Wybór należy do nas...

Każdy z nas jest inny, na tym forum możesz pisać jak ludzie zachowują się w różnych sytuacjach...
Możesz tu dyskutować o wszystkim co jest związane z filozofią.
Wszystko co jest związane z religią - twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
Awatar użytkownika
Zniesmaczony
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1119
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 11:11 am

Post autor: Zniesmaczony » pt sie 07, 2009 6:17 pm

Em. pisze:Będziesz nazywał wszystkich ludzi tchórzami, bo nie odbiorą sobie życia? A samobójców ludźmi odważnymi?
oj kobieto...nie o to chodzi! moim zdaniem trzeba miec duzo odwagi zeby zdecydowac sie na takie rozwiazanie nie kazdy kto sobie nie radzi w zyciu popełnia od razu samobójstwo :-P
'Może chcę dobrze, ale przynoszę ból
I nagle wszystko wokół warte jest...
Biegnę do nikąd, choć coś mówi stój
Otwarta rana, ja znów sypię sól(...)
Zawsze muszę coś spierdolić'

Awatar użytkownika
Em.
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 606
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:42 pm

Post autor: Em. » pt sie 07, 2009 6:23 pm

Nie krzycz :-P
Moim zdaniem odbieranie sobie życia nie ma nic wspólnego z odwagą. Ci ludzie działają często nieświadomie, stało się coś nie po ich myśli i niewiele myśląc sięgają po tabletki czy żyletkę.
Zniesmaczony pisze:nie kazdy kto sobie nie radzi w zyciu popełnia od razu samobójstwo :-P
Ja nic takiego nie powiedziałam ;-)
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedno z nich i żyj."
Axl Rose

Awatar użytkownika
Pieszczocha
Bywalec
Bywalec
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 29, 2009 6:51 pm

Post autor: Pieszczocha » pn sie 10, 2009 9:34 am

olka080 pisze:Nie jestem samobójcą broń Boże, ale myślenie mam takie, a nie inne, że cały świat jest męczący.
I nie każdy ma siłę się z tym zmagać. ;)
O bosz...
Cały świat jest męczący, dziewczyno masz dopiero 15 lat i skąd u Ciebie takie zdanie???
Jak będziesz miała 30 lat to tak mów....
Pfi... typowe gadanie nastek...

[ Dodano: 2009-08-10, 11:35 ]
Em. pisze:Nie, bo jestem zdrowa psychicznie i potrafię inaczej radzić sobie z problemami. Będziesz nazywał wszystkich ludzi tchórzami, bo nie odbiorą sobie życia? A samobójców ludźmi odważnymi? To jest chore :-P
________
Zgadzam się tutaj, co za myślenie...

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » pn sie 10, 2009 1:14 pm

Pieszczocha pisze:O bosz...
Cały świat jest męczący, dziewczyno masz dopiero 15 lat i skąd u Ciebie takie zdanie???
Jak będziesz miała 30 lat to tak mów....
Pfi... typowe gadanie nastek...
O bosz. Właśnie nietypowe. Bo właśnie tylko ja tak mam. I o bosz :roll: nawet nie wiesz jakie myślenie i już krytykujesz.
Pf.. typowe gadanie panienek, które myślą, że wiedzą wszystko. ;)
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Tala
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: śr sie 12, 2009 3:57 pm
Lokalizacja: Neverland
Kontakt:

Post autor: Tala » sob sie 15, 2009 10:44 am

Dla mnie samobójstwo świadczy o nieradzeniu sobie z problemami. Niektórzy nie potrafią się otworzyć i rozmawiać o swoich problemach - wybierają samobójstwo.
Love is the answer . . .

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Re: Wybór należy do nas...

Post autor: juna » pt gru 11, 2009 7:26 pm

Młoda Zielarka pisze:Co sądzicie o samobójcach? Czy odebranie sobie zycia jest oznakiem odwagi czy tchórzostwa?
ani jednego ani drugiego. Jest dowodem na zachwianie emocjonalne, gdyż w naturze człowieka leży instynkt przeżycia.

Awatar użytkownika
Emma
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 08, 2009 5:06 pm

Post autor: Emma » pt gru 11, 2009 8:29 pm

Ani odwagi, ani tchórzostwa. Sama próbowałam kiedyś się zabić, jednak jak widać nie wyszło... U mnie był to brak chęci do dalszego egzystowania.
A condom is the glass slipper for our generation. You slip one on when you meet a stranger. You dance all night, and then you throw it away. The condom, I mean, not the stranger.

ODPOWIEDZ