Muzyka

Wszystko co jest związane z muzyką.
MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 9:19 am

hehe to szybko nie bedzie.. moze sie pochwale jak zakupie elektryczna... a teraz moge pokazac fajny film :) http://www.youtube.com/watch?v=QjA5faZF1A8#flag chce tak grac :)

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 3:12 pm

no widzisz... sa gusta i gusciki ;) znaczy mi nie chodzi dokladnie o piosenke choc nawet fajnie brzmi tylko style.. ostatnio byl u mnie nauczyciel gitary (z reszta zaraz tez przychodzi) i pokazalem mu i mowi ze sa male bledy ale minimalne ale tyle technik stosuje i do mnie tak: " Graja 6-7 godzin dziennie po miesiacu zobaczysz efekty..." dziekuje bardzo jak ja 2 godzin przez 2 tygodnie nie pogram ;)

elmonk

Post autor: elmonk » czw maja 18, 2006 3:33 pm

Systemtyka w graniu jest bardzo wazna jak dla mnie, troche mnie wkurzalo ze przez te 2 miechy ostatnie nie poswiecalem tyle na granie ile chcialem ale mysle ze przez wakacje sie to zmieni ;)

ja wlasnie mowie o stylu jego gry, zupelnie mi do gustu takie granie nie przypada. Ale kwestia gustu to jest.

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 3:48 pm

a co jest tam do nie podobania?? trzeba wiele taktyk gry znac ;) a on tam jak w wachlarzu zawija :)

elmonk

Post autor: elmonk » czw maja 18, 2006 4:03 pm

Chyba technik chciales rzec. Po prostu nie lubie takiego grania i tyle. Za duzo dzwiekow za malo konkretow. Lubie muzyke ktora szanuje dzwiek i solowki w ktorych kazde nuta ma swoja wartosc a nie jest po prostu jednym z kolejnych dziesieciu zagranych przez 2sekundy;)

Nie robmy offtopic bo nas skasuja ;p ja juz koncze swoje zdanie na ten temat ;)

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 4:07 pm

ale to nie jest off top ;) jest to temat nasze hobby a my dyskutujemy nad nim ;-) ja sie wlasnie ucze solowek "blusowych" a mi sie podoba ;-) gdyz widac ze wlozyl wiele wysilku w to... sadze ze potrafi grac takze takie solowki ale chcial pokazac jak mozna grac i ile potrafi bo w takim utworze sie moze spelnic ;-)

Lenka

Post autor: Lenka » ndz lip 16, 2006 12:54 pm

Chciala bym sie od kogos dowiedziec czy wiecie cos p jakims c-bool to jakis Dj slyszalam w radiu jeden z jego kawalkow tak mi sie wydaje i nie moge go znalezc bardzo mi sie podobal slyszalam go tez kieys na jakiejs imprezce i ubolewam :-(

ODPOWIEDZ