singiel...czy warto nim byc?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Zniesmaczony
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1119
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 11:11 am

Post autor: Zniesmaczony » ndz lip 12, 2009 5:43 pm

lepiej jest być samemu i miec duzo kolezanek :-P nikt mnie nie ogranicza nie zmienia robie co chce i jest lajtowo
'Może chcę dobrze, ale przynoszę ból
I nagle wszystko wokół warte jest...
Biegnę do nikąd, choć coś mówi stój
Otwarta rana, ja znów sypię sól(...)
Zawsze muszę coś spierdolić'

Awatar użytkownika
xdoxxdox
Początkujący
Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: czw lip 09, 2009 1:51 pm
Kontakt:

Post autor: xdoxxdox » ndz lip 12, 2009 6:50 pm

Ja od jakiegoś czasu jestem sama i mam więcej czasu na moje koleżanki i kolegów

Nancy

Post autor: Nancy » pn lip 13, 2009 4:00 pm

ja jestem sama i jest mi z tym dobrze (jak narazie-hehe) :) nawet bardzo :) w każdym bądź razie nie narzekam. :) moja jedna z zasad(?): WiN- Wolność i Niezależność ;-)

Awatar użytkownika
kokosowa
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 13, 2009 10:21 am

Post autor: kokosowa » śr lip 15, 2009 8:07 am

Nie ma nic złego w byciu singlem jeśli jest to świadoma decyzja...
Single którzy po prostu są sami bo właśnie rozstali się z " kimś tam " a teraz twierdzą jak to im fajnie samemu - tylko do następnego zauroczenia!! hmm ... w moim przekonaniu ściemniają i to baaaaardzo.

Awatar użytkownika
Anuszka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt lip 14, 2009 9:53 am
Lokalizacja: wawa

Post autor: Anuszka » czw lip 16, 2009 11:03 am

sStrawberRy pisze:facet ma o ciebie walczyc!! chociaz w naszych czasach to jest raczej odwrotnie
najgłupsze zdanie... malutkiej dwunastolatki ;) śmiech ;)

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » czw lip 16, 2009 12:06 pm

Anuszka pisze:najgłupsze zdanie... malutkiej dwunastolatki ;) śmiech ;)
dorosła się odezwała ;-) już nie graj takiej kozaczki bo jak byłaś w jej wieku to możliwe że już zatrzymywałaś tiry na autostradzie ;-)

poza tym nie widze w tym zdaniu nic głupiego ... zawsze było tak że facet walczył o dziewczynę .. i słusznie zauważyła że coraz częściej dziewczyny walczą ...

ty wiadomo Anuszka że nie walczysz bo żaden nie zwraca na Ciebie uwagi i w drugą stronę nikt o ciebie nie walczy bo traktują cie jako panne na jedną noc ;-)

dziękuję ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » czw lip 16, 2009 2:54 pm

konsal pisze:przynajmniej podała swój wiek
co ty masz z tym wiekiem ciągle tylko wiek wiek i wiek ...
konsal pisze:Przeciaż nie ma rapera na avatarze
i co to ma do tego ?
konsal pisze:tiry na autostradzie się nie zatrzymują bo zakazuje tego przepis ruchu drogowego
co z tego że zabraniają tego przepisy ruchu drogowego ? jak tak się dzieje ... na czerwonym też nie można przejeżdżać a ciągle ktoś przejeżdża więc jak się nie znasz nie jeździsz po ulicach to nie odzywaj się ;-) ;-) jesteś zwykłym laikiem a chcesz pokazać że jesteś taki mądry ;-)
konsal pisze:no to spójrz w lustro, gwarantuję, że zobaczysz coś głupiego
heheh czyli będziesz stał za mną ;-)))))
konsal pisze:powinieneś raczej w każdym poście przepraszać, nie dziękować
przeprasza to twoja matka każdego że cię nie wyskrobała jak mogła ;-))))))
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
gumabalonowa
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 275
Rejestracja: czw lip 16, 2009 2:11 pm
Lokalizacja: Chicago. LA.
Kontakt:

Post autor: gumabalonowa » czw lip 16, 2009 3:09 pm

aktualnie chłopaka brak, na horyzoncie się pojawił, ale nie wiadomo czy cosik z tego bd ;p ale źle nie jest ;d
`[..] W świecie zanurzonym w nieufności, my ciągle musimy mieć siłę, by wierzyć` Michael Jackosn

Awatar użytkownika
Miki
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 793
Rejestracja: czw lip 09, 2009 4:52 pm

Post autor: Miki » czw lip 16, 2009 9:32 pm

Zalezy kto co lubi. Ja nie jestem typem samotnika. Uwielbiam sie przytluac, potrzebuje duzo czyjejs uwagi. Sama nie dalabym rady. Od trzech lat jestem z jednym i tym samym Grubasem, jeszcze mnie nie wynudzil wiec narzekac nie moge. Samotnemu zyciu mowie nie, chociaz nie przeszkadza mi jesli ktos nie posiada partnera, przeciez to nie katastrofa :) Bardzo nie lubie kiedy dziewczyna rozstanie sie z facetem( bo im to sie glownie zdarza mowic) twierdzi: mi jest dobrze samej, nikt mi nie gdera, nie zabrania... Ciekawe jak dlugo tak bedzie mowila...

Awatar użytkownika
gumabalonowa
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 275
Rejestracja: czw lip 16, 2009 2:11 pm
Lokalizacja: Chicago. LA.
Kontakt:

Post autor: gumabalonowa » czw lip 16, 2009 9:38 pm

no przytulać też się lubie ;)
w sumie to kogoś brak.
`[..] W świecie zanurzonym w nieufności, my ciągle musimy mieć siłę, by wierzyć` Michael Jackosn

ODPOWIEDZ