Mega problem pomocy

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
mgbalon

Mega problem pomocy

Post autor: mgbalon » pt cze 16, 2006 8:19 pm

Mam ogromny problem! jestem z moja dziewczyna juz pol roku jesy wszystko pieknie z zadna dziewczyna mi tak cudownie nie bylo ! ja niemoge bez niej zyc! lecz w naszym zwiazku pojawil sie ktos ... kumpel mojej wspanialej dziewczyny! przez te pol roku jezeli sie klócilismy to tylko przez niego!! jestem o moja dziewczynie cholernie zazdrosny ale chyba mam powody!!! gdy oni ze soba pisza to ta rozmowa wyglada jak niezly flirt (moja dziewczyna tlumaczy mi to ze to tylko jej kolega i ze fajnie jej sie z nim gada) tylkio ze ich rozmowy moim zdaniem sa troche nie odpowiednie! z zadnym innym kolega tak nie rozmawia! ten jej kolega pyta sie jej o bardzo intymne sprawy! a co najgorsza potrafi przy mnie powiedziec mojej dziewczynie ze brakuje mu jej lub ze bardzo chcialby ja pomasowac ze jest cudowa ostatnio pisal jej ze ja kofa! a jeszcze jedno zawsze tylko do mnie mowila tak pieszczotliwie kochanie slonko itp ale teraz pisze tez tak do niego kochanie slonko itp. Moja najdrozsza mowi mi ze mnie bardzo kocha a jego tylko lubi ale jak ja moge inaczej reagowac gdy ten koles sie podwala do mojej dziewczyny! ostanio napisala mu ze powinien sie troche opanowac z tymi tekstami bo mi sie to niepodoba ale niestety on nieposluchal i nadal tak pisze a nawet przy mnie!~:( a co najgorsza to gdy ja cos powiem ze nie tak napisal albo mam zla mine jak on cos takiego napisze to moja dziewczyna jest od razu na mnie zla:( czy to ze mna jest cos nie tak ze jestem o nia w tej sytuacji zazdrosny czy cos innego?? prosze o pomoc!!

//xTrollx: Btw. co to za temat "mega problem pomocy" :evil: logicznie opisać nie łaska...
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez mgbalon, łącznie zmieniany 3 razy.

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt cze 16, 2006 8:39 pm

Może przesadzasz trochę a może nie. Zależy od tego jaka naprawdę jest twoja dziewczyna. Czy możesz jej zaufać. Faceci sa strasznie zazdrośni to fakt. Mój facet np. często jest zazdrosny o moich kumpli. Dziś np. złościł się, bo kumpel zaproponował mi przez SMSa, zebyśmy poszli na piwo. Pogadaj z nią. Nie złość się o to, ze ona mówi do niego pieszczotliwie., Może naprawde sa bardzo ze sobą zżyci. Ja do moich znajomych mówię miśku i do mojego faceta też. On wie, ze o to nie ma co się złościć, bo ja tak mam. mam tez kumpla, który jest (był) moim przyjacielem. Kobiety bardzo szybko przywiązuja się do ludzi im bliskich i trudno jest im z nich zrezygnować. Nie karz jej wybierać między toba a innymi, bo choć wybierzez ciebie, bo cie kocha to bedzie nieszczęśliwa, że każesz jej wybierać. Pogadaj z nią na luzie, powiedz, ze jesteś zazdrosny, żeby jakoś ograniczyła w rozmowach te swoje pieszczotliwe zwroty do kumpla. Może ustalcie, że może sie do niegho zwracać jakimś 1 pieszczotliwym zwrotem o który ty nie bedziesz zazdrosny. Powodzenia.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt cze 16, 2006 8:42 pm

załatw to po męsku (czyt. wedle praw natury) jakaś groźba czy cos, ewentualnie moze mu się zdarzyc cos na miescie :mrgreen: tylko musisz uwazac, zeby twa dzioucha za to ci glowy nie zmyła, skoro tak go aprobuje.. Zawsze możesz postawić ultimatum - albo ty albo on, ale musisz przemyslec ewentualne skutki...

elmonk

Post autor: elmonk » pt cze 16, 2006 9:06 pm

Jak dla mnie to znajdz sobie kolzeanke ktora bedzie pisac do Ciebie czule slowka i ze cie "kofa"... :roll: i wmawiaj jej ze to tylko kolezanka i bedzie rownowaga jak to w naturze mu byc ;p

Albo zalatw to jak napisal xTrollx na poczatku swego wywodu ;)

Bo stawianie ultimatum to moim zdanie nie najlepsze rowiazanie.

Btw. ktos gdzies kiedys napisal ze przyjaciele w relacji facet kobieta nie istnieją, ze flirt jest automatycznym zachowaniem itp...a ja musze przyznac wbrew temu ze tak nie jest bo sam mam zajebista kumpele z ktora gadam o wszystkim, przedstawiamy sobie problemosy i roziwazujemy kiedy tylko mamy czas. I nikt niczego wiecej nie oczekuje wiec i moze w tym przydapku tez tak jest. Aczkolwiek reakcji sie nie dziwie. Zalatw to jak FACET...

Mazeo

Otrzosnij sie !!

Post autor: Mazeo » sob cze 17, 2006 8:21 pm

Otrzasnij sie i pilnuj jej !!! Jesli popsostu bedzie tak dalej jak teraz to sprobuj "naklonic" tego Fagasa zeby przestal tak do niej pisac bo jak nie twoja dziewczyna moze szybko Cie zdradzic z nim :evil:

kirke

Post autor: kirke » ndz cze 18, 2006 6:28 pm

Marcin14 pisze:twoja dziewczyna moze szybko Cie zdradzic z nim :evil:
heh.. nie doceniasz dziewczyn...
ale faktycznie "pogadaj" słońce z tym gościem :evil:

Mazeo

Post autor: Mazeo » pn cze 19, 2006 5:11 am

Co ma oznaczac ze niedocenieam dziewczyn ? :-D bo niewiem o co dokladnie Ci chodzi po glowie :-P

Woman

Post autor: Woman » pt cze 23, 2006 7:47 pm

Ona nie zachowuje sie sprawiedliwie! Tak nie wolno, raczej nie byłaby zadowolona gdybyś ty do jakiejś dziewczyny zaczął mówić "słonko, misiu" czy coś.. (ale nie rób tego- takie ty tak to ja tez tak, jest bardzo infantylne). Proste- porozmawiaj z nią szczerze. Powiedz, że cchialbys wierzyć jej, że cie kocha, ale ciężko to zrozumiec, kiedy zachowuje sie podobnie w stosunku do kogos innego. Wytłumacz, że rani cie takim zachowaniem. Oczywiście, powiedz, ze nie chcesz zeby sie przestali kolegowac, ale niech ona spojrzy na to z twojej strony. Jesli jest mądra to zrozumie, co jej zechcesz przekazac. Moze rzeczywiscie nie zauważa swego zachowania. Po prostu. :)
Pozdrawiam i powodzenia. :mrgreen:

ODPOWIEDZ