podryw.

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

podryw.

Post autor: dziewczyna_1985 » czw wrz 10, 2009 8:09 am

Zawsze zastanawiałam się dlaczego mężczyźni tak podle traktują kobiety. Najpierw podrywają je, zaraz potem chcą iść z nimi do łóżka, a gdy kobieta się nie zgodzi, rzucają ją. Nie rozumiem takiego postępowania. Chyba tacy faceci szukają jedynie kobiet na jedną noc, a nie na cale życie. Co Wy myślicie o takim postępowaniu? Czy da się to jakoś wyjaśnić? Czy faceci nie chcą się ustatkować i żyć tylko z jedną kobietą?

Awatar użytkownika
Paranoja
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1008
Rejestracja: pt lip 10, 2009 2:43 pm

Post autor: Paranoja » czw wrz 10, 2009 2:14 pm

dziewczyna_1985 pisze:Najpierw podrywają je, zaraz potem chcą iść z nimi do łóżka, a gdy kobieta się nie zgodzi, rzucają ją.
dziewczyna_1985 pisze:Chyba tacy faceci szukają jedynie kobiet na jedną noc, a nie na cale życie
chyba na pewno. ubzdurają sobie, że są fajni i są przekonani o tym, że do zaangażowania się z kimś na stałe mają jeszcze dużo czasu.
"Tymczasem, wiesz, martwię się co z moim sercem,
Z tą dziurą co zostaje, gdy wyrwę fragment z tekstem..."

Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » czw wrz 10, 2009 2:40 pm

dziewczyna_1985 pisze:Zawsze zastanawiałam się dlaczego mężczyźni tak podle traktują kobiety.
Kogo ty nazywasz mężczyznami ? Mówisz raczej o chłopcach niedojrzałych do związku to po pierwsze.
dziewczyna_1985 pisze:a gdy kobieta się nie zgodzi, rzucają ją.
Nie trudno się dziwić.
dziewczyna_1985 pisze:Nie rozumiem takiego postępowania.

Ja też nie.
dziewczyna_1985 pisze:Chyba tacy faceci szukają jedynie kobiet na jedną noc, a nie na cale życie.
Facieci.. CHŁOPCY. No z tego wynika...

dziewczyna_1985 pisze:Czy da się to jakoś wyjaśnić?
Po co pytasz jak wiesz ? Chcą sexu i tyle...
Czy faceci nie chcą się ustatkować i żyć tylko z jedną kobietą?
OMG.


dziewczyna_1985 pisze:Zawsze zastanawiałam się dlaczego mężczyźni tak podle traktują kobiety. Najpierw podrywają je, zaraz potem chcą iść z nimi do łóżka, a gdy kobieta się nie zgodzi, rzucają ją. Nie rozumiem takiego postępowania. Chyba tacy faceci szukają jedynie kobiet na jedną noc, a nie na cale życie. Co Wy myślicie o takim postępowaniu? Czy da się to jakoś wyjaśnić? Czy faceci nie chcą się ustatkować i żyć tylko z jedną kobietą?

A wy głupie babsztylskie suki, godzicie się na taki związek licząc na dużo kasy, fury i komóry.


http://www.youtube.com/watch?v=izeCllCdlOA
Tia..

Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

Post autor: dziewczyna_1985 » czw wrz 10, 2009 2:58 pm

Popatrzcie może czasem jakie są kobiety ;) To wtedy zrozumiemy dlaczego mężczyźni a tak jak nazwaliście te postacie chłopcami są właśnie tacy. Kobiety są coraz gorsze, coraz bardziej rozwiązłe, nie szanują się, dokonują aborcji, nie ma w nich ciepła, miłości ani mądrości kobiecej... a co za tym idzie mężczyźni traktują kobiety tak jak na to zasługują. Oczywiście nie wszyscy mężczyźni są tacy.

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » pt wrz 11, 2009 7:19 am

Popatrzcie może czasem jakie są kobiety ;) To wtedy zrozumiemy dlaczego mężczyźni a tak jak nazwaliście te postacie chłopcami są właśnie tacy. Kobiety są coraz gorsze, coraz bardziej rozwiązłe, nie szanują się, dokonują aborcji, nie ma w nich ciepła, miłości ani mądrości kobiecej... a co za tym idzie mężczyźni traktują kobiety tak jak na to zasługują. Oczywiście nie wszyscy mężczyźni są tacy.
najpierw zakładasz jakiś idiotyczny wątek i mówisz jacy to my źli a potem zwracasz uwagę na zachowanie kobiet ?? yyyy masz coś z głową ?
Croxite pisze:Kogo ty nazywasz mężczyznami ? Mówisz raczej o chłopcach niedojrzałych do związku to po pierwsze.
nie wszyscy chcą związku niektórzy od razu deklarują że będzie tylko seks ... inni nie ale żeby dziewczyna po pierwszym seksie się zakochała to jest idiotką ... od takich trzeba trzymać się z daleka jak od takich sumo jak ty ...
Croxite pisze:Facieci.. CHŁOPCY. No z tego wynika...

już nie udawaj takiego porządnisia bo tak samo być zrobił puknął i zostawił więc skończ tak się tu przymilać
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
dziewczyna_1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 7:18 pm

Post autor: dziewczyna_1985 » pt wrz 11, 2009 9:19 am

skoro uważasz i twoje zdanie jest takie a nie inne że ten post jest idiotyczny, to iż nikt cię nie prosił o zdanie, wcale w moich postach nie musisz brać udziału. Skoro masz tak głupio i prostacko bez sęsu i nie kulturalnie je komentować.

Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » pt wrz 11, 2009 11:59 am

pysk w pysk pisze:już nie udawaj takiego porządnisia bo tak samo być zrobił puknął i zostawił więc skończ tak się tu przymilać
Ja nie z tych, pysiaczku ;-)
pysk w pysk pisze:od takich trzeba trzymać się z daleka jak od takich sumo jak ty ...

idź na siłownie.
Tia..

Awatar użytkownika
Paranoja
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1008
Rejestracja: pt lip 10, 2009 2:43 pm

Post autor: Paranoja » pt wrz 11, 2009 4:38 pm

mnie też wydało się dziwne, że dziewczyna zwróciła najpierw uwagę na facetów... ..a potem pojechała po kobietach ;ppp ale to Tylko moje skromne zdanie :roll:
"Tymczasem, wiesz, martwię się co z moim sercem,
Z tą dziurą co zostaje, gdy wyrwę fragment z tekstem..."

Nancy

Post autor: Nancy » pt wrz 11, 2009 6:09 pm

no kurka dziewczyna_1985 :) kobietki sa teraz takie jak faceci...-oczywiście zaznaczam, ze nie wszyscy :) ale czy to takie dziwne, że seks jest uważany za dobra zabawe?? -sprawia przyjemność.. proste . . matko...ależ mi temat ...!!! massacre...jakby to kogos mialo zdziwic...LOL...

Awatar użytkownika
Paranoja
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1008
Rejestracja: pt lip 10, 2009 2:43 pm

Post autor: Paranoja » pt wrz 11, 2009 8:16 pm

tym optymistycznym akcentem powyżej zakończyliśmy już chyba ten temat....tak sądzę ;dd
"Tymczasem, wiesz, martwię się co z moim sercem,
Z tą dziurą co zostaje, gdy wyrwę fragment z tekstem..."

ODPOWIEDZ