Wymarzony ślub

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
destrukcyjna
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 12:19 am

Post autor: destrukcyjna » ndz cze 28, 2009 1:11 pm

nie wiem, czy wezmę ślub. jestem wierząca, ale jak to napisał kolega Bosy - czas pokaże.
myślę jednak, że na dłuższą metę takie przypieczętowanie związku jest jak najbardziej na miejscu.
w gronie przyjaciół i rodziny.
długa, biała suknia.
no tak...
gdzie twój stęskniony szept?

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » ndz cze 28, 2009 4:18 pm

Na zyczenie kolegi Bosego:
Mój ślub odbędzie sie w kościele, tradycyjne polskie wesele i biała suknia, zwykła bez udziwnień.. Przyjaciele, rodzina. No może zamiast kwiatów w prezencie zażyczę sobie czekoladki ;p Ale kiedy dokładnie to sie stanie- nie mam pojęcia. :mrgreen:
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Justinkowa
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: pt cze 19, 2009 5:27 pm
Lokalizacja: .. z marzeń

Post autor: Justinkowa » ndz cze 28, 2009 8:12 pm

Mój wymarzony ślub będzie wtedy, gdy stanę przed ołtarzem z mężczyzną kórego naprawde, szczerze będę kochała. Nic wiecej mi nie potrzeba.
Banalnie.
Her fussy heart .

Awatar użytkownika
Miki
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 793
Rejestracja: czw lip 09, 2009 4:52 pm

Post autor: Miki » pt lip 10, 2009 11:11 pm

nie planuje słubu jest to dla mnie zbedna rzecz...olka080, również nie wierze w zwiazki na całe życie! ale nie wykruczam że wezme słub jezeli mojej kobiecie bedzie to potrzebne to sie dostosuje :->
Bosy pisze:Fusa_20 zwykły tzn. kameralny w gronie przyjaciół bez tych wszystkich pierdół [fotograf, kamerzysta, itd]. Jednak i tak jestem zdania że aby z kimś być i kogoś kochać nie potrzebuje do tego papierka.
olka080 pisze:Sama nie wiem.. Póki co nie wybiegam do tak odległej przyszłości jak ślub. Zresztą ja nie wierzę w związek na całe życie... a nie chciałabym zostać samotną matką. Się zobaczy. Póki co hulaj dusza do woli ! ;>
Kurcze, czuje sie dziwnie:D Bosy, skoro mowisz ze jesli kogos sie kocha i aby z nim byc nie potrzeba udawadiac tego za pomoca dokumentu to czemu nie mozesz kochac tej osoby posiadajac ten papierek? przeciez to zwykly papier :) Ja uwazam, ze to nie kwestia wiary, ale tego czy ktos potrafi zwiazac sie na cale zycie. Sa ludzie ktorzy np. nie chca slubu bo wiedza ze nie potrafia poswiecic drugiej osobie calego swojego zycia dotrzymujac przysiegi. A sa tez tacy ludzie, ktorzy biorac slub robia to wlasnie z tego wzgledu ze sa pewni swoich uczuc i wiedza ze warto jest poswiecic cale zycie dla tej jednej wspanialej osobki ktora jest nie tylko mezem czy zona, ale i przyjacielem,, czlowiekiem ktory widzi twoje wady (ale stara sie ich nie wyliczac) i zalety(ktore ciagle wychwala w swojej glowce) to jest kurna milosc:D dlatego uwazam ze ten niby "papierek" nie zmienia nic, wiec dajmy chociaz sie wybawic rodzinie na weselichu:P
Ostatnio zmieniony pt lip 10, 2009 11:12 pm przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xdoxxdox
Początkujący
Początkujący
Posty: 79
Rejestracja: czw lip 09, 2009 1:51 pm
Kontakt:

Post autor: xdoxxdox » sob lip 11, 2009 6:57 am

Ja jeszcze o tym tak nie myśle jak niekturzy :mrgreen:

Awatar użytkownika
Eris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 08, 2009 8:57 pm

Post autor: Eris » sob lip 11, 2009 11:35 am

Hmm, Masa ludzi, wspaniala uroczystosc. Po slubie Wesele a na nastepny dzien poprawiny xD
Obrazek

Awatar użytkownika
burdelmama
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: czw lip 09, 2009 6:22 pm
Kontakt:

Post autor: burdelmama » ndz lip 12, 2009 7:44 pm

W d*pie mam tradycję i nudne ceremonie, wezmę ślub na Hawajach.
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Shreeky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt lip 07, 2009 10:30 am

Post autor: Shreeky » wt lip 14, 2009 11:05 am

burdelmama ślub na tropikalnej wyspie to moje marzenie ;) na plaży, w zwiewnej sukni, facet w białej koszuli i lnianych spodniach... mmmm :) miodzio :)

Awatar użytkownika
Paranoja
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1008
Rejestracja: pt lip 10, 2009 2:43 pm

Post autor: Paranoja » wt lip 14, 2009 4:11 pm

Mój ślub ma być wydarzeniem ;P 3 dni to minimum ;P
"Tymczasem, wiesz, martwię się co z moim sercem,
Z tą dziurą co zostaje, gdy wyrwę fragment z tekstem..."

ODPOWIEDZ