Moje wspomnienia z ludźmi.

Wszystko co jest związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoimi opiniami dotyczącymi literatura, a również zamieszczać własna twórczość (wiersze, opowiadania).
Kasiak

Moje wspomnienia z ludźmi.

Post autor: Kasiak » czw mar 30, 2006 7:12 pm

*Każda złość kiedyś przechodzi…odwrotnie jest z miłością.

*Czasem mam ochotę po prostu odejść, bo nie mogę znieść tego jaki jesteś…Ale czasem chcę też zrobić coś dla Ciebie tylko od siebie.

*Pamiętam o tym dobrze, że miłość to największe szczęście, jakie może spotkać człowieka. Jeśli Ty też w to wierzysz, to nie pozwól by cokolwiek zniszczyło naszą miłość.

*Chciałabym zawsze być w mym niebie, którym jesteś TY...Być zawsze kochana i kochać tak samo mocno.

*Bez Ciebie nie mogę myśleć i zżera mnie tęsknota, ale to Ty zawsze wybierasz za nas obojga…

*Myślisz, że zakochuje się tak jak się zakochuje, bo taki mam kaprys? Tak będzie najlepiej dla Ciebie, a to jest dla Mnie ważniejsze niż Ja sam.

*Chciałbym, by mój pierwszy raz był z kimś, kto mnie rozumie. Z kimś doświadczonym. Chciałbym byś to była Ty.

*Bądź zawsze taka jak w niedziele.

*Jesteś zajebista! Taka siostra to skarb…Będę pilnował, by nie stała Ci się krzywda.

*Fajna z ciebie dziewczynka.

*Jesteś moim numerem jeden – zawsze wesoła, uśmiechnięta, pełna energii, otwarta na ludzi…Po prostu super!

*…Koleżanka z odzysku…

*…Powiem, że powiedziałaś, że mnie już nie kochasz i pobiłaś mnie…żelazkiem.

*Nie wezmę tego patyka do ust.

*Kiedy z serca płyną słowa, uderzają z wielką mocą. I dlatego lubię mówić z Tobą.

*Zostałaś naszą wróżką. Ja i przyjaciel dziękujemy Ci, bo dzięki tobie zmieniło się całe moje i kumpla życie.

*Wszystkim świnkom świata…wy moje kotleciki!


prawa autorskie zastrzeżone - KZRPilch

Tulpen

Post autor: Tulpen » wt cze 27, 2006 10:16 am

* FACET JEST JAK PIES OGRODNIKA...JAK NIE BĘDIZE PO JEGO MYŚLI JEST GOTOWY UGRYŹĆ.

* ŻYCIE PEŁNE OPTYMIZMU, TO ŻYCIE PEŁNE NADZIEII.

* SZANUJ SIĘ, A INNI BĘDĄ CIĘ SZANOWAĆ...SZANUJ INNYCH A BĘDĄ SZANOWAĆ I CIEBIE.

kirke

Post autor: kirke » wt cze 27, 2006 10:41 am

*"żyj tak,aby twoim znajomym po twojej śmierci zroobiło sie nudno"

* "bądź uroczy dla swoich wrogów- nic ich bardziej nie złości''

miałam kiedyś cały zeszyt.. i oddałam koleżance :mrgreen:

ODPOWIEDZ