remont mieszkania

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
viva
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 11:13 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: viva » pn sie 02, 2010 10:13 pm

tak tak wiem fachowiec wazna sprawa, i trzeba go pilnowac:P czytalam o nagrodach jakie zdobywa Paradyż, czytalam ostatnio ze zdobyli Perłe Ceramiki czy cos;] to dosyc wazne znaczy ze sie liczą na rynku
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy
Marylin Monroe

Awatar użytkownika
lilka
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 17, 2009 1:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lilka » wt sie 03, 2010 9:48 am

no nic dziwnego, za takie wzory nalezy im sie nagroda:)
uwielbiam przegladac ich strone, te stylizacje sa piekne:)

[ Dodano: 2010-08-03, 11:49 ]
a tak w ogole mozesz sobie zagrac o kubeczek na ich fejsbookowej stronie: http://www.facebook.com/pages/Ceramika- ... 457?ref=ts
Idę znikąd donikąd, ale idę i zostawiam za sobą ślady...

Awatar użytkownika
viva
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 11:13 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: viva » wt sie 03, 2010 9:05 pm

o na fejsie tez sa? w zyciu bym ich tam nie znalazła;] ale to super, zaraz sobie poczytam o plytkach, a jest zainteresowanie tym konkursem, fajne nagrody?
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy
Marylin Monroe

Awatar użytkownika
wintera
Bywalec
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: śr sie 04, 2010 3:50 pm

Re: remont mieszkania

Post autor: wintera » śr sie 04, 2010 3:54 pm

viva pisze:hej, poszukuje porady w sprawie remontu mieszkania, chodzi mi konkretnie o to jakie sie sprawuje jesli w swoich domach macie, jak sie sprawuja kafleki , plytki cermiczne na podlodze w salonie? bo w kuchni i lazience to norma , tam tez chce je dac, ale zastanawia mnie salon? czy jest to praktyczne czy ladne?
Ja też niedawno robiłam remont i z ręka na sercu mogę powiedzieć/napisać, że nie żałuję, że wybrałam kafle. Sprawdzają się całkiem przyzwoicie :) na panelach wszystko widać; sierść, zwierzaków, kurz... Gres ciężki w utrzymaniu :) a kafle bardzo praktyczne wybrałam takie imitujące kamień to nawet kurzu nie widać :D
pajacyk.pl

Awatar użytkownika
viva
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 11:13 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: viva » śr sie 04, 2010 5:59 pm

to fajnie dowiedziec sie tak z zycia ze dobrze kafelki swoja role spelniaja, w sumie to ja juz jestem przekonana co do kafelek, wybraam juz wzor, teraz jak najszybciej tylko polozyc, a Ty wintera z jakiej firmy masZ?
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy
Marylin Monroe

Awatar użytkownika
lilka
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 17, 2009 1:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: remont mieszkania

Post autor: lilka » czw sie 05, 2010 3:50 pm

wintera pisze:
viva pisze:hej, poszukuje porady w sprawie remontu mieszkania, chodzi mi konkretnie o to jakie sie sprawuje jesli w swoich domach macie, jak sie sprawuja kafleki , plytki cermiczne na podlodze w salonie? bo w kuchni i lazience to norma , tam tez chce je dac, ale zastanawia mnie salon? czy jest to praktyczne czy ladne?
Ja też niedawno robiłam remont i z ręka na sercu mogę powiedzieć/napisać, że nie żałuję, że wybrałam kafle. Sprawdzają się całkiem przyzwoicie :) na panelach wszystko widać; sierść, zwierzaków, kurz... Gres ciężki w utrzymaniu :) a kafle bardzo praktyczne wybrałam takie imitujące kamień to nawet kurzu nie widać :D
kafle imitujace kamien tez fajan sprawa:) wiele stylizacji do nich pasuje.

[ Dodano: 2010-08-05, 17:51 ]
viva pisze:o na fejsie tez sa? w zyciu bym ich tam nie znalazła;] ale to super, zaraz sobie poczytam o plytkach, a jest zainteresowanie tym konkursem, fajne nagrody?
zainteresowanie chyba jest bo ludzie komentuja, pytaja sie itd;)
Idę znikąd donikąd, ale idę i zostawiam za sobą ślady...

Awatar użytkownika
wintera
Bywalec
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: śr sie 04, 2010 3:50 pm

Post autor: wintera » czw sie 05, 2010 6:09 pm

postawiłam na naszą polską ceramikę czyli Paradyż! Dobrze się spisują poczytałam o firmie i zdobyła dużo prestiżowych nagród dlatego się zdecydowałam :) a jakie płytki wybrałaś? Masz linka do swojej aranżacji?
pajacyk.pl

Awatar użytkownika
viva
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 11:13 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: viva » czw sie 05, 2010 9:12 pm

http://www.paradyz.com/Co...-room/woodentic na te sie zdecydowalismy ,Lilka mi podesłała i bardzo mi sie spodobaly ;]cenowo tez wyszly ok, widziałam je tez na zywo ale jeszcze z zakupem sie wstrzymuje
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy
Marylin Monroe

Awatar użytkownika
wintera
Bywalec
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: śr sie 04, 2010 3:50 pm

Post autor: wintera » pt sie 06, 2010 12:17 pm

Łał wyglądają jak drewno ;) w życiu bym się nie domyśliła, że to kafle, na żywo też tak dobrze imitują?
pajacyk.pl

Awatar użytkownika
viva
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 11:13 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: viva » pt sie 06, 2010 8:52 pm

powiem Ci ze naprawde bylam w szoku, poprosilam zeby mi pokazali wlasnie tę kolekcje i jak sie naprawde przyjzec to widac ze ma poporstu inna strukture niz drewno ale bez jaj przeciez nikt nie kladzie sie na podlodze z lupą i nie przyglada sie podłodze :P sa swietne tak pomalowane ze wydaje sie ze to parkiet drewniany !!
Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy
Marylin Monroe

ODPOWIEDZ