Trądzik

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
agusiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 437
Rejestracja: sob lip 25, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: agusiek » ndz mar 14, 2010 1:22 pm

Nie mam.
Ale zamiast pakować na twarz tony kosmetyków,które mają "pomóc", wybierz się do dermatologa.
...być zagadką,której nikt nie zdąży zgadnąć,nim minie czas...
_____
16.09.2005
A. [*]

Awatar użytkownika
Tesla
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: sob gru 20, 2008 3:52 pm

Post autor: Tesla » ndz kwie 04, 2010 3:06 pm

Dokładnie, zgadzam się z powyższym! Kosmetyki same guzik dają. Wciskają nam do głwy, ze uczynią cuda - bujda na resorach. Jakkolwiek wizyta u dermatologa jest w sumie ostatecznością - przepisze na bank antybiotyk, jakiś flek na sterydach, albo kurację hormolaną. Ja tego chciałabym uniknąć. Zapytam farmaceuty w najbliższej przyszłości o jakieś maści czy inne specyfiki, może uda się zaleczyć wypryski na tyle, żeby jednak wizyta lekarska nie była konieczna :)

Awatar użytkownika
zakre_econa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt cze 08, 2010 8:17 pm
Lokalizacja: Sopot

Post autor: zakre_econa » wt cze 15, 2010 2:12 pm

Ja dziś poszłam do apteki z myślą kupna jakiegoś specyfiku na trądzik. Z dwa tygodnie temu zauważyłam, że mi się zaczyna skóra przetłuszczać i wychodzą te paskudne "syfy". Szczerze nie wiedziałam co kupić. Może Vichy, Clean and Clear. Pani farmaceutka poleciła mi Inside Prebiotine. Mówiła, że to nowa linia i całkiem dobra. A cenowo trochę tańsza od ww. Czy może ktoś już używa tych kosmetyków?

Awatar użytkownika
moersi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt wrz 25, 2009 12:58 pm

Post autor: moersi » wt cze 15, 2010 9:05 pm

zakre_econa pisze: Pani farmaceutka poleciła mi Inside Prebiotine. Mówiła, że to nowa linia i całkiem dobra. A cenowo trochę tańsza od ww. Czy może ktoś już używa tych kosmetyków?
Ja ich jeszcze nie mam, ale tez cos pozytywnego slyszalam. Tak wogole to ciekawi mnie znaczenie tego drugiego członu nazwy, bo w wiki jakoś lakonicznie jest
Łatwiej potknąć się nogami niz słowem

Awatar użytkownika
klemens
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 1:56 pm

Post autor: klemens » wt cze 29, 2010 7:48 am

Ja też myślałem , że to tylko młodzieńczy trądzik, ale niestety to się ciągnie i ciągnie. Mam nawet kilka blizn .Próbowałem już prawie wszystkiego. Kolega który też ma taki problem powiedział mi żebym spróbował z miodami Manuka . To takie miody z Nowej Zelandii które maja specjalne właściwości. Mówił, że smaruje tym twarz i też je. Poprawę u niego widzę. Nie ma co czekać tylko tez muszę zacząć tą kurację.

Awatar użytkownika
zakre_econa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt cze 08, 2010 8:17 pm
Lokalizacja: Sopot

Post autor: zakre_econa » pn paź 04, 2010 6:45 pm

Muszę przyznać, że Inside zaskoczyło mnie pozytywnie. Używam go prawie cztery miesięcy i moja skóra wygląda całkiem nieźle ;) do tego stosuje czasami tzw. parówki z olejkami ziołowymi.

Awatar użytkownika
sillencio
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 12:12 pm

Post autor: sillencio » ndz gru 05, 2010 12:51 pm

Często pojawiają mi się wypryski, zwłaszcza kiedy przesadzam ze słodyczami (;
Garnier Czysta Skóra.
Nasze życia wirują jak kule w bębnie totolotka.

Awatar użytkownika
LP_girl
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 12, 2010 8:22 pm

Post autor: LP_girl » ndz gru 12, 2010 8:25 pm

A nie chodzicie do kosmetyczki? Mi koleżanka polecała salon urody przy Karolkowej 50. Może warto pójść?

Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Re: Trądzik

Post autor: Arabica » pn maja 16, 2011 5:21 pm

Ja przez pewnien czas smarowałam sobie twarz (kiedy w duzych ilościach pojawiły sie wykwity) kremem alantandermoline dla skóry podraznionej.Mozna go kupic w aptece i przyznam ze pomogło mi to w zaleczeniu strupków,a na pewno nie pojawiały sie nowe.

ODPOWIEDZ