Jak wyglądają Wasze idealne Święta Bożego Narodzenia ?

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
zazuzazi
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: sob gru 18, 2010 6:00 pm

Jak wyglądają Wasze idealne Święta Bożego Narodzenia ?

Post autor: zazuzazi » sob gru 18, 2010 10:52 pm

Czy zauważyliście, że Święta stają coraz większą pożywką dla sprzedawców?? Z pewnością tak. Mam wrażenie, że Święta w dzisiejszych czasach opierają się na kupowaniu masy prezentów. Tracą przez to swoją magię. Z roku na rok przybywa świątecznych okazji w sklepach i rożnego rodzaju usługach. Wszystko by naciągnąć naiwnych ludzi na stratę czasu i pieniędzy.
Kiedyś ( kilka lat temu) ważne było to że spędzi się dużo czasu z rodziną, przyjaciółmi, obejrzy wystrój Kościołów, poczuje wyjątkowy czas, i takich chwil się oczekiwało. Teraz widzę, że ludzie myślą dokładnie o tym, co producenci podsuną im pod nos. Moim marzeniem jest, aby zakupy nie brały wodzy, i aby ludzie zastanawiali się nad tym, co robią i do czego dążą.
Kto mnie popiera niech się wpisuje. Jak dla Was wyglądają idealne Święta? Co w nich jest najważniejsze? Czy uważacie, że faktycznie ludzie głupieją na punkcie świątecznych zakupów? Tylko an tym się skupiają? Chcę poznać Wasze opinie.. ;-)

Awatar użytkownika
Nasus
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2010 3:29 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Nasus » ndz gru 19, 2010 11:36 am

Powiem Ci zazuzazi, to bardzo prosto... Polacy niby przeżywają kryzys ale niee... Wszyscy mają taką kasę żeby kupić nie wiadomo ile. U mnie tak nie ma kupujemy ile trzeba a nie więcej... Nie ma kasy to nie ma i nie kupujemy :D
Tu nazywam się Nasus ale w necie będę AliveTMPL :)

Wiesz że życie jest do dupy, i nie ma sensu ?

Awatar użytkownika
karlikuu
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 19, 2010 1:08 pm

Post autor: karlikuu » ndz gru 19, 2010 1:17 pm

Obie macie absolutną rację ;-) . Ludzie głupieją, a zapominają po co są Święta. Możliwe że są jeszcze tacy, którzy od lat nie zmieniają sposobu ich spędzania, ale mało się ich znajdzie. Wszędzie widać tłumy po zakupy. A propos, ja głosowałam na tej stronce wwwreklama za odśnieżaniem ludzi z przymusu zakupów. Was też zachęcam, skoro już zgadzamy się w tej sprawie :-D
Ostatnio zmieniony ndz gru 19, 2010 7:18 pm przez karlikuu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nasus
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2010 3:29 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Nasus » ndz gru 19, 2010 1:31 pm

Masz racje karlikuu, ale jestem chłopakiem :D
Tu nazywam się Nasus ale w necie będę AliveTMPL :)

Wiesz że życie jest do dupy, i nie ma sensu ?

Awatar użytkownika
karlikuu
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: ndz gru 19, 2010 1:08 pm

Post autor: karlikuu » ndz gru 19, 2010 4:45 pm

Sorki ;P Wybacz :oops:

Awatar użytkownika
Nasus
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2010 3:29 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Nasus » pn gru 20, 2010 6:58 pm

Nic się nie stało karlikuu, ... Wracamy do tematu :D
Tu nazywam się Nasus ale w necie będę AliveTMPL :)

Wiesz że życie jest do dupy, i nie ma sensu ?

Awatar użytkownika
beata1555
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 21, 2010 10:26 am

Post autor: beata1555 » wt gru 21, 2010 10:38 am

REKLAMA :!: ;-)
Ostatnio zmieniony sob sty 15, 2011 10:11 pm przez beata1555, łącznie zmieniany 3 razy.

ODPOWIEDZ