Sataniści vs inne religie

Każdy z nas jest inny, na tym forum możesz pisać jak ludzie zachowują się w różnych sytuacjach...
Możesz tu dyskutować o wszystkim co jest związane z filozofią.
Wszystko co jest związane z religią - twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
zigi

Sataniści vs inne religie

Post autor: zigi » sob lip 08, 2006 9:21 am

Zobaczcie TO

I co sądzicie o tym??
Ostatnio zmieniony śr lip 26, 2006 8:58 pm przez zigi, łącznie zmieniany 2 razy.

kirke

Post autor: kirke » sob lip 08, 2006 10:22 am

Zigi .. nawet tam zapisani są jako "SATANIŚCI" 8-)

uważam,że chcą się bronić- ich prawo...

Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Post autor: misanthropiac » sob lip 08, 2006 11:10 am

O so chozi? Jest to strona, na której autor, najpewniej satanista we własnej osobie, umieszcza mijające się z prawdą artykuły na temat wyznawanej przez niego ideologii. Miażdżącą przewagę, jeśli nie całośc (wszystkiego nie chciało mi się czytać :-P ) stanowią opinię ludzi ściśle związanych z kościołem katoliskim. Nie szokuje to, ani nie dziwi.
No i co tu komentować??
//xTrollx: zgadzam się, co tu komentować?/
Ostatnio zmieniony sob lip 08, 2006 8:15 pm przez misanthropiac, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » czw lip 13, 2006 4:49 pm

Gdy widzę takie strony nie czytam. Szkoda czasu i nerwów na obalanie ewidentnych bzdur.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Tulpen

Post autor: Tulpen » pn lip 17, 2006 1:09 pm

Dla mnie to strona opisująca zwierzenia byłych satanistów...i namowa do tego, by nim nie być.

MARDOK

Post autor: MARDOK » pn lip 17, 2006 10:56 pm

Cały satanizm to żalosna ideologia ...
Ja czytalem ze szatan nie nienawidzi Boga - on nie jest jego wrogiem, tylko wrogiem ludzi. Ponoć szatan zbuntowal sie z zazdrosci, nie mogl pojąć dlaczego Bóg tak kocha czlowieka - istote powstalom z prochu ziemi. On nie rozumial dlaczego Bóg kaze mu tej istocie sluzyc i oddac poklon, każe jemu - istocie stworzonej ze światła.
Tak wiec czczenie kogos kto jest wrogiem juz nie samego boga, tylko nas - ludzi i nim pozostanie w nieskończoność to kompletny kretynizm, wiec nie ma tu co dyskutowac na temat satanizmu. To żalosne :roll: ...

ant

Post autor: ant » wt lip 18, 2006 4:25 am

No to sie popisales.
Różne sa typy satanizmu, jednak ten współczesny oraz jednocześnie ten od którego owe się utworzyły to droga życia, której glównym mottem jest " jedz, pij i używaj, bo zycie jest tylko jedno " . Hedonizm, ateizm. I nie działa tutaj zasada odwrotności, ze skoro Bóg w chrześcijaństwie to najwyższe dobro, to Szatan w satanizmie zlo wcielone próbujące nas od niego odsunąc. Nie, szatan to symbol.


ps: poczytaj sobie troche satanizm
Ostatnio zmieniony wt lip 18, 2006 4:27 am przez ant, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » wt lip 18, 2006 9:49 am

BUHAHAHAHA
Chcesz nam wmówić, że dzisiaj Szatan jest symbolem hedonizmu i ateizmu?!
Żałosne. Nawet nie wiez jak ateiści lubią zbijać argumenty satanistów i ich pseudoreligii.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

ant

Post autor: ant » wt lip 18, 2006 10:51 am

Dla satanistów - TAK. [ to chyba wiadome że dla chrześcijan nie >_< ]

Opisałam satanizm racjonalny [ właściwy, LeVey'a]. Wierza oni tylko w siebie, we wlasna sile [ swojego rozumu ], 'słabszy' ateizm . Szatan to symbol, tzn. przypomina im że są wolnymi, reprezentuje doczesne aspekty życia.
Paul pisze:Nawet nie wiez jak ateiści lubią zbijać argumenty satanistów i ich pseudoreligii.
*drogi życia*. a nie wiem. a co ma piernik do wiatraka ? ;-]

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » wt lip 18, 2006 3:38 pm

Dla satanistów - TAK. [ to chyba wiadome że dla chrześcijan nie >_< ]

Opisałam satanizm racjonalny [ właściwy, LeVey'a]. Wierza oni tylko w siebie, we wlasna sile [ swojego rozumu ], 'słabszy' ateizm . Szatan to symbol, tzn. przypomina im że są wolnymi, reprezentuje doczesne aspekty życia.
A po co wprowadzać jakieś szatany jak można po prostu powiedzieć: jestem 100% hedonistą i ateistą? Wg mnie po to, by być super fajny i trendy.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

ODPOWIEDZ