ten drugi w nas...

Każdy z nas jest inny, na tym forum możesz pisać jak ludzie zachowują się w różnych sytuacjach...
Możesz tu dyskutować o wszystkim co jest związane z filozofią.
Wszystko co jest związane z religią - twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

ten drugi w nas...

Post autor: Fusa_20 » czw mar 05, 2009 9:21 am

temat dotyczy ostatnio przeczytanej przeze mnie kśiązki pod tym tytułem. Zastanawiam sie jakie macie zdanie na temat ludzi, ktorzy dzieki kontaktom z duchami, głosami idt. uzyskali niezwykły talent, ktorego wcześniej nie posiadali, np. talent plastyczny, czy pisarski?
Czy to jest możliwe? Aby tresć ksiażki została podyktowana przez istote z zaświatów?
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt mar 06, 2009 1:23 pm

hehe no cudowny temat :> ja założę " temat dotyczy założonych przeze mnie ostatnio nowych majtek :> " :>
Fusa_20 pisze:Zastanawiam sie jakie macie zdanie na temat ludzi, ktorzy dzieki kontaktom z duchami, głosami idt. uzyskali niezwykły talent, ktorego wcześniej nie posiadali


Był taki temat w rozmowach w toku że ludzie wywołujący duchy zostali opętani więc raczej bym za takie coś się nie brał ;> ale jak już taki czubek chodzi po świecie to hmm człowiek jak człowiek niech sobie tam ten talent wykorzysta dobrze i niech trzepie kase ;>
Fusa_20 pisze:Czy to jest możliwe? Aby tresć ksiażki została podyktowana przez istote z zaświatów?
no to już przegięcie to juz jakis czubek pewnie wymyśla że mu ktoś tam dyktuje :> może akurat znasz takich ludzi :> w sumie bym sie nie zdziwił ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pt mar 06, 2009 1:29 pm

Autor tej ksiażki wymienia wile przykładów, ludzie którzy nie objawiali zadnego talentu nagle komponowali muzykę bardzo podobną do muzyki największych kompozytorów (np. Szopena), twierdzili, że mają kontakt z duchami tych muzyków i to oni podają im wskazówki czy nawet komponują muzykę, wielokrotnie badania potwierdziły niezwykłość tego zjawiska i wykluczono oszustwo..
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt mar 06, 2009 1:31 pm

No dobra ale do jakiego celu zmierzamy wypisując tu swoje rację :> co chcesz osiągnąć dzięki temu wątkowi ;> chcesz znaleźć kogoś kto podobnie jak ty wierzy w to wszystko ;> ? :>
Fusa_20 pisze:wielokrotnie badania potwierdziły niezwykłość tego zjawiska i wykluczono oszustwo..
Jak się jest dobrym oszustem \ oszustką tak jak np ..... ;> to zawsze się okłamie każdego :> wiesz coś o tym ;>?
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pt mar 06, 2009 1:43 pm

Chodzi mi o to jaki jest poglad na takie zjawiska i czy to naprawdę jest możliwe, ja podchodzę do tego sceptycznie ale wierzę w duchy bo człowiek posiada również sfere niematerialna czyli duszę...
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt mar 06, 2009 5:09 pm

Fusa_20 pisze:czy to naprawdę jest możliwe,
na to pytanie na bank każdy Ci odpowie bo przecież każdy to przeżył więc wiesz to tylko kwestia czasu ;-)
Fusa_20 pisze:ja podchodzę do tego sceptycznie ale wierzę w duchy
był taki przypadek w nie do wiary ;> że dziewczyna czuła że duch ją obmacuje że jest wykorzystywana :> też byś tak chciała nie ? nie musiałabyś płacić nic i nic mówić :> przyznaj ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pt mar 06, 2009 6:10 pm

Traktuj to jak chcesz ale spirytualizm to temat licznych książek...
Pyskaty pisze: że dziewczyna czuła że duch ją obmacuje że jest wykorzystywana :> też byś tak chciała nie ? nie musiałabyś płacić nic i nic mówić :> przyznaj
Taa to akurat nic nie ma wspólnego z duchami lecz z opętaniem...
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt mar 06, 2009 6:52 pm

Fusa_20 pisze:Taa to akurat nic nie ma wspólnego z duchami lecz z opętaniem...
opętana to powinnaś się nazywać:> i mało tego powinnaś się przejść do lekarza bo jak zakładasz takie tematy :> to znaczy że coś jest narzeczy :>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » pt mar 06, 2009 8:13 pm

Fusa_20 pisze: Traktuj to jak chcesz ale spirytualizm to temat licznych książek...
Seanse spirytulistyczne... Dzieło szatana... Powroccie do Boga. Szatan podszywa sie pod osoby zmarle.

Chyba, ze chodzi o seanse spirytusowe. Jak najbardziej na tak i zdarzaja sie bardzo czesto ;>.

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pt mar 06, 2009 8:34 pm

Pyskaty pisze:opętana to powinnaś się nazywać:> i mało tego powinnaś się przejść do lekarza bo jak zakładasz takie tematy :> to znaczy że coś jest narzeczy :>
Mało wiesz o psychologi i o spirytualiżmie więc Twoje zdanie jest mało istotne.
Hooy pisze:Seanse spirytulistyczne... Dzieło szatana... Powroccie do Boga. Szatan podszywa sie pod osoby zmarle.
Krytyka tego co nieznane jest normalną obroną człowieka- a joanna d`arc też miała wizję i spotkania z duchami i co??? Jezt obecnie świętą...
Fata nolentem trahunt...

ODPOWIEDZ