i jak

Wszystko co jest związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoimi opiniami dotyczącymi literatura, a również zamieszczać własna twórczość (wiersze, opowiadania).
Pati9

i jak

Post autor: Pati9 » śr lip 12, 2006 4:51 pm

Napisałam wiersz i myśle że powinniście go skomętować :-D
Byłeś przez 8 lat
lecz dla mnie tylko przez rok
tak to szybko mineło,
i nadszedł czas rostania,
i mam nadzieje że kiedyś poznasz co to ból
i kiedy cię spotkam po latach powiem ci co mogłam powiedzieć kiedyś.
I kiedy wspomne cię to w mych oczch zawsze będą...łzy. :cry:


Odszedłeś...
Lecz ja zastałam.
Zapomniałeś...
Lecz ja nie.
Być może złączy nas los,
Choć to wątpliwe
Czasę myśle sobie:
,,Poco te mażenia ,które na darmo odlatują tam gzieś w nie pamięć".
Przeciesz on ma inną ładniejsz,leprzą
szkoda...


Widzaiłeś mnie prawie co dzień
patrzyłeś tylko,na mnie
lecz nic,nic niemówiłeś i onic nie pytałeś,
Pamiętam tylko jak raz zapytałeś kogoś omnie.
Czy baleś się mnie tak bardzo?
Czy niemiałeś odwagi?
Teraz odszedeś lecz ja zostałam,
widzimy się już tak żadko,
Lecz ja pamiętam o tobie,a czy ty omnie?
Może nadejdzie taka chwila
i spotkamy sie i będziemy już zawsze na zawsz
lecz czy to możliwe?Nie wiem


mam jeszcze sporow wierszy ale nudznych :-o
Ostatnio zmieniony śr lip 12, 2006 5:09 pm przez Pati9, łącznie zmieniany 1 raz.

MARDOK

Post autor: MARDOK » śr lip 12, 2006 6:45 pm

Troche prosty (ja jestem przyzwyczajony do wierszy Adasia Mickiewicza) i moze nie za bardzo podlazi mi to pod wiersz, ale nie zniechecaj sie :mrgreen: ...

kirke

Post autor: kirke » śr lip 12, 2006 7:12 pm

mnie to leci Szymborską 8-)

MARDOK

Post autor: MARDOK » śr lip 12, 2006 7:42 pm

mnie nie bardzo - to proste slowa a Wiesia zawsze cos chciala przekazac po przez metafory :mrgreen:

offside_orange

Post autor: offside_orange » śr lip 12, 2006 8:25 pm

I masz naprawde 9 lat:)?moj kuzyn ma 9 ale w zyciu bym go nie podejrzewala o uczucia wyzsze,no chyba ze zywi je do swojego zlowia:D A tu prosze, dziewczyna w jego wieku i juz wiersz o pierwszym (?) uczuciu napisala..:):)

ant

Post autor: ant » śr lip 12, 2006 9:52 pm

offside_orange pisze:I masz naprawde 9 lat:)?moj kuzyn ma 9 ale w zyciu bym go nie podejrzewala o uczucia wyzsze,no chyba ze zywi je do swojego zlowia:D A tu prosze, dziewczyna w jego wieku i juz wiersz o pierwszym (?) uczuciu napisala..:):)
podzielam zdanie . jak na 9 lat - świetnie . trening czyni mistrza, za kilka lat moze i bedziemy miec druga szymborska

Tulpen

Post autor: Tulpen » czw lip 13, 2006 11:49 am

Moim zdaniem wiek nie ma znaczenia. Podziwiam, napewno z wiekiem, jesli o to zadbasz bedziesz pisać coraz lepiej.
Co do wyższych dziwot co do wieku, to ja się nie dziwię. Ja w wieku 12 lat pisałam podobnie.

Pati9

Post autor: Pati9 » sob lip 15, 2006 5:39 pm

dzięki za oceny jesteście kool :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony sob lip 15, 2006 5:40 pm przez Pati9, łącznie zmieniany 1 raz.

Illea

Post autor: Illea » sob lip 15, 2006 7:52 pm

Brawo. Moim zdaniem wiek ma duże znaczenie, ty mialas 12, 3 lata to wiele czasu. Inaczej się myśli, patrzy na świat i nie pisze się tak jak Pati. Owszem są takie osoby ale to tylko garstka spośród dziewięciolatków :mrgreen:

Sweeter

Post autor: Sweeter » pn lip 17, 2006 7:42 pm

Pisz i czytaj (tylko na boga nie szkolne zestawy) minie kilka lat zanim się wypiszesz nie bój się portali nieszuflada fabrica.

ODPOWIEDZ