Jak spędzacie ferie?

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Jak spędzacie ferie?

Post autor: kfiatek » wt sty 24, 2012 5:35 pm

jakie plany, gdzie wyjeżdżacie? ja jeszcze nic nie wiem, a wolne w połowie lutego, chętnie wybrałabym się gdzieś w góry, ale chyba na planowanie już za późno. Gdzie warto pojechać?

Awatar użytkownika
monik
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 28, 2011 1:51 pm

Re: Jak spędzacie ferie?

Post autor: monik » wt sty 24, 2012 6:18 pm

Ja bym chciała gdzieś na narty wyjechać, gdziekolwiek tak szczerze nawet na najbliższą górkę. Bardziej to mnie się tęskni za upałem, piaskiem i pustą plażą. Jednak niestety takie rzeczy tylko w erze i muszę wrócić na ziemię.
Myślę, że na Słowację warto się wybrać, ale w Polsce też są fajne miejscówki.

Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Re: Jak spędzacie ferie?

Post autor: Vinona » wt sty 24, 2012 7:47 pm

Ja w tym roku, to chyba nigdzie niestety :( Ale w tamtym roku byłam w Zakopcu, fajnie, ale tłumy straszne, na stokach wpadaliśmy na siebie. Moja kumpela jedzie w Karkonosze, ale nie wiem gdzie dokładnie, jak dopytam, to skrobnę :)

Awatar użytkownika
monik
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 28, 2011 1:51 pm

Re: Jak spędzacie ferie?

Post autor: monik » wt sty 24, 2012 10:48 pm

Zakopane zawsze zwiedzam przejazdem jeśli jadę w góry, faktycznie jest często przeludnione. Ma swój urok. Natomiast w Karkonoszach nigdy nie byłam więc ciężko jest mi stwierdzić jak tam jest. Jeszcze zostają Bieszczady góry + w jeden dzień na zaporę się przejść. ;)

Awatar użytkownika
frytkarz
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 28, 2011 2:31 pm

Re: Jak spędzacie ferie?

Post autor: frytkarz » śr sty 25, 2012 9:59 am

Ja polecam Karkonosze, zawaliste widoki, cudowne stoki. Same pozytywy :) ja osobiście się zatrzymuję w hotelu Concordia, byłem tam w tamtym roku i było cudownie. :) Wpadnij to może się spotkamy hehe :) hotel ma własną stronkę więc jakbyś czegoś szukała odnośnie hotelu to hotelconcordia.pl :)

Awatar użytkownika
anka
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 28, 2011 1:35 pm

Re: Jak spędzacie ferie?

Post autor: anka » śr sty 25, 2012 11:12 am

Jezeli chodzi o Karkonosze to jestem jak najbardziej na tak :) idealne gory, nie za wysokie, ale tez nie niskie :) Najfajniejszy widok chyba na snieznych kotłach :)

Awatar użytkownika
emil444
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 02, 2012 11:46 am

Re: Jak spędzacie ferie?

Post autor: emil444 » czw lut 02, 2012 12:01 pm

Ja jadę w tym roku do Bukowiny z sunsportem z Kalisza. Już wcześniej z nimi jeździłem, ale tylko na obozy letnie. W tym roku po raz pierwszy na narty :) Podobno maja świetne obozy narciarskie i snowboardowe... Juz nie moge sie doczekac wyjazdu.... :)

ODPOWIEDZ