To hell!! ..and back..

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

To hell!! ..and back..

Post autor: xTrollx » pn cze 19, 2006 9:02 pm

Co sądzicie o migracji tymczasowej w celach zarobkowych, mysleliscie już np. żeby wyjechac do irlandii czy innego popularnego ostatnio państwa ?? Które państwo byście polecili? Zapraszam do dyskusji

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt cze 20, 2006 6:24 am

Ja chciałam wyjechać na dwa - trzy miesiące, żeby zarobić na studia...myślałam o angli, hiszpani albo szwecji...może francja...ale moje piekne plany legły w gruzach...bo m oj chłopak kategorycznie powiedział NIE! A jego rodzice namawiają nas żebyśmy pojechali. No i tym o to sposobem zamiast popracować przez te 3 miesiące i mieć na cały rok studiów i własne drobne wydatki. Muszę siedizeć w tej debilnej pracy w Polsce i męczyć się za grosze....No i pracować cały czas, żeby mieć na studia...żeby je skończyć.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt cze 20, 2006 1:37 pm

Znam ten ból ;] Nudzi mnie moja miejscowa robota, za takie grosze to prawie z chaty nie opłaca się wychodzic... Ja myslalem nad Irlandią, Szkocją i UK, stanęło na stolicy UK ;] /generalnie inne niz anglojezyczne mnie nie interesują póki co.../

Julia

Post autor: Julia » wt cze 20, 2006 7:42 pm

w tym roq jeszcze nie, ale za rok jak napisze mature to na wakacje mam zamiar wyjechać do Anglii.. ale nie wiem czy będzie to stolica, bo o prace łatwiej w mniejszych od Londynu miastach.. ;)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt cze 20, 2006 8:21 pm

Generalnie wiesz, większe miasto, więcej roboty, ale i więcej imigrantów ;] Ja zaryzykuję, kto nie ryzykuje ten nic nie zyskuje, a nie wrócę poki roboty nie znajdę, nawet chocbym mial tam paść... ;]

elmonk

Post autor: elmonk » wt cze 20, 2006 9:49 pm

Ja mialem w tym roku jechac do Francji na winogronka i dupa, mialem tez do Angli i tez strzelilo to licho... :roll: osobiscie popieram taka forme wyjazdowo-zarobkowa i sie dziwie Kasiak ze boy Ci zabronil zarobienia porzadnych i uczciwych pieniedzy :roll:
Ostatnio zmieniony śr cze 21, 2006 5:34 am przez elmonk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr cze 21, 2006 3:51 am

Elmonk jeszcze nic straconego, mozesz ze mną namiatać :mrgreen:

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr cze 21, 2006 5:35 am

No wiesz...on poprostu sie bał, ze jak tam pojadę to już nie wrócę...a może jeszcze znajdę sobie kogoś. Ale nie ma racji...bo co jak co...moze Polska to eden nie jest...ale jakoś chyba nie umiałabym się zaklimatyzowac na dłużej gdzie indziej niż tu.

ODPOWIEDZ