Robert Kubica

Jeżeli jesteś miłosnikiem sportu wymień się swoimi wiadomościami.
Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Robert Kubica

Post autor: Arabica » pt paź 19, 2007 5:49 am

lubicie czy jest Wam obojętny ? ja jestem zapalona maniaczka Roberta, i gdybym mieszkała w Katowicach to juz dzisiaj bym tam była -http://www.intelracing.wp.pl/kat,81356, ... omosc.html

Awatar użytkownika
haneczka
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 08, 2008 1:13 pm

Post autor: haneczka » czw paź 09, 2008 2:08 pm

Ja też uuuuwielbiam Roberta, ale ogólnie kocham oglądać Formułę1, co raczej do dziewczyn nie podobne. Oprócz Kubicy lubię także Fernando Alonso.

[ Dodano: 2008-10-11, 17:31 ]
A kto wstaje jutro o 6 30 na Grand Prix Japonii?? Bo ja na pewno, dzisiaj już zaliczyłam kwalifikacje...;d;d;d

Awatar użytkownika
xdoxxdox
Początkujący
Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: czw lip 09, 2009 1:51 pm
Kontakt:

Post autor: xdoxxdox » pt lip 10, 2009 6:24 pm

Ja akurat tak se go lubie ale może być jest dobry :mrgreen:

Awatar użytkownika
burdelmama
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: czw lip 09, 2009 6:22 pm
Kontakt:

Post autor: burdelmama » pt lip 10, 2009 7:03 pm

Czytałam, że ostatnio marnie mu poszło na jadach, jutro o 14 na Polsacie są eliminacje grand prix Niemiec, trzymajmy więc kciuki ^^

O 6 to ja nie wstanę, bez przesady,
lubię, ale aż taka fanka nie jestem :lol:

Awatar użytkownika
Tomlee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn cze 29, 2009 11:05 pm

Post autor: Tomlee » pn lip 20, 2009 10:03 pm

Też lubię osobę Roberta, chłopak jest skromny, widać że wszytko co osiągnął jest zasługą jego ciężkiej pracy. Jest jednym z najmilszych postaci formuły 1, sportu który oglądam praktycznie co Grand Prix. Niestety w tym sezonie mu nie idzie, a co gorsza nie z jego winny. Miejmy tylko nadzieje, że zespół zacznie mu w końcu pomagać, a nie tylko utrudniać walkę o jak najlepsze pozycje.

Awatar użytkownika
Filemon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr lip 22, 2009 2:44 pm

Post autor: Filemon » śr lip 22, 2009 9:43 pm

Nie interesuje mnie formuła 1 jakoś specjalnie, czytam jedynie niektóre informacje typu kto wygrał, kto rozdupczył bolid za kilka milionów i kilka innych nowinek o RK. A o Kubicy stwierdzić mogę tyle że jest on profesjonalista w swoim fachu, należy go chwalić i cieszyć sie że nasz rodak zadebiutował w najbogatszym sporcie na świecie i w jakiś sposób reprezentuje nasz kraj :)

ODPOWIEDZ