pogubiłam sie...

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
koteczek
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 19, 2011 7:31 am

pogubiłam sie...

Post autor: koteczek » sob lut 19, 2011 7:52 am

3 miesiące temu zerwał ze mną chłopak z którym chodziłam dwa lata bo poszłam na urodziny do kolegi z klasy sama... Ale myśle że to był tylko pretekst bo od dawna nam sie nie ukladalo, kłóciliśmy sie... Potem on zaczal krecic z inna dziewczyna. Prosilam go zeby dal nam szanse ale jak powiedzial ze jest z nia szczesliwy to odpuscilam. Jednak po dwoch tygodniach tamta dziewczyna zerwala z nim kontakt. Ja zaczelam spotykac sie z innymi chlopakami zeby podwyzszyc swoja samoocene. Dla mnie to byla tylko zabawa. Glupio sie zachowalam. jeden chyba sie juz we mnie zakochal ale powiedzialam ze nic z tego nie bedzie. Zranilam kilka osob... Ale do jednego z nich cos poczulam... zaczelismy sie spotykac. Świetnie bawilismy sie na pewnej dyskotece. Tak sie stało ze był tam też moj byly chlopak. Na nastepny dzien napisal mi ze go nigdy nie kochalam i ze juz sie nie znamy. Choć za jakies dwa tygodnie napisal ze mnie kocha i ze wie ze nie powinien sie odzywac. Nic nie odpisalam. Zaczelam chodzic z tamtym chłopakiem. I tu pojawia sie problem. Bo tak to mi zalezalo ale jak jestesmy juz razem to dziwnie sie czuje, tak jakby mi to bylo obojetne ale nie potrafie tego skonczyc. Nie chce go zranić tym bardziej ze on juz kiedys cierpial przez dziewczyne. A jest bardzo fajny. inny niz moj byly, zawsze chcialam miec takiego chlopaka... Nie wiem co czuje. Ostatnio zaczelam bardzo tesknic za bylym chlopakiem, mysle zeby do niego napisac. Ale wiem ze to bedzie blad. Bo on pije, pali a ja tego nie akceptuje. A jesli nie odpisze to tym bardziej sie zalame. Ale ja go chyba nadal kocham. Tak ciężko mi sie w tym wszystkim odnależć...

Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Post autor: tymek » ndz lut 20, 2011 8:26 pm

cięzka sprawa... zastanów się dobrze z kim chcesz być i podejmij jakieś działanie. raz się zdecyduj i nei zmianiaj zdania po prostu bo w końcu żaden Cię nie będzie chciał.

Awatar użytkownika
mar92-92
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob lut 26, 2011 1:18 pm

Post autor: mar92-92 » czw mar 03, 2011 7:15 pm

Ten Twój były to chyba jest lekko niezrównoważony;/ mówi jedno robi drugie. odpuść go sobie, bo tylko stracisz nerwy i zdaję sobie sprawę, że na początku może być Ci ciężko, ale z czasem o nim zapomnisz:)
A jeśli chodzi o tego Nowego i Miłego chłopaka to zastanów się czego naprawdę chcesz-bo bardzo trudno będzie Ci się zaangażować jeśli przed chwilą zakończyłaś poprzedni dość dużo kosztujący Cię emocjonalnie związek.
Może zastanów się czy warto w tym momencie być z kimkolwiek-może lepiej gdybyś odpoczęła i zastanowiła się czego tak naprawdę szukasz :)?

Awatar użytkownika
SłoNko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt gru 03, 2010 11:33 am

Post autor: SłoNko » pt mar 04, 2011 11:36 am

Może odrobina samotności będzie dobra ?Jak mi się przytrafiały takie sytuacje to wtedy zamykałam się w sobie na jakiś czas, żeby dobrze wszystko przemyśleć i mi przechodził ten wir myśli. A co Ci mówią na ten temat przyjaciółki ?

Awatar użytkownika
narkozaaat
Bywalec
Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: pn lis 02, 2009 4:44 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: pogubiłam sie...

Post autor: narkozaaat » śr cze 22, 2011 2:51 pm

zdecydowanie, trochę odpoczynku od randek powinno pomóc.

ODPOWIEDZ