Isis Gee powraca!

Wszystko co jest związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Amadeeusz
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 24, 2011 12:49 pm
Lokalizacja: Polska

Isis Gee powraca!

Post autor: Amadeeusz » pn sty 24, 2011 12:58 pm

Isis Gee to pseudonim amerykańskiej piosenkarki z polskimi korzeniami. Wokalistka ma na swoim koncie studyjny album zatytułowany Hidden Treasure - Ukryty Skarb, lecz już niebawem - w kwietniu 2011 roku ukaże się jej drugi studyjny album, na którym znajdzie się wiele energetyzujących, silnych przebojów i stonowanych, pięknych ballad.

Już dziś tj 24ego stycznia premierę ma jej najnowszy singiel zatytułowany HOW ABOUT THAT? czyli CO TY NA TO? Utwór może być o tyle zaskoczeniem, gdyż jego taneczny charakter znacznie odbiega od alternatywnego "Hidden Treasure".

Posłuchaj HOW ABOUT THAT na YouTUBE!

Awatar użytkownika
tap-czan
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: wt mar 15, 2011 4:45 pm
Lokalizacja: Polska

Post autor: tap-czan » wt mar 15, 2011 4:49 pm

O jaaaa, chyba nie chcę oglądać jej powrotu. To już zdecydowanie lepiej od niej śpiewają ludzie, którzy biorą udział w urodzinowym konkursie Heyah na facebooku :D

Awatar użytkownika
jabzura
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2011 5:21 pm

Post autor: jabzura » pt mar 18, 2011 4:26 pm

Heheh, nie wszyscy jednak są tak utalentowani jak można zobaczyć w tej zakładce z życzeniami :P Chociaż ze mnie też ludzie będą pewnie się śmiać, ale musiałem spróbować zawalczyć o ten telefon :D Nokia C3 piechotą nie chodzi, nie oszukujmy się :P

Awatar użytkownika
tap-czan
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: wt mar 15, 2011 4:45 pm
Lokalizacja: Polska

Post autor: tap-czan » sob mar 19, 2011 1:14 pm

Dlaczego od razu śmiać? Przecież i tak to Rysiek wybiera najlepsze życzenia, a nie fani na stronie. Może lekko się uśmiechnie, ale żeby od razu się śmiać? hehe :)

Awatar użytkownika
jabzura
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2011 5:21 pm

Re: Isis Gee powraca!

Post autor: jabzura » wt kwie 12, 2011 9:20 am

Nie no Rysiek jest spoko, na pewno nie śmiał się do rozpuku, ale niektóre życzenia po prostu były śmieszne :P A ostatnio na profilu Heyah odbył się nowy konkurs z telefonami do wygrania, także warto ciągle zaglądać na profil i oczekiwać dobrego humoru Ryśka :D Teraz należy wymyślić nowe imię dla pająka z reklamy Heyah :F

ODPOWIEDZ