Dzień Kobiet

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Dzień Kobiet

Post autor: xTrollx » wt mar 06, 2007 3:56 pm

Tak jest, sądny dzień drodzy panowie nadchodzi byczymi krokami ^^ Jak zachowujecie się w owym dniu? Jakie są Wasze zwyczaje, czy kupujecie kwiatki matkom, żonom bądź kochankom, czy staracie się w jakiś inny sposób dać posmakować świątecznej atmosfery przedstawicielkom płci pięknej? A może w ogóle nie uznajecie tego święta? Drogie panie, jak podchodzicie do wszelkich (jeśli takowe w ogóle występują :P) męskich zabiegów? Jak obchodzicie ten dzień? Piszcie ;-)

harry203

Post autor: harry203 » wt mar 06, 2007 5:34 pm

Wychodze rano koło 7 (niby że do pracy) a wracam koło 23 jak juz wszyscy sa zabici i nawet nie pytają gdzie byłem. I z głowy he he( mam za dużo kobiet w domu :!: )

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » wt mar 06, 2007 6:38 pm

Cukierki do szkoły i kwiatki do domu.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt mar 06, 2007 7:52 pm

No ja mam 3 kobity w domu, a "obsługuję" jedną - mamuśkę, ewentualnie młodszą siostrę ;-) A w grupie ... nas facetów jest .. czterech, a dziewczyn 4x tyle ^^ + dochodzą dodatkowe "koszta" z wymiany ^^ Więc nie wiem co wytworzymy, chwasty drogie, cukierki też podrożały od stycznia :mrgreen: Może numer z big brothera?? xD

ODPOWIEDZ