Czy kłamiecie?

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Czy kłamiecie?

Post autor: xTrollx » sob sty 06, 2007 12:14 pm

Każdemu zdarza się pewnie kłamać :P Jak często kłamiecie? W jakich sytuacjach? Kłamiecie na codzień z premedytacją czy może tylko mówicie nie całą prawdę?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob sty 06, 2007 3:48 pm

Jak np. idziesz z dziewczyną na impreze i ona pyta się, czy ładnie wygląda w danej kiecce, to pomimo tego, że zupełnie jej nie pasuje, powiesz, że wygląda ładnie?? :>

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » sob sty 06, 2007 4:17 pm

xTrollx pisze:Jak np. idziesz z dziewczyną na impreze i ona pyta się, czy ładnie wygląda w danej kiecce, to pomimo tego, że zupełnie jej nie pasuje, powiesz, że wygląda ładnie??
Jak to w którymś dowcipie jest powiedziane: najczęściej to nie kłamstwo, to samoobrona.

Ja też często nie mówię całej prawdy. Czasami mówienie całej prawdy jest to po prostu niekonieczne, a czasami wręcz niezbędne. Po co do niepowołanych uszu mają trafić nieprzeznaczone dla nich informację.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob sty 06, 2007 4:56 pm

Kłamstwo jest niby fuj i bleee. Niby - bo tak naprawdę z kłamstwem łatwiej i wcale nie prawda, że zawsze wyjdzie na jaw.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

koles

Post autor: koles » sob sty 06, 2007 4:57 pm

Teraz to mniej ale kiedyś to kłamało się i nie zawsze potwierdza się to powiedzenie że kłamstwo zawsze wychodzi na jaw:D

Pozdr

xxXlostAngelXxx

Post autor: xxXlostAngelXxx » sob sty 06, 2007 5:58 pm

Jeśli o mnie chodzi to jak chce umiem naprawde nieźle kłamać chodź nie chce się chwalić:) ale nie okłamuje ludzi na których mi zależy! tylko czasem sie zdarzy nauczycielom czy rodzicom (siła wyższa)...

quick

Post autor: quick » sob sty 06, 2007 6:58 pm

Sporadycznie ale owszem zdarza mi się coś tam zataić ;-) Mi to wychodzi :-P Ale mam kumpla, który opowiada niesamowite bajki... do których zawsze wracamy jak gadamy coś o nim :lol:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob sty 06, 2007 9:08 pm

quick też mam takiego kumpla... kiedys go porobilismy, pytając czy widział jedną mangę.. ten jak zwykle wszystko czytal, caly komiks, no to pytamy sie jak mu podobalo sie anime (serial), ten mowi, że zarąbisty, my - no tak, ale anime do tej mangi nie zostało nakręcone ^^
Niektórzy ponoć kłamią przez wymuszenie ze strony kumpli - jak ktoś nie potrafi zrozumieć, że nie idzie np. na imprezę, a tamci nalegają, żeby poszedl, nie potrafią zrozumiec, że ktoś po prostu nie ma ochoty, i wtedy zwykle idzie sciema, zdarza się to i Wam?? :mrgreen:

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob sty 06, 2007 9:11 pm

No dobra, a jak kupi nową, totalnie beznadziejną kieckę, chyba jej nie powiesz, że jest kiepska?? :P /chyba, że z nią chodzisz na zakupy, to respect ^^

rumianek

Post autor: rumianek » sob sty 06, 2007 9:30 pm

ja wole i tak słyszęc prawdę od faceta nawet jak jest ona najgorsza;p A jeśli chodzi o kłamstwo to czasem kłamię;p Chyba każdemu sie to zdarza;p

ODPOWIEDZ