Czy dziewica bardziej imponuje chłopakowi?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » pt lis 13, 2009 3:55 pm

Baruch pisze:Podzial wystepuje tam gdzie sa roznice. Podzial pommiedzy czlowiekiem wysokim i niskim, rudym i blondynem, Polakiem czy Ruskiem tez jest i nikt nie placze.
owszem jest to jakies kryterium podzialu, mi chodzilo o to ze glupim podzialem jest wtedy gdy ktos z gory zaklada ze kazda nie dziewica jest puszczalska a kazda dziewica porzadna. NIektorzy mowiac o takim podziale, od razu sugeruja podzial na pozadne dziewice i puszczalskie nie dziewice.

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » pt lis 13, 2009 7:29 pm

juna pisze:NIektorzy mowiac o takim podziale, od razu sugeruja podzial na pozadne dziewice i puszczalskie nie dziewice.
A kto tak sugerował? Każdy może zrobić coś głupiego.

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » pt lis 13, 2009 9:17 pm

Baruch pisze:A kto tak sugerował?
mam wymieniac nazwiska? :-) nie mowie ze wnioskuje to konkretnie z rozmowy na forum, tylko ogolnie.

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » pt lis 13, 2009 9:19 pm

juna pisze: mam wymieniac nazwiska? :-) nie mowie ze wnioskuje to konkretnie z rozmowy na forum, tylko ogolnie.
A kto sie zadaje z/przejmuje takimi osobami?

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » pt lis 13, 2009 9:24 pm

Baruch pisze:A kto sie zadaje z/przejmuje takimi osobami?
a czy ja napisalam ze sie tym przejmuje? podzielilam sie tylko tym co uwazam na temat taskiego myslenia. sadzilam ze do tego sluzy forum :-)

Awatar użytkownika
Charlotte--
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: wt lis 03, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: z daleka..

Post autor: Charlotte-- » ndz lis 15, 2009 3:26 pm

Ja oczywiście popieram cię juna ;)) taki podział jest nie OK.. nie powinno się oceniać po tym ludzi ;p To jest ich prywatna sprawa.

PS : czasami dziewice w cale nie są porządne ;] znam przykłady..
' jestem igraszką losu ' ;d

Awatar użytkownika
łukaszyk
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: czw lis 19, 2009 8:21 pm

Post autor: łukaszyk » czw lis 19, 2009 8:28 pm

Imponuje to trochę mocne słowo po prostu instynktownie samiec szuka dziewicy ;) To jest głęboko w umyśle i się nie da zmienić. I prawda jest taka że dziewczyna może nie być dziewicą ale żona pasuje żeby była lub mąż był jej pierwszym i ostatnim.

Awatar użytkownika
ElektraA
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:57 am
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: ElektraA » sob lis 28, 2009 9:41 am

Ale wy chyba nie zrozumieliście! Nie chodzi o to, czy błona dziewicza jest przebita, czy nie. Tu chodzi o psychikę. Jeśli jest dziewczyna, która została zgwałcona, to i tak jest w pewnym sensie dziewicą, bo tego nie robiła z miłości. Dziewczyna doświadczona, to osoba, która robiła to z wieloma, i może nawet zacząć strofować faceta.
"Do bramy, bo pada deszcz
Gdy zaćpiesz przejdzie dreszcz
I wróci, wróci tęcza barw
I pęknie twój wrogi świat
I znów przed życiem, przed życiem pęknie strach
Twój strach, twój strach, twój strach
Który cię zmusza, aby ćpać"

Awatar użytkownika
destrukcyjna
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 12:19 am

Post autor: destrukcyjna » pn lis 30, 2009 10:33 pm

no tak.
przypomina mi się historia pewnej ankiety. pokazano przypadkowym chłopakom zdjęcia dwóch dziewczyn - jedna niemalże modelka, śliczna, odstrzelona, druga - "zwyczajna", nazwijmy tak. i zadano pytanie, która ci się podoba? zwykle wskazywano modelkę. padło drugie pytanie; z którą chciałbyś być? - najczęściej wybierano tę "zwykłą".
i tak chyba w tej sytuacji. spać to chłopak może co tydzień z inną, ale jak wreszcie zakręci wokół dziewczyny, z którą chciałby zbudować coś trwalszego - to wolałby być tym pierwszym w jej życiu.
gdzie twój stęskniony szept?

ODPOWIEDZ