Anonimy

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Kasiak

Anonimy

Post autor: Kasiak » śr maja 17, 2006 12:24 pm

Nika napisała : A co do adresów to masz całkowitą rację,ja już mam dośc wszelkiego rodzaju anonimów....

no nie chwaliłaś się, że masz tak duże grono zainteresowanych :-P
Mój brat kiedyś dostawał...anonimowe kartki walentynkowe....od kuzynki :mrgreen: aż do dziś się z niego zlewam, bo dalej główkuje kto to przysyłał.

Kristos

Post autor: Kristos » śr maja 17, 2006 1:03 pm

No ja też miałem podobny przypadek na koloniach, podczas apelu rozdawali pocztę i kolega dostał pewien anonim od dziewczyny (aj law ju). No tak, ale po godzinie przestał już być anonimem. Serdeczne koleżanki ją wygadały ;-) ;-)

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr maja 17, 2006 1:12 pm

No to naprawdę...to był straszny anonim. A jak długo trwał :mrgreen: Z tymi anonimami to jest różnie...Oczywiście lepiej dostawać te o miłej treści..niż te o treści pełenej zgrozy.

elmonk

Post autor: elmonk » śr maja 17, 2006 9:01 pm

Zdecydowanie te o milej tresci sa przyjemniejsze, a zwlaszcza te walentynkowe, jeszcze do tego popsikane perfumą i z odcisnietymi ustami :mrgreen:

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » czw maja 18, 2006 7:49 am

Gdyby anonimowe smsy lub głuche telefony denerwowałyby mnie to zmieniłbym numer telefonu komórkowego. Jeżeli ktoś dzwoniłby na stacjonarny uaktywniłbym usługę prezentacji numeru i zgłosiłbym to na policje, oczywiście podając numer, który zakłóca spokój.

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 18, 2006 8:04 am

Jeśli zmieniłaś, a ktoś nadal puszcza ci głuche to znaczy, ż jest to osba z twojego otoczenia...która mogła wziąć numer np. od twojej koleżanki lub kolegi.

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 18, 2006 8:12 am

Zrób tak...kup jakis starter najtańszy...albo jak ktoś ze znajomych ma numer do wyżucenia...i powiedz najpierw 1 osobie. odczekaj kilka dni i daj następnej. Wtedy dowiesz się kto daje.

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 18, 2006 8:19 am

to może któraś koleżanmka podaje się twoim numerem telefonu?

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 18, 2006 8:25 am

może...

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 8:51 am

ty sie tym martwisz?? masz powodzenie trzeba sie cieszyc :-)

Zablokowany