nos :/:/

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
Wioletta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 18, 2009 3:37 pm

nos :/:/

Post autor: Wioletta » sob sty 09, 2010 10:03 am

hej, chciałabym się dowiedzieć czy istnieją jakieś ''triki'' makijażowe na garbaty nosek, ponieważ taki mam, i mam z tego powodu kompleksy :oops: .jeżeli był już taki temat to przepraszam,szukałam,ale nie znalazłam.z góry dziekuję za odpowiedz:)
Ostatnio zmieniony śr kwie 14, 2010 10:12 pm przez Wioletta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » wt sty 12, 2010 4:02 pm

Nie wiem czy taki trik jaki znam dziala na garbaty nosek, bo ja mam zadarty "kartofelek" i gdy sie maluje nakladam ciemniejszy puder na platki nosa z boku,a srodek nosa zostawiam jasniejszy to optycznie wyszczupla, ale chyba u ciebie wlasnie cos takiego nie jest wskazane bo pewnie masz szczuply nos.

Awatar użytkownika
dolly
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 280
Rejestracja: czw lut 25, 2010 10:39 pm

Post autor: dolly » pt lut 26, 2010 9:20 pm

lepiej sobie zrób operacje na nos
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.

Awatar użytkownika
Ruda
Bywalec
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 1:49 pm

Post autor: Ruda » wt kwie 13, 2010 8:48 pm

dolly pisze:lepiej sobie zrób operacje na nos
teraz Ci już wierzę, że jesteś blondynką :D

tak jak juna, ja też mam krzywy nosek, ale nauczyłam się z nim zyć : )

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » śr kwie 14, 2010 9:11 am

Wioletta pisze:mam z tego powodu kompleksy
Zaakceptuj siebie taką jaka jesteś... ludzie mają różne wady i jest to naturalne wśród ludzi jeden ma garbaty nos drugi zeza trzeci jest cały w piegach- trudno taka nasza uroda i trzeba się z tym pogodzić :P

Jeżeli chcesz coś schować na twarzy używaj o ton ciemniejszego podkładu, a jeżeli chcesz uwydatnić użyj jaśniejszego. A potem nałóż podkład w kolorze swojej skóry, uwierz mi to dziala :)
Ostatnio zmieniony śr kwie 14, 2010 9:13 am przez Mglista, łącznie zmieniany 1 raz.
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

ODPOWIEDZ