Wakacyjne zwiedzanie

Dyskusja dotycząca rozrywki i hobby.
Awatar użytkownika
Theru
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 01, 2011 12:51 am

Wakacyjne zwiedzanie

Post autor: Theru » śr maja 18, 2011 8:44 pm

Zamierzamy niedługo z dziewczyną udać się na małe wakacje. W tym roku chcemy zwiedzić parę ciekawszych miast w Polsce i spędzić w każdym parę dni. Dopiero ustalamy listę miast. Macie jakichś kandydatów? Co warto zobaczyć, w jakim hotelu spać?

Awatar użytkownika
jabzura
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2011 5:21 pm

Re: Wakacyjne zwiedzanie

Post autor: jabzura » czw maja 19, 2011 1:55 pm

Toruń, Poznań, Krosno, Kraków.. w Krakowie nawet ostatnio udało mi się zgarnąć doładowanie do Heyah w wysokości 50 PLN :D Trzeba było znaleźć tajnego agenta kota Ryśka i podać mu hasło haha :P Chociaż gdyby nie napisali o tym na profilu Heyah na fejsie to bym nie wiedział :) Niedługo ma się odbyć powtórka tej akcji :D

Awatar użytkownika
Waka
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: pn kwie 04, 2011 9:04 pm

Re: Wakacyjne zwiedzanie

Post autor: Waka » ndz maja 22, 2011 1:55 am

Ze swej strony mogę polecić Poznań. Byłam tam wiele razy i musze stwierdzic, ze miasto jest naprawde bardzo ladne. Co wiecej - oferuje swym gosciom ogromna ilosc atrakcji wraz z miejscowoscami w okolicy. Bardzo lubie odwiedzac takze pobliski kórnicki park wraz z zameczkiem.

Jesli zas chodzi o nocleg to ja zawsze spie w hotelu włoskim w samym centrum. Zawsze wyjezdzam z niego bardzo zadowolona, niemal zawsze czyms milym mnie zaskocza. Hotel wloski ma takze bardzo niskie ceny oraz wysoki standard. Dokladnej kwoty nie pamietam, na stronie znajdziesz cennik oraz dokladniejsze informacje.

Z innych miast moge polecic jeszcze wroclaw okraz torun. Za krakowem jakos nie przepadam.

Awatar użytkownika
tymek
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 5:40 pm

Re: Wakacyjne zwiedzanie

Post autor: tymek » ndz maja 22, 2011 10:50 am

Kraków dla meni zdecydowanie, warty odwiedzenia i pozwiedzania ;)

Awatar użytkownika
Theru
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 01, 2011 12:51 am

Re: Wakacyjne zwiedzanie

Post autor: Theru » czw cze 16, 2011 11:26 pm

Niedawno wróciliśmy :>.

Byliśmy w Poznaniu, Krakowie, Toruniu, Wrocławiu oraz paru innych miastach. Oczywiście, nie w tej kolejności :>.

Waka, wielkie dzięki za polecenie tego hotelu włoskiego. To był najlepszy hotel w czasie naszej całej podróży. W dodatku dostaliśmy instrukcję co gdzie i dlaczego warto zwiedzić. Mam nadzieję, że niedługo uda się nam powtórzyć tą podróż.

Awatar użytkownika
jaramsie
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: ndz cze 12, 2011 11:44 am

Re: Wakacyjne zwiedzanie

Post autor: jaramsie » ndz cze 19, 2011 8:10 pm

dla tych, którzy jarają się Polską mamy coś specjalnego. odwiedź stronę http://czyjaraszsiepolska.otowakacje.pl/, weź udział w rekrutacji i zostań wakacyjnym zwiadowcą kraju!

Awatar użytkownika
jabzura
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2011 5:21 pm

Re: Wakacyjne zwiedzanie

Post autor: jabzura » czw cze 30, 2011 11:47 am

Na kilka dni zajadę do Francji, na kilka do Hiszpanii i chyba tyle :P Zastanawiam się tylko, czy jest jeszcze jakas tańsza sieć od Heyah, jeśli chodzi o stawki roamingowe. W Heyah płaci się 1zł/min wykonanego połączenia i 49gr/odebrane. Coś mi sie zdaje, że lepiej może być tylko z miejscowymi starterami ;p

ODPOWIEDZ