błędny zakup

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
Ulciaaa
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: czw wrz 24, 2009 2:37 pm

błędny zakup

Post autor: Ulciaaa » czw wrz 24, 2009 4:10 pm

mam pytanie. Dziś kupiłam w Croppie sweterek, ale gdy przymierzyłam go w domu stwierdziłam, że nie jest mi w nim dobrze i chcę go wymienic na inny sweterek, ale za tą samą cenę. Niestety, kupiłam go w tym sklepie w innej miejscowości. Czy zamienią mi go w tym sklepie tylko w innej miejscowości, mam paragon i nie odrywałam metki.
sylwia

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » pt wrz 25, 2009 12:23 pm

Ulciaaa pisze:Czy zamienią mi go w tym sklepie tylko w innej miejscowości, mam paragon i nie odrywałam metki.
Raczej tak, miałam taka samą sytuację ze spodniami i wymienili mi w sklepie tej samej firmy w innej miejscowości. Chociaz moze to zalezy od firmy.

Awatar użytkownika
lilka
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: sob paź 17, 2009 1:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

...

Post autor: lilka » ndz paź 18, 2009 4:47 pm

z tego co wiem to w takich sieciowych sklepach nie powinno byc problemow z wymiana ubran, nawet w innym miescie, ale moze akurat tu jest inaczej, 100% pewnosci nie mam.
Idę znikąd donikąd, ale idę i zostawiam za sobą ślady...

Awatar użytkownika
irys25
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 17, 2009 10:41 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irys25 » śr lis 18, 2009 2:06 pm

tam w przymieżalniach nawet jest napisane że nie ma problemu ze zwrotem jeśli kupujesz coś na prezent. spróbuj i daj znać czy można, bo mam podobny problem

ODPOWIEDZ