Radio Maryja

Każdy z nas jest inny, na tym forum możesz pisać jak ludzie zachowują się w różnych sytuacjach...
Możesz tu dyskutować o wszystkim co jest związane z filozofią.
Wszystko co jest związane z religią - twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Radio Maryja

Post autor: Baruch » pt lut 27, 2009 7:36 pm

Co sadzicie o tym radiu? Skad bierze sie do niego tyle nienawisci?

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt lut 27, 2009 8:54 pm

Jak to skąd :> tyle kasy zbierają na głupocie moherów więc pytanie nie na miejscu :> Rydzyk skubaniec nie ma nic wspólnego z kościołem bo niby co ma :>? a księża go bronią jeszcze mówia by audycji radia maryja słuchać heh ^^ to dobre ;D
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » pt lut 27, 2009 9:10 pm

Pyskaty pisze:tyle kasy zbierają na głupocie moherów więc pytanie nie na miejscu
1. Jak?
2. Kazdy ma prawo wydawac kase na co mu sie podoba.
Pyskaty pisze:zbierają
oni??
Pyskaty pisze:Rydzyk skubaniec nie ma nic wspólnego z kościołem bo niby co ma
Jest ksiedzem. Ma radio o tematyce katolickiej. Wyczul potrzebe rynku i zbija kase ;>. Ma prawo.
Pyskaty pisze:księża go bronią jeszcze mówia by audycji radia maryja słuchać
Kto tak mowi?

Ogolnie to to radio uczynilo wiele dobrego. Starsze panie maja problemy z chodzeniem, wiec niech sobie chociaz posluchaja. Nie czuja sie same.
Wskaz jedna zla rzecz.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » pt lut 27, 2009 9:24 pm

Hooy pisze:1. Jak?
2. Kazdy ma prawo wydawac kase na co mu sie podoba.
słuchałeś w ogóle kiedyś audycji radia maryja że zakładasz taki wątek :> czy jesteś ciemny w tym temacie w ogóle całkowicie :>?
Hooy pisze:oni??
radio maryja to nie tylko rydzyk <rotfl>
Hooy pisze:Jest ksiedzem. Ma radio o tematyce katolickiej. Wyczul potrzebe rynku i zbija kase ;>. Ma prawo.
Właśnie jest księdzem ;> który mówi jaka to bieda panuje żeby ludzie sobie pomagali ;> a tym czasem kase chomikuje i jeździ maybachem ;-) cudowny ksiadz ;-)
Hooy pisze:Kto tak mowi?

trzeba uważnie przeczytać i zagadka się rozwiąże :>
Hooy pisze:Ogolnie to to radio uczynilo wiele dobrego.
np co ;>

Wejdz sobie na radio maryja i wyspowiadaj sie ;-) nie mal że ciagle to samo wyskakuje pokuta rzecz jasna ;-) to tam jest napisane żeby wysłac jakaś kase inaczej odpuszczenie grzechów jest nieaktualne to jest żałosne kościół mi się kojarzy z czymś innym niż wyzyskiwaniem kasy od tego są Politycy .... dlaczego pis ma takie poparcie duże ?:> no bo mają dobre układy z rydzykiem a on wiadomo powie tam mohery głosujcie na PIS i git głupi moher zaglosuje i mało tego całą swoją emeryture odda na konto rydzyka ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » pt lut 27, 2009 11:19 pm

Pyskaty pisze:słuchałeś w ogóle kiedyś audycji radia maryja że zakładasz taki wątek
Nie ;p.
Pyskaty pisze:radio maryja to nie tylko rydzyk <rotfl>
Oni, czyli?
Pyskaty pisze:który mówi jaka to bieda panuje żeby ludzie sobie pomagali
Zbiorki Radia Maryja jakas pomoc nosza. A ze ma kase, to swiadczy, ze zaradny ;p.
Pyskaty pisze:trzeba uważnie przeczytać i zagadka się rozwiąże :>
U nas w parafii ksieza jakas szczegolnie nie zachecaja.
Pyskaty pisze:np co ;>
Zbiorki na jedzenie, ubrania itp. dla najubozszych. Zrzeszanie starszych pan (w sytuacji szczegolnej transformują one w moherowe berety). Dla osob, ktore maja problemy z chodzeniem, takie radio to pomoc w modlitwie z innymi.
Pyskaty pisze:Wejdz sobie na radio maryja i wyspowiadaj sie nie mal że ciagle to samo wyskakuje pokuta rzecz jasna to tam jest napisane żeby wysłac jakaś kase inaczej odpuszczenie grzechów jest nieaktualne
?
Pyskaty pisze:to jest żałosne kościół mi się kojarzy z czymś innym niż wyzyskiwaniem kasy od tego są Politycy
To chyba dobrze, ze ci sie z czyms innym niz to kojarzy. Kosciol od nikogo nic nie wyzyskuje (chcesz to dajesz ofiare, nie to nie).
Pyskaty pisze:dlaczego pis ma takie poparcie duże
27%?
Pyskaty pisze:no bo mają dobre układy z rydzykiem a on wiadomo powie tam mohery głosujcie na PIS i git głupi moher zaglosuje
"Czarownica, szambo itd."Bardzo dobre uklady. A gdzie na antenie ktos powiedzial, zeby na PiS glosowac?
Pyskaty pisze:mało tego całą swoją emeryture odda na konto rydzyka
Sa fanatyczki.
Ostatnio zmieniony pt lut 27, 2009 11:20 pm przez Baruch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mia Wallace
Gaduła
Gaduła
Posty: 239
Rejestracja: wt sty 20, 2009 10:59 am
Lokalizacja: 1000 Oceans

Post autor: Mia Wallace » sob lut 28, 2009 10:28 am

Radio jak radio, ja sie tam nie mieszam - ale chyba główną przyczyną tej nienawiści jest nadmierne poruszanie tematów politycznych. Moja babcia tego słucha i czasami potrafi taki wykład dać....no ale cóż, to jedyne jak dla niej "wiarygodne źródło" informacji, więc nie jej wina. Po drugie : co parę minut powtarzają numer konta...kogo jak kogo ale słuchaczy powinno to co najmniej irytować.
idź spać
przyśni ci się aniołek albo diabełek
jak aniołek wygrałeś
jak diabełek przegrałeś
jak ci się nic nie przyśni
r e m i s

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » sob lut 28, 2009 12:09 pm

Samo istnienie takiego radia jest jak najbardziej zasadne i potrzebne. Przecież daje często samotnym starszym ludziom poczucie, że należą do jakiejś wspólnoty. To jest naprawdę wielki plus.

Problemem jest niestety osoba założyciela Radia Maryja. Zbyt dużo wątpliwości i faktów stawiających go w nie najlepszym świetle się pojawiło. W takiej sytuacji powinien już nie jako ojciec zakonny, ale jako przyzwoity człowiek odsunąć się w cień. I rzeczywiście za dużo pojawia się tam polityki i to tej z rodzaju: "My jesteśmy kolektyw, a oni to już banda."
Chociaż muszę powiedzieć, że miałem do czynienia z programem w TV Trwam do którego zostali zaproszeni przedstawiciele klasycznego liberalizmu i w naprawdę miły sposób była prowadzona dyskusja.

Na zakończenie: Radio Maryja-jestem na tak. Ojciec Tadeusz u jego sterów-nie popieram.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » sob lut 28, 2009 12:34 pm

http://www.ojciec-dyrektor.de/grzechy0.htm tu jest spowiedz
Hooy pisze:"Bardzo dobre uklady. A gdzie na antenie ktos powiedzial, zeby na PiS glosowac?
Jak nie słuchałeś nigdy audycji to jak możesz pisać takie coś ?:>

Radio maryja to legalne pranie mózgów takim moherom ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=4VybBoy6mJM

potem właśnie tak się dzieje ;-)
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » sob lut 28, 2009 3:09 pm

Pyskaty pisze:tu jest spowiedz
satyryczny link obrażający sakrament KK
potem właśnie tak się dzieje
Jak juz pisalem. Szczegolna forma.

Awatar użytkownika
Stranger
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: sob lut 28, 2009 4:04 pm
Lokalizacja: Kraków/Odessa

Post autor: Stranger » sob lut 28, 2009 4:21 pm

2. Kazdy ma prawo wydawac kase na co mu sie podoba.
Nie prawda.

Co do prania mózgów to cóż, wina demokracji, media to czwarta władza, gdyby nie one mielibyśmy teraz terror jak za czasów Stalinizmu. ;-)
Ostatnio zmieniony sob lut 28, 2009 4:21 pm przez Stranger, łącznie zmieniany 1 raz.
książka wiersz - Moja twórczość.

ODPOWIEDZ