Jaka maszynka elektryczna do golenia?

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
smashsumthin
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 09, 2008 12:57 pm

Jaka maszynka elektryczna do golenia?

Post autor: smashsumthin » wt sty 13, 2009 6:53 pm

Hej!
Jak dotąd do golenia używałem jednorazówek Gillete, ale zaczęło mnie już denerwować takie golenie: za długo to trwa, a poza tym po goleniu wyskakują mi jakieś krosty i mam czerwoną twarz.
W związku z tym chcę w końcu spróbować maszynki elektrycznej. Budżet to max 250 zł. Mam twardy zarost i kilka krost na twarzy.
Kilka pytań do Was:
1) Jaką maszynkę polecacie w tej półce cenowej?
2) Jakie są różnice między maszynkami z siateczką a tymi z głowicami. Który typ jest lepszy dla twardego zarostu?
3) Czy po ogoleniu się taką maszynką mogę mieć jakieś poważne podrażnienia/zaczerwienienia/krosty na twarzy?
4) Czy, jeżeli maszynka mi nie będzie pasować, mogę ją oddać i dostać pieniądze? Wiem, że Brown coś takiego umożliwia, ale jak jest z innymi producentami?

Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
kotklop
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr lut 11, 2009 6:11 pm

Post autor: kotklop » śr lut 11, 2009 6:27 pm

Nie odpowiem na wszystkie pytania, ale osobiscie wydalem na maszynke 75 zl. Nie jest to zaden Philips czy jeszcze jakas pozdna firma. Sugerowalem sie tym ze noze do maszynki, gdy je juz trzeba wymienic kosztuja prawie tyle co nowa maszynka. Co do zaczerwienien to zalezy jak zareaguje Twoja skora, ale na to mozesz w aptece czy w Rossmanie kupic krem.
Jestem nowy :)

Awatar użytkownika
moersi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt wrz 25, 2009 12:58 pm

Post autor: moersi » pt wrz 25, 2009 1:14 pm

Mój męzczyzna goli sie brown, ale modelu nie pamietam i fajnie wygląda
Łatwiej potknąć się nogami niz słowem

ODPOWIEDZ