HOSTEL

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
Kasiak

HOSTEL

Post autor: Kasiak » pt mar 24, 2006 9:27 pm

A więc....JUŻ NIGDY NIE POJADĘ NA SŁOWACJĘ! :!: ! :!: ! :!: ! :!: ! :!: ! :!:
Na początku nudno, akcja niezbyt szybko się rozwijała.
Akcja właściwa zaczyna się po jakichś 40 minutach (wspomnijmy, że cały film trwa ok. 1,5 h).
Przyznaje, że jest to 1 z 5 filmów po których nieco mnie ruszyło (Piła 1, Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną, Smakosz I i II, Hostel).
Można go porównać do PIŁY, bo też na początku jest tak nudny...a sceny drastyczne do TEKSAŃSKIEJ MASAKRY...
Nie polecałabym tego filmu osobom o słabym serduchu i odruchach wymiotnych.
Kumpel mojego brata, który jest miłośnikiem tego typu filmów o mało się nie pożygał i w nim ten film też w niektórych chwilach wzbudził niesmak.
1 miejsce jednak jak narazie zajmuje Masakra, no bo jest na faktach autentycznych....i ex equo Smakosz II.

Napiszcie jakie są wasze spostrzeżenia po oglądnięciu filmu (jeśli oglądaliście lub oglądniecie) i jaki film polecacie. Nie musi być koniecznie typu horror.

Marsellka

Re: HOSTEL

Post autor: Marsellka » ndz kwie 30, 2006 3:05 pm

Nie polecałabym tego filmu osobom o słabym serduchu i odruchach wymiotnych.
Kumpel mojego brata, który jest miłośnikiem tego typu filmów o mało się nie pożygał i w nim ten film też w niektórych chwilach wzbudził niesmak.
1 miejsce jednak jak narazie zajmuje Masakra, no bo jest na faktach autentycznych....i ex equo Smakosz II.

Ten film wcale nie był taki straszny a ja dziewczynka o "słabym serduszku"wcale sie tak bardzo nie przestraszyłam chociaż zawsze na tego typu filmach to kisiel w gaciach...Film ogolnie stwierdzając dlamnie BEZNADZIEJNY ....dlamnie najbardziej smutna i drastyczna scena była na końcu gdy ta dziewczyna zobaczyła swoje odbicie i zuciła sie pod pociąg :( ale itak nic specjalnego ....

lep

Post autor: lep » czw lip 13, 2006 9:06 pm

film po pierwsze: nie byl straszny, a po drugie: byl tandetny.
naiwna fabula, poczatek to rodem z eurotripu. historia to mnie smieszyla, niby to byl dramat ludzki, ale czym chcial roth przestraszyc? nowa funcka wiertarki? mimo, ze boje sie horror'ow, na mnie to nie dziala. juz pominie fatalny dobor aktorow...

balka

Post autor: balka » pn lip 17, 2006 4:26 pm

no cóż, jak dla mnie też film raczej kiczowaty...poza tym straszny też nie był :-> a zazwyczaj horrorów się boję.
Kasiak pisze:1 miejsce jednak jak narazie zajmuje Masakra, no bo jest na faktach autentycznych....i ex equo Smakosz II.
hmm...jak dla mnie Masakra też specjalnie super nie była, oglądając ją miałam większą brechę niż jakiś dreszczyk strachu, ale nie wiem może jestem inna :-P

greenka

Post autor: greenka » pn lip 17, 2006 5:46 pm

balka pisze:może jestem inna :-P
Nie, nie jesteś.
Mnie niektóre horrory bawią, jak cholera.;-)

ODPOWIEDZ