Chłopak

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
uciekajaca
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 20, 2010 3:13 pm

Chłopak

Post autor: uciekajaca » pt sie 20, 2010 3:14 pm

jestem z chłopakiem 3 misiace bardzo sie kochamy. znamy sie od roku bo chodzimy razem do szkoły, mamy po 17 lat.
Jak moge go tak podniecic żeby nie mógł wytrzymac?? nie chodzi mi o seks bo rozmawialismy o tym i oboje uwazamy ze to jest jeszcze za wczesnie dla nas. i jak jakos sprowokowac by zaczał mnie rozbierac. Jestesmy na etapie poznawania swoich ciał. chciałabym wkoncu zjechac nizej. Nie chodzi o robienie loda(mozecie uznać mnie za dziwna) ale dla mnie jest to ponizajace. Chodzi o to zeby sie pobawic nim.

Awatar użytkownika
Tala
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:57 pm
Lokalizacja: Neverland
Kontakt:

Post autor: Tala » pt sie 20, 2010 8:22 pm

Najpierw piszesz, że uznaliście, że dla was jeszcze za wcześnie a później, że chcesz go jakoś sprowokować. Sory, ale ja tu czegoś nie rozumiem.
Love is the answer . . .

Awatar użytkownika
uciekajaca
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pt sie 20, 2010 3:13 pm

Post autor: uciekajaca » sob sie 21, 2010 4:43 pm

jesteśmy na etapie peettingu

Awatar użytkownika
zakre_econa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt cze 08, 2010 8:17 pm
Lokalizacja: Sopot

Post autor: zakre_econa » pn paź 04, 2010 6:48 pm

Rączki i do boju ;)

Awatar użytkownika
Zaklepane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 06, 2010 7:46 pm
Lokalizacja: PL

Post autor: Zaklepane » sob lis 06, 2010 8:15 pm

W sumie wiesz, zawsze zaczyna się od takich pieszczot, a jak tak chcesz go podniecić mocno, to też możesz liczyć na to, że jednak może do czegoś więcej dojść.
Zaklepane.

Awatar użytkownika
SłoNko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt gru 03, 2010 11:33 am

Post autor: SłoNko » wt sty 04, 2011 2:57 pm

Tala pisze:Najpierw piszesz, że uznaliście, że dla was jeszcze za wcześnie a później, że chcesz go jakoś sprowokować. Sory, ale ja tu czegoś nie rozumiem.
Otóż to :shock:

ODPOWIEDZ