małe usta-problem?!

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
sStrawberRy
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 12:08 pm
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

małe usta-problem?!

Post autor: sStrawberRy » śr paź 07, 2009 2:19 pm

Problem tkwi ,że mam małe usta i oczy.Usta zawsze byly male,natomiast kiedys w lecie mialam otwarte okno i ugryzl mnie komar na powiece(jak spałam) od tego czasu mam jedno oko mniejsze od drugiego.
Myśle sobie,że jak mam malutkie usta i nierówne oczy to nikomu sie sie nie spodobam.

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » śr paź 07, 2009 2:34 pm

KAŻDY człowiek ma jedno oko mniejsze drugie większe... ;>
Pokaż usta i oczy. :D Bo może masz takie same paranoje jak ja. ;D
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » śr paź 07, 2009 2:43 pm

co do ust to hmmm sa sposoby ich malowania ktore sprawia ze usta optycznie wydadza sie wieksze. A oczy pewnie malo kto to zauwaza tylko Ty to widzisz. Gdyby ludzie z malymi ustami mieli sie nikomu nie podobac to procent samotnych by strasznie wzrosl.

Awatar użytkownika
Wioletta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 18, 2009 3:37 pm

Post autor: Wioletta » sob sty 09, 2010 10:13 am

ja również mam małe usta :/ nie jestem z tego powodu szczególnie zadowolona, no ale jakoś muszę z tym żyć :) oko optycznie powiększysz jak nałożysz kredke TYLKO na zewnętrzną stronę oka, nigdy na wewnętrzną (najlepiej aby kredka nie była czarna tylko grafitowa).usta możesz powiękrzyć konturówką + jasna szminka lub błyszczyk, ja kiedyś nakładałam jasno beżowy korektor,też troszeczkę pomagało.unikaj ciemnych kolorów!:):)pozdrawiam

Awatar użytkownika
destrukcyjna
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 12:19 am

Post autor: destrukcyjna » śr sty 13, 2010 6:50 am

oczy można bez problemu optycznie powiększyć i nikt nie ma symetrycznie równych.
a co do ust... ja mam duże usta i narzekam, Ty małe i narzekasz... człowiekowi nie dogodzisz :P makijaż czyni cuda, naprawdę. ;-)
gdzie twój stęskniony szept?

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » czw sty 14, 2010 6:43 pm

destrukcyjna pisze:ja mam duże usta i narzekam, Ty małe i narzekasz... człowiekowi nie dogodzisz :P
raczej kobiecie ;D blondynki farbuja sie na ciemno, brunetki sie rozjasniaja, jak jedna ma sliczne loczki to wiecznie uzywa prostownicy, te co maja proste- nakrecaja je itd. :)

Awatar użytkownika
matra
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 6:21 pm

Post autor: matra » czw sty 14, 2010 7:31 pm

Wioletta pisze:oko optycznie powiększysz jak nałożysz kredke TYLKO na zewnętrzną stronę oka, nigdy na wewnętrzną
Ewentualnie w zależności od makijażu możesz pomalować wewnętrzną stronę powiek białą kredką Podobno pomaga, nie wiem, bo używam tylko czarnej. A co do ust - kwestia tego jak bardzo Ci to przeszkadza i jak dobrze umiesz/chcesz się malować. Błyszczyk to dobra sprawa, ale ładnie też podkreśla kształt ust czerwona szminka. Możesz np obrysować usta konturówką delikatnie [naprawdę delikatnie] nad granicą ust, całość zamalować i poprawić szminką. To się też tyczy innych kolorów, ale pytanie czy warto się aż tak patyczkować? (;

Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Post autor: Arabica » wt wrz 28, 2010 9:11 am

Ja myśle ze fajnym rozwiązaniem mógłby tu byc reklama
Wówczas usta poprzez delikatne obrysowanie konturu nabrałyby pełności i co wazne miałabyś taki efekt na dosyć długi czas.
Ostatnio zmieniony ndz sty 16, 2011 12:46 pm przez Arabica, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eter
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr wrz 29, 2010 7:21 pm

Post autor: eter » śr wrz 29, 2010 7:50 pm

Ja mam małe usta i wielki garbaty nos. Pociesz się, że inni mają gorzej.
KAŻDA POTWORA ZNAJDZIE SWOJEGO AMATORA :)
także tak...

Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Post autor: Arabica » ndz paź 10, 2010 12:00 pm

Oczywiście ze jestes piekna,grunt zeby jeszcze w to uwierzyc.
Ja mysle ze wspomnianym przeze mnie makijazem permanentnym można naprawde zmienic nawet wyglad twarzy i odświeżyc swoje rysy.

ODPOWIEDZ