[sprzedam] domeny .pl - przeczytaj opis

Wszystko o hostingu, kontach www, domenach.
vacuth

[sprzedam] domeny .pl - przeczytaj opis

Post autor: vacuth » ndz cze 18, 2006 10:13 pm

www.GSMania.pl
okres ważności: do 2007-06-05
zarejestrowana: nazwa.pl

www.photosy.pl
okres ważności: do 2007-06-06
zarejestrowana: nazwa.pl

Możliwa cesja lub przeniesienie domeny na klienta nazwa.pl ( szybciej i pewniej; wiadomo jakie sa problemy z kodem authinfo etc. ).

Ceny:
www.GSMania.pl - myślę, że 50-80zł
www.photosy.pl - 50-95zł

Otwieram licytację 8-)

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pt cze 23, 2006 8:21 pm

Dlaczego sprzedajesz te domeny? Nie lepiej poźniej je sprzedać?

vacuth

Post autor: vacuth » pt cze 23, 2006 8:23 pm

A dlaczego potem? Wiesz, nie rozumiem, dlatego pytam..........

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pt cze 23, 2006 8:45 pm

Alizując rynek domen, wg mnie obecnie nawet dobre domeny nie są warte dużo. Wg mnie co to za interes kupując domenę za ok 60zł a sprzedając ją za 200, 300 zł? Przecież nazw domen nie znajduje się w ułamku sekundy. Nie wiem jaką macsz pracę ale ja w pracy nie mam nawet możliwości pomyśleć o domenach. Myślę w wolnym czasie. A to trwa. Oczywiście nie siedze przy kompie i drapie się w głowę co tu wymyśleć. Ja mam kilka domen i trzymam je dopuki niebędą warte ile liczyłem. To jest tylko moje zdanie.
Ostatnio zmieniony wt cze 27, 2006 4:02 pm przez AdminNarkoza, łącznie zmieniany 1 raz.

pawko

domenikus

Post autor: pawko » wt cze 27, 2006 1:37 pm

admin pisze:Alizując rynek domen, wg mnie obecnie nawet dobre domeny nie są warte dużo. Wg mnie co to za interes kupując domenę za ok 60zł a sprzedając ją za 200, 300 zł? Przecież nazw domen nie znajduje się w ułamku sekundy. Nie wiem jaką macsz pracę ale ja w pracy nie mam nawet możliwości pomyśleć o domenach. Myślę w wolnym czasie. A to trwa. Oczywiście nie siedze przy kompie i drabie się w głowę co tu wymyśleć. Ja mam kilka domen i trzymam je dopuki niebędą warte ile liczyłem. To jest tylko moje zdanie.
A czy wogóle bierzecie pod uwagę parkowanie domen?!
wląsnie trzymając domeny do czasu sprzedaży po żądanej cenie można w tym czasie takie domeny zaparkować, np firma namedrive parkuje za darmo, to świetny serwis i ma juz swoja strone po polsku na www.namedrive.pl

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt cze 27, 2006 4:11 pm

Oczywiście zdaję sobię sprawę z możliwości parkowania domen np w sedo, namedrive. Wiem mniej wiecej ile płacą. Zastanawiam sie jednak jak dobrą trzeba mieć domenę aby po roku parkowania za zarobiną kasę kupić jeszcze raz domenę (wyjść na czysto).

Ps. jak udało ci sie napisać posta bez zalogowania się :?:

pawko

Post autor: pawko » śr cze 28, 2006 8:08 pm

Myśle, że o taką domenę, która po roku parkowania zarobi na siebie, czyli tyle, zeby zwrócila się jej rejestracja, to nie jest az tak trudno.
Wyzwaniem natomiast jest znalezienie takiej nazwy domeny, która by była na tyle atrakcyjna aby inni sie nią zainteresowali, no i tym samym chcieli odkupić za poważne pieniadze. Wazny jest przedewszystkim dobry traffic, i takie domeny nalezy parkować bo to daje zyski.
Nigdy nie wiadomo czy z pozoru niechwytliwa nazwa nie przyniesie kokosów! Uważam , ze najlepsze są te, które są najprostsze i w miare krótkie, jednowyrazowe. Warto pamiętać , ze w Polsce wciąż są spore ilości wolnych domen, ktore mogą generować niezłe pieniądze, najważniejsze znależć te z dużym ruchem, wtedy interes napewno sie opłaci!

Ps. do admina
sam niewiem jak mi się to udało :)

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » sob lip 01, 2006 3:10 pm

pawko, możesz pochwalić się swoimi domenami?

pawko

Post autor: pawko » czw lip 06, 2006 9:41 pm

Na ogół jestem skromną osobą, chwalenie sie to nie moja specjalność :)
ale jesli chodzi o domeny to moge podać pare przykladów, zaznaczam , ze to tylko przyklady domen ( nie moje), które mogą przynosić dobre rokowania, bo wbrew pozorom nazwy nic nie znaczace , pomyłkowe mają dość sporą "frekwencję" i np: allego.pl, intermet.pl, goole.pl, itp, ja stosuje właśnie takie podobne nazwy, ludzie wpisując bardzo często mylą sie w tych prawidłowych nazwach i z tego też może byc korzyść! I trzeba jeszcze jasno powiedzieć- pare domen to za mało, trzeba ich mieć co najmniej kilkanaście zeby zacząc myslec o robieniu pieniędzy, czy to na ich sprzedaży , czy też na parkowaniu tych domen w międzyczasie (czekając na dobrego kupca).

pozdrawiam

ODPOWIEDZ