Miłość, przyjaźń, znajomości.

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » czw sie 13, 2009 7:02 pm

pysk w pysk pisze:takich jak ty czubów powinno od razu się palić ....
Okazuj szacunek, otrzymasz to samo.

Psyk w psyk pisze:w sieci nikt nie jest anonimowy to jest fakt ale takie dzieci jak ty tego nie wiedza ;-)
Przeczytałeś to w jakiejś gazetce typu PC Format ? śmieszny jesteś, oraz nie masz pojęcia o anonimowości, oraz technik hakerskich, jakie są wykorzystywane do ukrycia swojej obeności. Jesteś poprostu zwykłym użytkownikiem komputera, który wchodzi żeby pogadać na GG i popisać na narkozie głupoty. Więc jeżeli nie znasz sie, to nie mów. :)
Tia..

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » czw sie 13, 2009 7:07 pm

Croxite pisze:Okazuj szacunek, otrzymasz to samo.
a myślisz że mi na tym zależy ... czy brakiem szacunku jest pytanie się co mu nagle odwaliło ?
Croxite pisze:Przeczytałeś to w jakiejś gazetce typu PC Format ?
zawsze ona jest lepsza niż bravo girls które kupujesz ;-)
Croxite pisze:śmieszny jesteś, oraz nie masz pojęcia o anonimowości, oraz technik hakerskich, jakie są wykorzystywane do ukrycia swojej obeności.
śmieszne to jest to co tu piszesz otóż jeżeli istnieją techniki do ukrywania się to także do wyłapywania takich ludzi też istnieją ty ośle
Croxite pisze:Jesteś poprostu zwykłym użytkownikiem komputera, który wchodzi żeby pogadać na GG i popisać na narkozie głupoty
zaraz zaraz to jak wchodze na gadu żeby pogadać to na narkozie już zaczynam pisać ?? żeby była jasność na gadu gadam na narkozie pisze tak ?
Croxite pisze:Więc jeżeli nie znasz sie, to nie mów. :)
lekarz z wikipedi się odezwał się zna ;-) bo przeczytał notatke robioną przez takich samych tłuków ..
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » czw sie 13, 2009 8:50 pm

pysk w pysk pisze:zawsze ona jest lepsza niż bravo girls które kupujesz ;-)

Już prędzej bym na bravo.pl wszedł ;-)

pysk w pysk pisze:śmieszne to jest to co tu piszesz otóż jeżeli istnieją techniki do ukrywania się to także do wyłapywania takich ludzi też istnieją ty ośle
Jezus człowieku, nie znasz się więc zamknij ryj :->

pysk w pysk pisze:zaraz zaraz to jak wchodze na gadu żeby pogadać to na narkozie już zaczynam pisać ?? żeby była jasność na gadu gadam na narkozie pisze tak ?

Czytaj ze zrozumieniem, tego w podstawówce uczą.

pysk w pysk pisze:lekarz z wikipedi się odezwał się zna ;-) bo przeczytał notatke robioną przez takich samych tłuków ..

Te epitety zostaw dla siebie ;-)
pysk w pysk pisze:a myślisz że mi na tym zależy ... czy brakiem szacunku jest pytanie się co mu nagle odwaliło ?
Brakiem szacunku jest:

pysk w pysk pisze:zawsze ona jest lepsza niż bravo girls które kupujesz ;-)
pysk w pysk pisze:ty ośle
pysk w pysk pisze:bo przeczytał notatke robioną przez takich samych tłuków ..
Tia..

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » czw sie 13, 2009 9:42 pm

Croxite pisze:Już prędzej bym na bravo.pl wszedł
lepiej by było jakbyś wszedł na wagę a potem jak już zniszczy się na rowerek stacjonarny ... itp
Croxite pisze:Jezus człowieku, nie znasz się
mamy znawcę na forum który próbuje mi wmówić jakiś absurd
Croxite pisze:Te epitety zostaw dla siebie
a zamknij ryj też jest epitetem ?

a może brakiem szacunku

a może jednym i drugim ? sprawdź na wikipedi;-)
Croxite pisze:Czytaj ze zrozumieniem, tego w podstawówce uczą.
no tu jest problem że ja czytam ze zrozumieniem ale ty pisać z sensem nie potrafisz ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » pt sie 14, 2009 8:51 am

pysk w pysk pisze:lepiej by było jakbyś wszedł na wagę a potem jak już zniszczy się na rowerek stacjonarny ... itp
Teraz będziesz mi wytykał ile ważę ? Wagę mam idealną do wzrostu, tylko mam troszke tłuszczyku ;-)
pysk w pysk pisze:mamy znawcę na forum który próbuje mi wmówić jakiś absurd
Nie na darmo siedziałem na kompie 24/7 :->

pysk w pysk pisze: a zamknij ryj też jest epitetem ?

"Nie znasz się więc zamnij ryj", to była kiedyś taka emota na forach, której już nie ma.
pysk w pysk pisze:a może brakiem szacunku

a może jednym i drugim ?

Nie musze sprawdzać, bo wiem :->

pysk w pysk pisze: no tu jest problem że ja czytam ze zrozumieniem ale ty pisać z sensem nie potrafisz ;-)

Rozśmieszyłeś mnie :-> Kto tu pisze bezsensowne posty i wszczyna denne dyskusje ? ;-)
Tia..

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » pt sie 14, 2009 9:27 am

Croxite pisze:Teraz będziesz mi wytykał ile ważę ?
nie ja ci pomagam sam stworzyłeś ten temat wprawdzie idiotyczny no ale niczego innego się nie spodziewałem ... proponuje ci rowerek by stracić tłuszczyk tak jak pytałeś ..
Croxite pisze:Nie na darmo siedziałem na kompie 24/7
tylko że granie w jakieś tępe gry nie daje wiedzy na temat technik szpiegowskich ... no chyba że wcielałeś się w szpiega i teraz myślisz że wszystko wiesz he he
Croxite pisze:"Nie znasz się więc zamnij ryj", to była kiedyś taka emota na forach, której już nie ma.
no tluk i osioł też były takie emoty niestety tacy hakerzy jak ty usunęli je ..
Croxite pisze:Rozśmieszyłeś mnie :-> Kto tu pisze bezsensowne posty i wszczyna denne dyskusje ?
jednak nadal nie rozumiesz może tluszczyk osiadł w okolicach mózgu i blokuje jego działania musisz ... nasz znawco komputerowy dać głowę do skanera i zobaczyć co się tam dzieje ... poważnie
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » pt sie 14, 2009 10:59 am

pysk w pysk pisze:tylko że granie w jakieś tępe gry nie daje wiedzy na temat technik szpiegowskich ... no chyba że wcielałeś się w szpiega i teraz myślisz że wszystko wiesz he he

Pewne serwery mają swoje fora, i je się niszczy. Tak samo jak ma się swoje forum, trzeba umieć je zabezpieczyć i tak dalej. ;-) Zresztą forum "narkoza.pl" znalazłem, szukając dziur w phpBB modified by Przemo. Pod pewnym postem wypowiedział się "narkozowy" Administrator :-> , gdzie miał w podpisie " Admin Narkoza.pl ". No i tak się to zaczeło bla bla bla :->


pysk w pysk pisze:no tluk i osioł też były takie emoty niestety tacy hakerzy jak ty usunęli je ..

"hakerzy" powiadasz ? ;-) Nie jestem hakerem :->

pysk w pysk pisze:jednak nadal nie rozumiesz może tluszczyk osiadł w okolicach mózgu i blokuje jego działania musisz ... nasz znawco komputerowy dać głowę do skanera i zobaczyć co się tam dzieje ... poważnie

Na prawde, spróbuje! :->
Tia..

Awatar użytkownika
ElektraA
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:57 am
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: ElektraA » ndz sie 16, 2009 5:45 pm

Croxite pisze:Na prawde, spróbuje! :->
po raz, NAPRAWDĘ pisze się razem.

po dwa, to co mówi pysk w pysk, to trochę racja. nie myślisz. Nie wiem, czy nie zauważyłeś, ale i tak, pomimo rad, nie bierzesz życia w swoje ręce. Z gier przerzuciłeś się na internet. A może nie przerzuciłeś się, ale znalazłeś coś, czym możesz się tłumaczyć długim pobytem przed komputerem- przecież bierzesz udział w żywej rozmowie na temat TWOJEGO problemu.
Zamiast kłócić się z Pyskiem, weź się w garść, weź dupę w troki i sioo! Pogadać z żywymi!
"Do bramy, bo pada deszcz
Gdy zaćpiesz przejdzie dreszcz
I wróci, wróci tęcza barw
I pęknie twój wrogi świat
I znów przed życiem, przed życiem pęknie strach
Twój strach, twój strach, twój strach
Który cię zmusza, aby ćpać"

Awatar użytkownika
Croxite
Gaduła
Gaduła
Posty: 240
Rejestracja: sob lip 25, 2009 10:20 pm

Post autor: Croxite » ndz sie 16, 2009 5:48 pm

ElektraA pisze:po dwa, to co mówi pysk w pysk, to trochę racja. nie myślisz. Nie wiem, czy nie zauważyłeś, ale i tak, pomimo rad, nie bierzesz życia w swoje ręce. Z gier przerzuciłeś się na internet. A może nie przerzuciłeś się, ale znalazłeś coś, czym możesz się tłumaczyć długim pobytem przed komputerem- przecież bierzesz udział w żywej rozmowie na temat TWOJEGO problemu.
Zamiast kłócić się z Pyskiem, weź się w garść, weź dupę w troki i sioo! Pogadać z żywymi!
Mój problem jest już rozwiązany, ale dziękuję za chęci.

ElektraA pisze:po raz, NAPRAWDĘ pisze się razem.
Zapamiętam.
Tia..

ODPOWIEDZ