Szkoła za granicą

Dyskusja dotycząca szkoły.
Awatar użytkownika
Aurella
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 09, 2010 8:11 am

Szkoła za granicą

Post autor: Aurella » wt mar 09, 2010 8:32 am

Zastanawialiście się kiedyś nad wyjazdem do szkoły za granicę? Ja do niedawna nie, ale kiedy trafiłam na taki program http://whynotusa.pl/programy/program-rok-szkolny-usa/ to zaczęłam myśleć o tym poważnie.
Rozmawiałam z rodzicami i może udało by się przekonac ich żeby to wszystko zasponsorowali. Wiadomo-na początku nie chcieli nawet słyszec o tym, że ich 16-letnie dziecko chce pojechać na rok do USA, ale po rozmowie z pracownikami firmy, która wszystko organizuje zaczeli sie zastanawiać. Bo skoro wyznaczony koordynator na miejscu może mi pomóc ze wszystkim, a rodzina u której będę mieszkać to sprawdzeni i zaufani ludzie to chyba mozna byc spokojnym :-D
Także pewnie ich przekonam do mojego planu :mrgreen:
A może ktoś z was tez myśli o takim wyjeździe?
Ostatnio zmieniony wt mar 09, 2010 8:32 am przez Aurella, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Darcia
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: wt mar 09, 2010 6:54 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Darcia » śr mar 10, 2010 4:53 pm

Nigdy w życiu, ja nie wyobrażam sobie wyjechania do szkoły do innego MIASTA, a co dopiero kraju...

Awatar użytkownika
santiagos
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: wt lis 22, 2011 11:47 pm

Re: Szkoła za granicą

Post autor: santiagos » wt lis 22, 2011 11:53 pm

Szkoły publiczne to już przeszłość. Obecnie większość ludzi, którzy chcą studiować, łączy naukę z pracą. Oferta wyższych skierowana jest zazwyczaj do ludzi młodych, z ogromnymi perspektywami i szansami. Co jednak z tymi, którzy pracę zawodową rozpoczęli wcześniej, chcą nadal się rozwijać, mają pieniądze, czas i mieszkają w Warszawie? Polecamy im szczególnie Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia., usytuowaną w samym centrum stolicy, oferującą m.in. aktorstwo i politologię, doskonałą kadrę, a przede wszystkim umożliwiający ludziom pracującym swobodne studiowanie. Do tego świetne programy studenckie – obniżanie czesnego, stypendia, własny notebook. Sprawdźcie sami na www.wskims.edu.pl

ODPOWIEDZ