Mapa polskich sciezek rowerowych

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
Awatar użytkownika
Prudentius
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Mapa polskich sciezek rowerowych

Post autor: Prudentius » ndz sie 30, 2009 11:12 am

Hej sluchajcie powstala akcja z inicjatywy rowerzystow, aby utworzyc mape polskich sciezek rowerowych, ktore sie nie nadaja do uzytkowania, ze wzgledu na idiotyczne bledy budowniczych ! Ja tez korzystam z roweru i bede wspieral mojego kolege w tej akcji, poniewaz rowery sa jego calym zyciem i chcialby byc godziwie traktowany. Jak mi opowiada, ze te sciezki w ogole sie nie nadaja do jazdy, bo stoja na nich latarnie, albo nagle sie konczy na skrzyzowaniu i dalej sie nie da jechac, to wola to o pomste do nieba. Akcja jest skierowana do lokalnych wladz by zwrocic uwage na ten problem. Jesli chcecie cos zmienic w tej kwestii i pomoc mojemu koledze godziwie podrozowac po sciezce rowerowej pomozcie nam stworzyc taka mapke zamieszczajac zdjecia z takimi babolami. Wiecej info tu http://www.informatorsportowy.pl/wiadom ... erowe.html

[ Dodano: 2009-09-04, 22:47 ]
Hej nikt nie jezdzi z was na rowerze :( ?

Awatar użytkownika
Szutetsu
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 8:48 pm

Post autor: Szutetsu » ndz wrz 06, 2009 5:50 pm

Jak dla mnie to bardzo fajna inicjatywa, sam jezdze na rowerze, na BMX'ie i sobie fristajluje, ale sciezki sa w oplakanym stanie, albo ich nie ma albo sa zbyt krotkie, by mozna bylo pojechac sobie na wycieczke. A jeszcze takich akcji nie widzialem, by latarnia stala na sciezce... chore...

[ Dodano: 2009-09-07, 12:30 ]
Jest konkurs ! Mozna nagrody wygrac w ramach inicjatywy, wystarczy wgrac zdjecia ze swojej sciezki :O
http://www.my-sport.pl/competition/absurdalne-sciezki

Awatar użytkownika
Prudentius
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:16 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Prudentius » pn wrz 07, 2009 9:20 pm

wlasnie widzialem, tez swoje wrzucilem zobaczym co dalej bedzie, moze cos wygram :P

ODPOWIEDZ