Deprawująca dzieci gra?!

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
KarlaB
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 28, 2008 1:01 pm

Deprawująca dzieci gra?!

Post autor: KarlaB » śr maja 28, 2008 1:02 pm

Przeczytałam ostatnio na onecie artykuł o grze dla dziewczynek o nazwie Miss Bimbo. Gra została uznana za mocno demoralizującą przez wiele stacji telewizyjnych. Z ciekawości weszła m na tą stronę ale szczerze powiem że nie znalazłam tam nic takiego jak popularyzowanie seksualności czy super szczupłej sylwetki. moim zdaniem jedyne co może być do poprawi to nazwa (bimbo). Jestem ciekawa co o tym sądzicie i czy to tylko tylko ja uważam ze media lekko przesadzają...

Podaję link do gry jak ktoś nie wie o czym mówię:

http://www.missbimbo.com/parrain.php?userId=526509

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » śr maja 28, 2008 4:57 pm

Hmm. . Wg mnie autorzy gry tylko i wyłącznie dostosowali się do poziomu nastolatek, tworząc grę. Dali im to, czego oczekiwały, zresztą widać to w grywalności. Jak dla mnie gra jest straszną porażką, ale (tak jak twórcy) uważam, że pomysł trafny :lol: wiedzieli co zrobić, aby zadowolić te puste główki :-)
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
KarlaB
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 28, 2008 1:01 pm

Post autor: KarlaB » pt maja 30, 2008 5:52 pm

CiotkaDobraRada pisze:Hmm. . Wg mnie autorzy gry tylko i wyłącznie dostosowali się do poziomu nastolatek, tworząc grę. Dali im to, czego oczekiwały, zresztą widać to w grywalności. Jak dla mnie gra jest straszną porażką, ale (tak jak twórcy) uważam, że pomysł trafny :lol: wiedzieli co zrobić, aby zadowolić te puste główki :-)
No właśnie! W dzisiejszych czasach nastolatki same zachowują się jak małe " bimbo" i to nie gra je tak "wychowała" :roll:

ODPOWIEDZ