Domy dziecka

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Tala
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:57 pm
Lokalizacja: Neverland
Kontakt:

Domy dziecka

Post autor: Tala » sob wrz 12, 2009 5:07 pm

Co myślicie o domach dziecka??
Love is the answer . . .

Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » sob wrz 12, 2009 6:55 pm

że są do dupy.
Tia..

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » ndz wrz 13, 2009 10:07 am

Croxite pisze:że są do dupy.
ty też jesteś ... czy to znaczy że jesteś domem dziecka ?
Tala pisze:Co myślicie o domach dziecka??
Jak już takie dziecko nie ma gdzie iść gdzie mieszkać jak żyć to wiadomo że takie bidule są dobre .... tylko że tam dzieciaki nie czują się dobrze wiem bo widać to po Croxite dorastał tam no i widzicie co się dzieje z nim teraz ... he he ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Nancy

Post autor: Nancy » ndz wrz 13, 2009 10:15 am

Croxite pisze:że są do dupy.
do d*** to jest papier. <aaa sorry powinnam zapytac...co dla Ciebie nie jest do d***?? prawda ;-)

Awatar użytkownika
Esickz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 7:27 pm

Post autor: Esickz » ndz wrz 13, 2009 11:16 am

Nancy pisze:do d*** to jest papier.
Po prostu moim zdaniem nie powinno istnieć coś takiego jak dom dziecka. Powinna być ustawa rządowa, że gdy umrą rodzice czy coś, opiekunem prawnym automatycznie staję się wujek/ciocia/dziadek/babcia/chrzestna/chrzestny - tyle.

Nancy pisze:aaa sorry powinnam zapytac...co dla Ciebie nie jest do d***??
Masz mnie za użalającego się?
pysk w pysk pisze:bo widać to po Croxite dorastał tam no i widzicie co się dzieje z nim teraz ... he he ;-)
Masz tupet ;-) Na szczęście nie dorastałem w domach dziecka.

Awatar użytkownika
poetemaudit
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 4:26 pm

Post autor: poetemaudit » ndz wrz 13, 2009 11:37 am

Esickz pisze: bo widać to po Croxite dorastał tam no i widzicie co się dzieje z nim teraz ... he he
He, he, a po Tobie widać, że jesteś jednym z tych rozpuszczonych bachorów. Nie ma to jak nabijać się z dzieci, które pokrzywdził los, straciły rodziców... Czujesz się fajny, he, he -.-'?
cały kurz spod wycieraczki
pod moją wnieś.

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » ndz wrz 13, 2009 12:10 pm

Esickz pisze:Powinna być ustawa rządowa, że gdy umrą rodzice czy coś, opiekunem prawnym automatycznie staję się wujek/ciocia/dziadek/babcia/chrzestna/chrzestny - tyle.
wiele dzieci którzy mieszkają w domu dziecka nie mają nikogo ;> bo są porzucane itp ;>
Esickz pisze:Masz mnie za użalającego się?
raczej ma cie za frajer który zmienia nick tylko po co? przecież zawsze będziesz tym samym grubaskiem ;-)
Esickz pisze:Masz tupet ;-) Na szczęście nie dorastałem w domach dziecka.
no ja nie mówiłem nic o domach tylko o domku jednym ;-)
poetemaudit pisze:He, he, a po Tobie widać, że jesteś jednym z tych rozpuszczonych bachorów
taaa ? po czym to poznałaś o wielka ty znawczyni .. ;-)
poetemaudit pisze:Nie ma to jak nabijać się z dzieci, które pokrzywdził los, straciły rodziców... Czujesz się fajny, he, he -.-'?
naśmiewam się z nich tak ? bo powiedziałem że są dobre takie domy ;-) jesteś dobra dziewczynko ;-) przyszłaś tu więc za bardzo się nie orientujesz do kogo o czym mówie wiec zamilknij albo poczytaj bravo girl i zrób sobie kucyka ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Esickz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 7:27 pm

Post autor: Esickz » ndz wrz 13, 2009 5:14 pm

pysk w pysk pisze:wiele dzieci którzy mieszkają w domu dziecka nie mają nikogo ;> bo są porzucane itp ;>
Wybija godzina 12, cała rodzina nagle umiera. :->
pysk w pysk pisze:raczej ma cie za frajer który zmienia nick tylko po co? przecież zawsze będziesz tym samym grubaskiem ;-)
Raczej dużo osób z gier zna mnie pod tamtym nickiem, zaczynam tak jakby na nowo. Nie chcę się ukryć Pysiaczku ;-)
pysk w pysk pisze:no ja nie mówiłem nic o domach tylko o domku jednym ;-)
:-| ?
pysk w pysk pisze:taaa ? po czym to poznałaś o wielka ty znawczyni .. ;-)
A po czym wiesz Ty wszystko inne ? ooo ! Wielki znawca ;-)

pysk w pysk pisze:naśmiewam się z nich tak ? bo powiedziałem że są dobre takie domy ;-)
Sam nie wiesz co piszesz :-(

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » ndz wrz 13, 2009 5:29 pm

Esickz pisze:Wybija godzina 12, cała rodzina nagle umiera
no są takie przypadki że nie ma nikogo szuka się jakiś pokrewieństw ale taka dalsza rodzina nie musi się godzić na adopcje znawco ;-)
Esickz pisze:Raczej dużo osób z gier zna mnie pod tamtym nickiem

ale kogo to obchodzi ... tu jest forum a nie strona o grach ;-) tu cie kazdy wie że jesteś tłuścioszkiem ;-)
Esickz pisze:A po czym wiesz Ty wszystko inne ? ooo ! Wielki znawca
no prosze proszę grubasek nie umie czytać że słowa te nie są kierowane do niego ... nieładnie tak wtrącać się w dyskusje co za brak kultury to przez tern tłuszcz na móżdżku tak sądzę ;-)
Esickz pisze:Sam nie wiesz co piszesz

Ja wiem co piszę ;-) nie zmieniam nicku i nie tłumacze się głupio że zmieniłem bo znają mnie z gier ;-) grubasku ;-) może ciasteczko ;-) ?
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Esickz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 7:27 pm

Post autor: Esickz » ndz wrz 13, 2009 5:37 pm

pysk w pysk pisze:no są takie przypadki że nie ma nikogo szuka się jakiś pokrewieństw ale taka dalsza rodzina nie musi się godzić na adopcje znawco ;-)
Dlatego:

Powinna być ustawa rządowa, że gdy umrą rodzice czy coś, opiekunem prawnym automatycznie staję się wujek/ciocia/dziadek/babcia/chrzestna/chrzestny - tyle.
pysk w pysk pisze:ale kogo to obchodzi ... tu jest forum a nie strona o grach ;-) tu cie kazdy wie że jesteś tłuścioszkiem ;-)

Wpisz w google znawco swój nick ;-)
pysk w pysk pisze:no prosze proszę grubasek nie umie czytać że słowa te nie są kierowane do niego ... nieładnie tak wtrącać się w dyskusje co za brak kultury to przez tern tłuszcz na móżdżku tak sądzę ;-)
A ja sądzę, że Ty masz mięśnie zamiast mózgu ;-)

pysk w pysk pisze:Ja wiem co piszę ;-)
No nie wiem ;-)
pysk w pysk pisze:nie zmieniam nicku i nie tłumacze się głupio że zmieniłem bo znają mnie z gier
Nie znasz się więc zamknij ryjek ;-)

pysk w pysk pisze:grubasku ;-)
Pysiaczku
pysk w pysk pisze:może ciasteczko ;-) ?
chętnie ;-)

ODPOWIEDZ