Ubezpieczonko autka

Forum dla osób interesujących się samochodami, motocyklami i wszystkim co jest z nimi związane. Możesz tu również zamieścić fotografie.
Awatar użytkownika
kolonijny
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: pt lis 13, 2009 11:02 am

Post autor: kolonijny » wt mar 16, 2010 9:49 pm

Wracając do tematu słyszeliście o możliwości wykupienia niepełnego ubezpieczenia ac, tzn wybieramy tylko te elementy, które nas interesują i tylko za nie płacimy?

Awatar użytkownika
modra
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:29 am

Post autor: modra » śr mar 17, 2010 7:59 am

Słyszałam coś, ze w PZU można skonfigurować swoje ubezpieczenie i płacić tylko za to co jest dla nas najbardziej potrzebne. W sumie to dobra sprawa bo można sobie obniżyć koszty, po co niepotrzebnie przepłacać.

Awatar użytkownika
narkozaaat
Bywalec
Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: pn lis 02, 2009 4:44 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: narkozaaat » wt mar 23, 2010 10:32 pm

Jednak mimo różnych opinii wydaje mi się że pzu jest liderem w ubezpieczeniach oc ac. Bardzo duża ilość moich znajomych ma u nich ubezpieczenie.

Awatar użytkownika
modra
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:29 am

Post autor: modra » śr mar 24, 2010 7:38 am

No u mnie podobnie, sporo znajomych teraz zmienia ubezpieczyciela i właśnie przechodzą do pzu, zesztą mając kartę pomoc przekonali się, że można na nich liczyć podczas jakiegoś zdarzenia na drodze.

Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Post autor: Arabica » czw mar 25, 2010 6:22 pm

modra pisze:No u mnie podobnie, sporo znajomych teraz zmienia ubezpieczyciela i właśnie przechodzą do pzu, zesztą mając kartę pomoc przekonali się, że można na nich liczyć podczas jakiegoś zdarzenia na drodze.
Czyli można tak w trakcie trwana polisy zerwac ja i przejśc do innego ubezpieczyciela ?

Awatar użytkownika
modra
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:29 am

Post autor: modra » wt kwie 06, 2010 1:56 pm

Podczas trwania umowy chyba nie można, dopiero jak się kończy to składasz wypowiedzenie bo w przeciwnym razie umowa ubezpieczenia będzie automatycznie przedłużona na kolejne 12 miesięcy.

Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Post autor: Arabica » wt kwie 06, 2010 5:18 pm

Dobrze wiedziec takie rzeczy , bo jednak taka polisa jest wykupowana na dłuzszy czas i w razie ewentualnych problemów musimy wiedziec czego sie spodziwac.

Awatar użytkownika
modra
Gaduła
Gaduła
Posty: 158
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:29 am

Post autor: modra » śr kwie 07, 2010 7:45 am

Generalnie na rok jest podpisywana umowa na OC to i tak sporo czasu na sprawdzenie ubezpieczyciela i podjęcie ewentualnej decyzji o przedłużeniu umowy.

Awatar użytkownika
winek2
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 1:58 pm

Post autor: winek2 » czw kwie 08, 2010 7:16 am

modra pisze:No w każdym mieście chyba jest oddział PZU, no z tym to nie powinno być żadnego problemu, znaleźć go można wszędzie :)
Teraz to już nawet nie trzeba do nich jechać - każdą szkodę można zgłosić przez www. Opisujesz sytuację, wklejasz zdjęcia i skany dokumentów ze sprawy i przynajmniej w moim przypadku po 4 dniach miałem już pieniądze. Fakt może szkoda nie była duża ale jakość procesu na 5 ;)

Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Post autor: Arabica » pt kwie 09, 2010 5:52 pm

modra pisze:Generalnie na rok jest podpisywana umowa na OC to i tak sporo czasu na sprawdzenie ubezpieczyciela i podjęcie ewentualnej decyzji o przedłużeniu umowy.
Ja mysle ze jak ludzie juz podpisza umowe z danym ubezpieczycielem i sa zadowoleni z jego usług to jednak nie zmieniaja go i pozostaja przy nim.

ODPOWIEDZ