DARMOWE DOLADOWANIE KONTA W ORANGE

Wszystko dotyczące elektroniki - telewizory, głośniki, Hi-Fi, dvd, nowości elektroniczne. Telefony komórkowe i o wszystkim co jest z nimi związane. Jak kupić odpowiedni telefon, porównania, uwagi, porady.
Awatar użytkownika
Catulajna
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 04, 2009 6:28 pm

DARMOWE DOLADOWANIE KONTA W ORANGE

Post autor: Catulajna » śr sie 05, 2009 10:56 am

Odkryłam ciekawy sposób na darmowe doładowanie konta w Telefonie.
Z tego, co wiem to został on stworzony dla uprzywilejowanej części personelu , więc żeby nie wzbudzać podejrzeń korzystajcie z niego góra raz w miesiącu

Nie jest to żaden generator kodów, bo niestety coś takiego nie istnieje Myślę jednak, że ten przekręt też powinien się wam spodobać. No i duży plus stanowi fakt, że jest to dziecinnie proste
Na wszelki wypadek podaje wzór owej formuły:
Wyślij sms o treści DOLADUJ 10 507764699 pod numer 8088 , w ciągu kilku sekund otrzymasz losowe doładowanie.
Działa jak konto jest zablokowane ! Także nie jest to żadna ściema !
Kwota jaką zostanie doładowany twój telefon jest losową kwotą, nie wiem na jakiej dokładnie zasadzie jest ona naliczana.

Justysia240489

Post autor: Justysia240489 » pn sie 10, 2009 9:47 am

Catulajna pisze:Wyślij sms o treści DOLADUJ 10 507764699 pod numer 8088
nie doładujesz swojego konta tylko przekażesz pieniądze ze swojego konta komuś innemu...

Awatar użytkownika
amoniak
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: śr cze 03, 2009 1:30 pm

Post autor: amoniak » wt sie 11, 2009 12:14 pm

dokładnie, naiwnych szukaj gdzieś indziej, moderator powinien cie zbanować na wieki wieków, w orange aktualnie żeby mieć jakąś kasę za free to trzeba z kimś w parze doładować i dają 100% bonusu, w inne motywy które nie będą potwierdzone przez stronę oficjalną nie uwierzę.

Awatar użytkownika
ElektraA
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:57 am
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: ElektraA » śr sie 19, 2009 11:56 am

to jest żałosne... myślisz, że są tu tylko debile, i nikt się nie skapnie, że doładowuje tobie konto? 10 zł? weeeź....
"Do bramy, bo pada deszcz
Gdy zaćpiesz przejdzie dreszcz
I wróci, wróci tęcza barw
I pęknie twój wrogi świat
I znów przed życiem, przed życiem pęknie strach
Twój strach, twój strach, twój strach
Który cię zmusza, aby ćpać"

Awatar użytkownika
StarFinder
Gaduła
Gaduła
Posty: 174
Rejestracja: wt sie 18, 2009 8:39 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: StarFinder » śr sie 19, 2009 12:03 pm

gosc poprostu mysli ze jest "fajny" a tutaj wszyscy mu uwierza i bedzie tez "fajnieeee" ;)
ehh
__________________________________________


wspominaj co bylo, ciesz sie i zyj z tego co jest teraz i nie planuj tego co ma byc bo to nigdy nie wychodzi ... ;)

ODPOWIEDZ