Co zrobić napisać ;/

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
majka58
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 10:46 am

Co zrobić napisać ;/

Post autor: majka58 » ndz sty 10, 2010 10:48 am

Hej

Jestem jeszcze w gimnazjum ostatni rok :) Będąc na zajeciach dodatkowych w liceum poszłam to WC wychodzać z klasy zoabczyłam takiego chłopaka śliczny jak zwykle zaszłam rumieńcem :) Jak tylko wróciłam z powrotem do klasy nie mogłam się skupić. Gdy tylko weszłąm do domu odpaliłam kompa i zaczełam szukać zajeło mi to sporo czasu nie poweim ale znalazłam B :) jest ode mnie starszy o 3 lata ma 18 no w tym roku 19 lat. Od tamtego czasu codziennie wchodze na jeko profil ale nic mozliwe ze nie widzi kto go odwiedzał. Gdy tylko znalażłąm jego pofil pomyślałam ' Fajnie zanlazłam i co z tego jak i tak nic do niego nie paisze" No i tak mijaja juz 3 tyg a ja nic. Strasznie chciałabym coś zacząć ale nie wime co i nie wime ja. Jeżeli napisze to co nie wiem. Ni chce wyjśc w jego oczach na jakąąs nachalną. Strasznie chciałabym cos zrobić tylko że nie wiem co :(

Awatar użytkownika
Charlotte--
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: z daleka..

Post autor: Charlotte-- » pn sty 11, 2010 7:41 pm

Możesz najpierw postawić mu dobrą ocene za zdjęcia :mrgreen: później go zapraszasz do kumpli, a jak napisze "Czy się znamy?" to odpisz "nie , ale możemy się poznać" :-> Może niedługo jeszcze raz go spotkasz na tych zajęciach? :lol: jak nie napisze nic to ty napisz pierwsza.. [nie mam weny żeby Ci powiedzieć co ewentualnie możesz napisać :mrgreen:]
' jestem igraszką losu ' ;d

ODPOWIEDZ