12:07 pm przez Królewna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pawel1990
Bywalec
Bywalec
Posty: 138
Rejestracja: ndz lip 09, 2006 2:18 pm
Kontakt:

Post autor: pawel1990 » ndz lut 25, 2007 1:20 pm

dobrze to opowiedz nam coś jeszcze o LC
:idea: pozaty nie komentuj zdań wyrwanych z kontekstu :idea:
Ostatnio zmieniony ndz lut 25, 2007 1:25 pm przez pawel1990, łącznie zmieniany 1 raz.

Królewna

Post autor: Królewna » ndz lut 25, 2007 1:31 pm

dobrze to opowiedz nam coś jeszcze o LC
yhh nie poto ten temat założyłam
pozaty nie komentuj zdań wyrwanych z kontekstu
to nie było zdanie wyrwane z kontekstu ..... wyraźnie można było stwierdzić że myślisz że fajnie iść do legii bo można zobaczyć kawałek świata ;) a może ja coś źle zrozumiałam no dobra mniejsza o to

Machidiel

Post autor: Machidiel » ndz lut 25, 2007 6:18 pm

Królewna pisze:Mój ulubiony temat i temat w którym bede miała bardzo dużo do powiedzenia ........ mam nadzieje (ona moją matką XD ) że wy też sie troche wypowiecie.Ale bardziej chodzi mi o osoby które ,,coś'' wiedzą na ten temat (możliwe że teraz tu takich osób nie ma ale może kiedyś przybędą Smile )Chociaż każdego zapraszam do dyskusji
Jeżeli masz na ten teamt dużo do powiedzenia to to napisz tutaj, bo widze że na chama chcesz błysnac swoja wiedza w dziwny sposób. Widać, że nie ma tu speców od LC wiec jezeli chcesz podyskutować na ten temat to go jakas rozkreć bo przecież posiadasz odpowiednia wiedze.
yhh nie poto ten temat założyłam
A po co?

ODPOWIEDZ