spogladanie na piersi :> ?

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
arvid
Bywalec
Bywalec
Posty: 135
Rejestracja: pn paź 19, 2009 10:44 pm

Post autor: arvid » wt paź 20, 2009 12:43 pm

nie czytałam całego tematu ale odpowiem na główne pytanie. mnie to drażni jak faceci gapią się na mój biust a że mam duże C to jest się na co popatrzeć (dlatego rzadko nosze bluzki z dekoltami no ale zdarza się ) to tak jak by oceniali mnie na podstawie moich piersi (na nogi nie ma się co patrzeć więc nie będe opisywac) jakoś nie lubię jak facet zamiast pogadać ze mną i mnie ocenić ocenia mnie czy ze mną pogadać. no ale niestety tak to już jest na tym zboczonym świecie.

Awatar użytkownika
dolly
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 280
Rejestracja: czw lut 25, 2010 10:39 pm

Post autor: dolly » pt lut 26, 2010 12:12 am

To normalne że faceci patrzą na takie rzeczy...
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.

Awatar użytkownika
Mglista
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 355
Rejestracja: pt paź 30, 2009 6:24 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mglista » pt lut 26, 2010 8:04 pm

Myślę, że to bardzo naturalne, że ludzie odmiennych płci na siebie patrzą... Mamy oczy to patrzymy, proste? Mamy na co to też patrzymy :-P
Mod też człowiek, szanuj zieleń!

Awatar użytkownika
wacek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr mar 10, 2010 11:12 am

Post autor: wacek » śr mar 10, 2010 11:59 am

Jak dziewczyna zakłada na siebie coś takiego, że aż chce się na nią popatrzeć i jest taka ładna, że chce się na nią popatrzeć to myślę, że taka dziewczyna nie będzie się wkurzać jak ktoś na nią zerknie czasami. Jak się ktoś strasznie gapi to już jest przesada. Gapić to się można w oczy ^^. A te co się bulwersują jak facet się gapi na inną to są po prostu zazdrosne i tyle. To normalne, że czasami sobie zerkniemy na jakąś laskę i nie możecie nas za to winić!! To nie jest tak, że jak sobie już znajdziemy wybrankę naszego życia to nie widzimy nic poza nią. Powinnyście się cieszyć, że tylko patrzymy.

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » śr mar 10, 2010 12:47 pm

Po to zakładacie bluzki z dekoltami, żeby wyeksponować piersi
I dziwne by było gdyby facet nie zerknął na nie...

Awatar użytkownika
sishqaaaa
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: sob mar 13, 2010 10:57 am

Post autor: sishqaaaa » ndz mar 14, 2010 9:29 am

Mi tam nie przeszkadzałoby jak facet patrzy, ale niech nie robi tego jakoś bardzo nachalnie. Mialam kiedyś kolege po którym było to strasznie widac. W sumie czy przeszkadza zalezy od kobiety.

Awatar użytkownika
morgan
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: sob sty 09, 2010 3:15 pm

Post autor: morgan » ndz mar 14, 2010 12:18 pm

niektóre dziewczyny na tym forum przesadzają, co do tego, że to obleśnie, zboczone itd. nie powiecie mi chyba,że jeżeli chłopak spojrzy na wasze odkryte nogi, to nie jest to miłe. rozumiem, jeżeli gapi się na nachalnie, albo gwizda na wasz widok - to jest okropne, ale świadczy tylko o jego poziomie.
poza tym, jeżeli dziewczyna eksponuje biust i nogi, to po coś to robi, prawda?
zazwyczaj żeby podobać się płci przeciwnej.

nikt na tym forum mi nie wmówi, że dobrze ubrana dziewczyna, w krótkiej spódniczce i głębszym dekoldzie (nie wyglądająca jak striptizerka) idąc ulicą przyciągnie kilka dłuższych spojrzeń, to nie czuje się z ty dobrze i nie jest jej miło! proszę was...

chyba, że ktoś jest na prawdę aspołeczny, ma związaną z tym fobię, albo jest lesbijką xD
I see no changes...

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Re: spogladanie na piersi :> ?

Post autor: juna » czw mar 18, 2010 1:22 pm

qwerty pisze:Co sadzicie o spogladaniu na piersi i nogi kobiet w miejsach publicznych :> ? Nieraz nie mozna sie powstrzymac :p co dziewczyny myslicie o czyms takim :d ?
Jak dziewczyna ubiera mini czy głeboki dekolt to nie powinna miec pretensji o to że przyciąga wzrok. Jeżeli o mnie chodzi to mozde to jest brzydkie ale gdy jakis przystojniak spogląda mi na biust to mi nie przeszkadza, ale gdy robi to nie za ciekawy chłopak to lekko mnie to irytuje.

ODPOWIEDZ