Sklepy ^^

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » czw kwie 15, 2010 12:13 pm

H&M, House, New Yorker- moje ulubione sklepy, ale nie ograniczam się tylko do nich.

Awatar użytkownika
dirtydancer
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 11, 2011 3:55 pm

Post autor: dirtydancer » pt mar 11, 2011 4:01 pm

Zakupy w internecie mają wiele plusów - np. nie traci się czasu na bieganie po galeriach. Ja także oszczędzam kupując biżuterię w sklepie "Niebieski-koralik", która jest tak samo ładna jak Pandora, ale tańsza. Ostatnio kupiłam bransoletkę skórkową za 79 złotych, gdzie Pandory kosztuje 209 złotych. Zgodnie z najgorętszymi trendami można znaleźć przeróżne koraliki zaczynając od szklanych a kończąc na bursztynowych. Czas wyróżnić się spośród tłumu.

Awatar użytkownika
zakre_econa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt cze 08, 2010 8:17 pm
Lokalizacja: Sopot

Post autor: zakre_econa » czw mar 24, 2011 11:25 am

A ja tam nie mam jakieś swojego ulubionego. W każdym można coś znaleźć chociaż w niektórych znacznie częściej :D Też nie mam nic do targów ani ciucholandów. W niektórych z nich jest towar lepszy niż w sklepie.

Awatar użytkownika
nikita
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czw wrz 23, 2010 3:33 pm

Re: Sklepy ^^

Post autor: nikita » czw mar 31, 2011 2:13 pm

ja specjalnie nie wybieram sklepów, ale oczywiście jak jestem w Galerii to zawsze zajrzę do C&A, H&M itp. Zadko ale też zaglaam na targ i do lumpeksów, zawsze mozna wyszperać coś oryginalnego.

Awatar użytkownika
Mart
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 12:17 pm

Re: Sklepy ^^

Post autor: Mart » wt lis 08, 2011 11:34 am

a jak z Waszymi preferencjami jeśli chodzi o sklepy / serwisy internetowe z ciuchami ? korzystacie ?

denerwuje mnie to jak zobacze cos i przez to ze firma nieznana nie wiem jak rozmarowo i nie mam pewnosci do do jakosci czy skladu. Jednak ja jako osoba ktora nie lubi chodzić po sklepach wolę uciekac sie do tych internetowych zakupow, poszukujac nowych miejsc z markowymi ciuchami.

Awatar użytkownika
rissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 1:37 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sklepy ^^

Post autor: rissa » pn gru 19, 2011 12:57 pm

Ja preferuje sieciówki zara, hm, pullandbear i reszta w tym stylu.
Nic tak nie drażni dziewczyny, jak wszystko.

ODPOWIEDZ