Czy lubicie oglądać tv podczas Świąt ?

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
zazuzazi
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: sob gru 18, 2010 6:00 pm

Czy lubicie oglądać tv podczas Świąt ?

Post autor: zazuzazi » pt gru 31, 2010 2:07 pm

Każdego roku powtarzane są te same filmy i programy. Czy nie drażni Was to, kiedy sięgacie po pilot, włączacie tv, i bez sprawdzania w programie znacie tytuł danego filmu ? Mnie to bardzo denerwuje, bo co roku mam ochotę obejrzeć coś nowego, a oglądając czekać na wydarzenia, których nie znam. Dlatego sama zaopatruję się wcześniej w stos filmów na DVD. Oczywiście część filmów jest stała, ale tylko część ..... kilka, nie wszystkie o tej samej tematyce, tj. jakiś wygłupów Mikołajów.
Jakie jest Wasze zdanie co do świątecznego programu w TV ?

Awatar użytkownika
karlikuu
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 19, 2010 1:08 pm

Post autor: karlikuu » sob sty 01, 2011 3:31 pm

Odwiedziny u dziadków i reszta leniuchowania :thumbsup: . Niestety nie przed telewizorem , jak zazwyczaj to robiłam, ponieważ nie miałam ochoty oglądać tych samych filmów po raz n-ty. Po prostu mi się to już znudziło, i z tego, co wiem - nie tylko mnie, moim znajomym i rodzeństwu również. Dlatego bierzemy udział w akcji Hoop Coli Reklama i ''odśnieżamy'' świąteczną ramówkę, bo zawsze z rodzeństwem i przyjaciółmi spędzaliśmy wieczory przy filmach, i chcemy tego w kolejne Święta :spoko: . Taką mamy tradycję, którą nie do końca wypełniliśmy (filmy oglądaliśmy na DVD, a to nie to samo, co w tv) xP

Zakaz reklamowania stron internetowych//kiss
Ostatnio zmieniony sob sty 15, 2011 10:15 pm przez karlikuu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nasus
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2010 3:29 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Nasus » sob sty 01, 2011 4:30 pm

Ja bardzo lubię :)
Tu nazywam się Nasus ale w necie będę AliveTMPL :)

Wiesz że życie jest do dupy, i nie ma sensu ?

Awatar użytkownika
marta_kul
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 06, 2011 2:00 pm

Post autor: marta_kul » czw sty 06, 2011 2:03 pm

Wigilia z rodzinką, a reszta ze znajomymi w górach.. do 2.stycznia :-D . Świetnie spędzony czas :mrgreen: Żadnego tv, i tak nie było niczego ciekawego, więc nic nie straciłam. Liczę na kolejny taki wyjazd :-P

Awatar użytkownika
beata1555
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 21, 2010 10:26 am

Post autor: beata1555 » pn sty 10, 2011 7:36 pm

Lubię, lubię oglądać, ale tylko wybrane wcześniej filmy, i nie o Świętach. W innych godzinach nie włączam tv, bo wiem że będą tam jakieś durnoty o Mikołajach, których nie cierpię :-|

ODPOWIEDZ