Co dla chlopaka?

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
happyBear
Bywalec
Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: wt maja 04, 2010 9:19 am
Lokalizacja: kobierzyce

Post autor: happyBear » wt maja 04, 2010 9:38 am

iluzjonistka pisze:Ja bym poleciła balsam po goleniu nivea taki biały, uwielbiam jak facet nim pachnie :D
Kiedys dostalem probke - dezodorant + mala buteleczka tego i powiem tak, ze dezodorant byl okej, ale ten balsam.. prawie sie nie wchlanial a tak wodnisty i ciapowaty, ze masakra. Wszystko splywalo po twarzy. Odradzam kupno tego, wiecej problemow niz pozytku
Share My Madness

Awatar użytkownika
hypoxia
Bywalec
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: wt lut 02, 2010 1:55 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: hypoxia » czw maja 06, 2010 10:47 am

Dzieki za informacje. ;) Bylam dzisiaj w sklepie i kupilam ten balsam Loreal, wieczorem sie widze z chlopakiem i zobaczymy czy bedzie "happy" ;) A tak naprawde to sie pewnie okaze jutro rano po goleniu ;)
grab your saints and pray

Awatar użytkownika
Dolpan
Bywalec
Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 11:22 am
Lokalizacja: NdlWLk
Kontakt:

Post autor: Dolpan » czw maja 06, 2010 12:04 pm

Trzymamy kciuki ;) Ale jestem pewien, ze to pomoze w koncu dobra marka to musi byc sprawdzony produkt.
So won't you grant this final wish pretty Miss?
Won't you save a last kiss?

Awatar użytkownika
hypoxia
Bywalec
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: wt lut 02, 2010 1:55 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: hypoxia » czw maja 06, 2010 9:01 pm

No i dostal prezent. Bardzo byl zadowolony, szczegolnie z tego wzgledu, ze to byl Hydra Sensitive, wiec powinno mu na 100% pomoc. : ))
grab your saints and pray

Awatar użytkownika
happyBear
Bywalec
Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: wt maja 04, 2010 9:19 am
Lokalizacja: kobierzyce

Post autor: happyBear » pt maja 07, 2010 12:26 pm

A ja mialem ostatnio taka refleksje.. czym sie rozni krem, balsam, zel, pianka do golenia? Pianka, zeby byl poslizg - oczywiste, ale mi chodzi o charakterestyke produktu i przeznaczenie. Czemu nie ma 1 rzeczy? ;)
Share My Madness

Awatar użytkownika
hypoxia
Bywalec
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: wt lut 02, 2010 1:55 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: hypoxia » ndz maja 09, 2010 10:46 pm

Zadzialal produkt :D Po pierwszym uzyciu, bol skory + zaczerwienienie zniknelo. Byl bardzo zadowolony, wiec polecam innym rowniez!
grab your saints and pray

Awatar użytkownika
Dolpan
Bywalec
Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 11:22 am
Lokalizacja: NdlWLk
Kontakt:

Post autor: Dolpan » pn maja 10, 2010 11:48 am

Mowilem, ze mu pomoze ;) Skoro jednej osobie dziala to innej tez bedzie, tak juz jest z dorymi kosmetykami.
So won't you grant this final wish pretty Miss?
Won't you save a last kiss?

Awatar użytkownika
happyBear
Bywalec
Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: wt maja 04, 2010 9:19 am
Lokalizacja: kobierzyce

Post autor: happyBear » śr maja 19, 2010 8:25 am

Ja jestesmy przy lorealu i prezentach to widzialem wczoraj, ze robia konkurs, w ktorym mozna wygrac lot na mecze w RPA, chyba to na facebooku bylo, poszukam w hostorii i podesle link
Share My Madness

Awatar użytkownika
Dolpan
Bywalec
Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 11:22 am
Lokalizacja: NdlWLk
Kontakt:

Post autor: Dolpan » śr maja 19, 2010 3:08 pm

Tez to widzialem, tu link http://www.facebook.com/pages/Men-Exper ... 7146470109 albo bezposrednio na strone konkursu: http://www.meskiexpert.pl/account/zgloszenie Fajny konkurs, juz myslalem nad zrobieniem zdjecia, bo kamery nie mam zeby nagrac jakis filmik :(
So won't you grant this final wish pretty Miss?
Won't you save a last kiss?

Awatar użytkownika
maurycy
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: pt cze 27, 2008 9:27 pm
Lokalizacja: pod wrocławiem

Post autor: maurycy » śr maja 19, 2010 9:32 pm

Dolpan pisze:Ok mam, krem nawilzajacy Loreal Paris Men Expert Hydra Sensitive. Troche dluga nazwa, ale trudno ;)
a to jest kosmetyk po goleniu czy normalny krem pielegnacyjny?

[ Dodano: 2010-05-19, 23:35 ]
hypoxia pisze:Chce kupic mu jakis prezent, myslalam o piance/balsamie po goleniu bo ostatnio mi wspominal, ze go twarz piecze. Mozecie mi powiedziec co jest godnego uwagi? Jakis produkt z witaminami najlepiej?
kosmetyk DO golenia czy PO goleniu to jedno, ja bym tez zastanowil sie na Twoim miejscu nad porządną maszyną do golenia, przede wszystkim nie jednorazowka, i zeby byla ostra, bo tępa zyletka to zazwyczaj konczy sie znacznym podraznieniem skory,
a dopiero potem myslec o dobrych kosmetykach do golenia, szczegolnie jesli sie to robi codziennie czy co dwa dni

pozdr

[ Dodano: 2010-05-19, 23:40 ]
happyBear pisze:A ja mialem ostatnio taka refleksje.. czym sie rozni krem, balsam, zel, pianka do golenia? Pianka, zeby byl poslizg - oczywiste,
nie tylko zeby byl poslizg ale wg mnie co wazniejsze, zeby zmiekczyc zarost, ktory potem latwiej poddaje sie ścięciu

a co do różnic w tych produktach, to roznia sie konsystencja, i wg mnie to juz wszystko, przeznaczenia maja takie samo, dzialanie tez, to poporstu kwestia wyboru co chcesz stosowac do golenia, tak samo dziala mydlo nanoszone pędzlem, tylko wiecej z tym zachodu
----------------------------------------------------------------------
żyje sie tylko raz.....

ODPOWIEDZ