zmuszona aby podrozowac z rodzicami :O

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
wyzwolona
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr cze 02, 2010 11:06 am

Post autor: wyzwolona » czw cze 17, 2010 10:38 am

sishqaaaa pisze: Na pewno Espumisan Easy ci pomoze, musisz go tylko zastosowac w odpowiednim czasie. A na takie nudne wyjazdy to bierzcie jakies elektroniczne gadzety np Tamagothci is ie sprawdza :D ^^
A ksiazki lubicie w takich sytuacjach ? A czytalas Czarodziejska gore Thomasa Manna ? wlasnie sie za nia zabralam i jest mega wciagajaca. Opowiada o wyjezdzie do sanatorium ktore przeciaga sie w siedmioletni pobyt w tych stronach. Zaje pasuje na taki wyjazd :D

Manja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw cze 10, 2010 1:16 pm

Post autor: Manja » czw cze 17, 2010 10:14 pm

wyzwolona pisze:
sishqaaaa pisze: Na pewno Espumisan Easy ci pomoze, musisz go tylko zastosowac w odpowiednim czasie. A na takie nudne wyjazdy to bierzcie jakies elektroniczne gadzety np Tamagothci is ie sprawdza :D ^^
A ksiazki lubicie w takich sytuacjach ? A czytalas Czarodziejska gore Thomasa Manna ? wlasnie sie za nia zabralam i jest mega wciagajaca. Opowiada o wyjezdzie do sanatorium ktore przeciaga sie w siedmioletni pobyt w tych stronach. Zaje pasuje na taki wyjazd :D

Ja czasem cos wezme i poczytam, ale musi naprawde mnie wciagnac....dlatego nie lubie zadnych dramatów, jakis ksiazek moralizatorskich...najlepiej jak cos sie dzieje i najlepiej jak duzo trupów :)... Lubie Robina Cook'a czytac..... specjalizuje sie w thrilerach medycznych. Slyszlas o nim?? Nawet pamietam byl kiedys taki motyw w jego ksiazce,ze typ niewiadomo czemu z dnia na dzien robil sie coraz wiekszy,ale nie przybieral na wadze....cos jakby ktos go napompowal...ale to bylo! :)

Awatar użytkownika
Katmandu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr cze 16, 2010 10:10 am

Post autor: Katmandu » pt cze 18, 2010 10:30 am

Dziewczyno w towim wieku i juz chcesz sie wyrywac spod kurateli rodzicow. Zostan tak jak jestes jeszzce bedziesz miala czas na wypady. Zatesknisz jeszcze za tym czasem gdzie jechalas z rodzicami i bylo fajnie. Jedni doradzaja: ksiazka, laptop, Espumisan Easy a ja powiem: ciesz sie tym co masz wazne ze ladna pogoda. :D Na mnie to najlepiej dziala wlasciwie zeby odpowczac od tego wszytskiego.

Manja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw cze 10, 2010 1:16 pm

Post autor: Manja » pt cze 18, 2010 10:25 pm

Katmandu pisze:Dziewczyno w towim wieku i juz chcesz sie wyrywac spod kurateli rodzicow. Zostan tak jak jestes jeszzce bedziesz miala czas na wypady. Zatesknisz jeszcze za tym czasem gdzie jechalas z rodzicami i bylo fajnie. Jedni doradzaja: ksiazka, laptop, Espumisan Easy a ja powiem: ciesz sie tym co masz wazne ze ladna pogoda. :D Na mnie to najlepiej dziala wlasciwie zeby odpowczac od tego wszytskiego.
Katmandu, problem w tym,ze takie rzeczy zaczyna sie doceniać dopiero jak sie je straci.... tak to jest niestety jakos glupkowato zaprogramowane....

Awatar użytkownika
wyzwolona
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr cze 02, 2010 11:06 am

Post autor: wyzwolona » ndz cze 20, 2010 2:49 pm

Katmandu pisze:Dziewczyno w towim wieku i juz chcesz sie wyrywac spod kurateli rodzicow. Zostan tak jak jestes jeszzce bedziesz miala czas na wypady. Zatesknisz jeszcze za tym czasem gdzie jechalas z rodzicami i bylo fajnie. Jedni doradzaja: ksiazka, laptop, Espumisan Easy a ja powiem: ciesz sie tym co masz wazne ze ladna pogoda. :D Na mnie to najlepiej dziala wlasciwie zeby odpowczac od tego wszytskiego.
No i bralam i działa ten espumisan Easy rewelacyjne. W szasetce mozna sobie brać i bez poopijania racja. A tak wogole to juz nie jest taka ladna pogoda ale i tak jade nad morze :p

Manja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw cze 10, 2010 1:16 pm

Post autor: Manja » ndz cze 20, 2010 9:09 pm

wyzwolona pisze:
No i bralam i dzia�a ten espumisan Easy rewelacyjne. W szasetce mozna sobie bra� i bez poopijania racja. A tak wogole to juz nie jest taka ladna pogoda ale i tak jade nad morze :p

Nooo morze... pozazdroscic... ja najwczesniej to w sierpniu bede sie gdziesz ruszac z domu.... Dobrze wiedziec, ze Easy Ci pomógł.


pozdrowki

ODPOWIEDZ