dlugiewłosy i lupiez.............

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
viva
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 11:13 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

dlugiewłosy i lupiez.............

Post autor: viva » czw wrz 02, 2010 11:40 pm

hehj wam, mam dlugie wlosy , tak za łokcie ;] ale po wakacjach dopadł mnie lupiez... nie moge stosowac szamponow atekarskich i typowo leczniczych bo skora glowy owszem sie troche poprawia ale cale wlosy sa straszne po tych szamponach, macie jakies sprawdzone rady ?
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy
Marylin Monroe

Awatar użytkownika
grejsi
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: pt wrz 17, 2010 6:23 am

Post autor: grejsi » pt wrz 17, 2010 7:39 am

U mnie za każdym razem pomagał miętowy H&S. Może skoryguj też swą dietę?

Awatar użytkownika
muggia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 10:29 am

Post autor: muggia » pt wrz 17, 2010 1:49 pm

Dobry jest szampon L'oreala przeciw łupiezowi i płukanki z tataraku.Trochę pracy ,bo trzeba zrobić napar ,ale pięknie się włosy błyszczą. :lol:
Chcieć znaleźć prawdę jest zasługą, nawet gdy się błądzi po drodze.

Awatar użytkownika
lilka
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 17, 2009 1:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lilka » sob wrz 18, 2010 8:20 am

jesli l`oreal to seria pielegnujaca na lupiez, jesli masz suche wlosy to ta niebieska seria przeciwlupiezowa moze nie wystarczyc.
Idę znikąd donikąd, ale idę i zostawiam za sobą ślady...

Awatar użytkownika
viva
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 11:13 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: viva » sob wrz 18, 2010 9:53 pm

muggia pisze:Dobry jest szampon L'oreala przeciw łupiezowi i płukanki z tataraku.Trochę pracy ,bo trzeba zrobić napar ,ale pięknie się włosy błyszczą. :lol:
z czego ? tatarak? pierwsze slysze;] kiedys cytryna przeplukałam i załowałam bo sie pos;ekjay mimo ze pozniej woda oplukałam dlatego nie stsosuje domowych sposobow ;]

[ Dodano: 2010-09-19, 00:04 ]
lilka pisze:jesli l`oreal to seria pielegnujaca na lupiez, jesli masz suche wlosy to ta niebieska seria przeciwlupiezowa moze nie wystarczyc.
ta niebieska jest chyba dla mezczyzn?
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy
Marylin Monroe

Awatar użytkownika
lilka
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 17, 2009 1:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lilka » ndz wrz 19, 2010 10:56 am

viva pisze:lilka napisał/a:
jesli l`oreal to seria pielegnujaca na lupiez, jesli masz suche wlosy to ta niebieska seria przeciwlupiezowa moze nie wystarczyc.
ta niebieska jest chyba dla mezczyzn?
sa tez chyba dla kobiet, dla mezczyzn granatowa.
ale ja polecam te bo wlosy bede na 100% ladne i wypielegnowane.
http://www.lorealparis.pl/konkurs/elsev ... ezowy.aspx
Idę znikąd donikąd, ale idę i zostawiam za sobą ślady...

Awatar użytkownika
viva
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 11:13 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: viva » ndz wrz 19, 2010 6:57 pm

w sumie fajna sprawa;] pomyslowe, inne firmy tego nie maja a przy lupiezy nie tylko skora glowy cierpi ale wlosy na dlugosci tez , i ten konkurs tez ciekawy , bierzecie udział?
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy
Marylin Monroe

Awatar użytkownika
harmonia
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 9:04 pm

Post autor: harmonia » ndz wrz 19, 2010 9:10 pm

lilka pisze:jesli l`oreal to seria pielegnujaca na lupiez, jesli masz suche wlosy to ta niebieska seria przeciwlupiezowa moze nie wystarczyc.
wlasnie szukam odpowiedniego szamponu dla siebie i trafilam tutaj... zawsze myslalam ze z loreala jest tylko granatowy, albo srebrny (tak mi sie kojarzy) szampon... ten pielegnujacy to jest dla kobiet specjalnie?

[ Dodano: 2010-09-19, 23:21 ]
lilka pisze:
viva pisze:lilka napisał/a:
jesli l`oreal to seria pielegnujaca na lupiez, jesli masz suche wlosy to ta niebieska seria przeciwlupiezowa moze nie wystarczyc.
ta niebieska jest chyba dla mezczyzn?
sa tez chyba dla kobiet, dla mezczyzn granatowa.
ale ja polecam te bo wlosy bede na 100% ladne i wypielegnowane.
http://www.lorealparis.pl/konkurs/elsev ... ezowy.aspx
no wlasnie, nie przeczytalam dokladnie co piszecie... dzieki za link, juz wiem czego szukac w sklepie, a o tym konkursie to moze poczytam jutro, bo juz dzisiaj jest pozno.. warto brac udzial?
avanti

Awatar użytkownika
lilka
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 17, 2009 1:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lilka » pn wrz 20, 2010 9:28 am

we wszytskich konkursach jest warto brac udzial:P tym bardziej, ze tutaj praktycznie nic nie musisz robic, zreszta sama sobie przejrzyj:)

[ Dodano: 2010-09-20, 11:29 ]
aha i jeszcze te pielegnujace sa dla kobiet przeznaczone, ze wzgledu na zapach i to, ze pielegnuja, a to glownie kobiety maja jednak dlugie wlosy zmaltretowane przez farby, prostownice itd;)
Idę znikąd donikąd, ale idę i zostawiam za sobą ślady...

Awatar użytkownika
muggia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 10:29 am

Post autor: muggia » pn wrz 20, 2010 1:39 pm

viva pisze:
muggia pisze:Dobry jest szampon L'oreala przeciw łupiezowi i płukanki z tataraku.Trochę pracy ,bo trzeba zrobić napar ,ale pięknie się włosy błyszczą. :lol:
z czego ? tatarak? pierwsze slysze;] kiedys cytryna przeplukałam i załowałam bo sie pos;ekjay mimo ze pozniej woda oplukałam dlatego nie stsosuje domowych sposobow ;]

jeszcze moja babcia stosowała.teraz mozna gotowy kupić w aptece,(w zielarskim sklepie)zaparzyć,przecedzić i płukać..pomaga w usunieciu łupiezu..a przede wszystkim nie zaszkodzi. :-)
szampon ten z l'oreala tez jest dobry.dobierz odpowiednio do rodzaju włosów. :lol:
Chcieć znaleźć prawdę jest zasługą, nawet gdy się błądzi po drodze.

ODPOWIEDZ