Scour

Rozmowy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
krystian2580
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 09, 2009 3:57 pm

Scour

Post autor: krystian2580 » czw lip 09, 2009 3:59 pm

Obrazek

Witam. Przedstawiam Wam wyszukiwarkę scour .
O co biega każdy sobie myśli. Przecież mamy google. A no Scour to mieszanka wyszukiwarek google, yahoo i msn. Chcąc wprowadzić konkurencje na rynku wyszukiwarek scour PŁACI użytkownikom za wyszukiwanie informacji i ocenę stron, które nam się przydały bądź nie.

Gromadzimy na swoim koncie punkty, które możemy wymienić na pieniądze. Minimalna wypłata jest to 25$ - 6500 pkt. Dzienny limit punktów do zdobycia z samego wyszukiwania i oceniania stron to 300. Dodatkowo można też zapraszać znajomych za co bonus ma i zapraszany, i zapraszający.

Zaproszony dostaje na start 50pkt, zaś zapraszający 25% pkt, co zarobi zaproszony Można też zapraszać znajomych za co bonus ma i zapraszany, i zapraszający. (Podam swój link zapraszający - http://scour.com/invite/Krystian2580

Za to, że ja was zaprosiłem, na start dostajecie +50 pkt bonusu, że zostaliście ściągnięci tu przez kogoś. Dlaczego warto zapraszać? Zapraszający otrzymuje bonus od kliknięć zaproszonego. Wydaje się być wszystko ładnie i pięknie, i tak też jest. Jeśli ktoś jest nie przekonany co do wiarygodności wyszukiwarki to zapraszam na takie strony jak money.pl ( http://manager.money.pl/hitech/artykuly ... 55716.html) czy też forum pclab.pl - bardzo rzetelne portale.

Wypłata odbywa się przez paypal, zakładamy darmowe konto na paypal.pl i stamtąd na nasze konto bankowe. Wiadomo, że kokosów nie zbijemy na tym, ale zamiast korzystać z google, można zainstalować toolbar Scoura i wyszukiwać informacje przy jego pomocy i jeszcze nabijamy przy tym punkty. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na pw, lub lepiej na GG:5509045 . Jeszcze raz gorąco zapraszam do korzystania z mojego reflinka, lub klikniecie na fotkę przedstawiającą scour - zyskują obie strony.

Co zrobić aby zacząć zarabiać? :

1. http://scour.com/invite/Krystian2580 klinkij na link (przetransportuje cię od razu do rejestracji)

2. Rejestracja - Znaczenie słów
a) Your Full Name - Twoje imię (ewentualnie nazwisko)
b) Pick a username - twój login i zarazem nick ba scour
c) Account Password / Confirm Password - twoje hasło / powtórz hasło
d) Email Address - twój adres e-m@il (wymagane jest potwierdzenie maila [zazwyczaj jest w spamie te potwierdzenie])
e) Age - Wiek (musisz mieć więcej niż 13 lat) - Zaznaczamy rocznikiem
f) Enter the code - Przepisz kod z obrazka (jak jest odstęp pomiędzy znakami zrób spację)
g) I agree to the Terms of Service and Privacy Policy. - Zaznacz że się zgadzasz
h) Klikasz na join now
i) Czekasz na email potwierdzający (lub wpisujesz swój e-mail i hasło - nie pytajcie się mnie czy potem mogą usunąć ci konto ;p )


3. Teraz zaczynasz zarabiać. Opis masz powyżej ;p
Życzę Powodzenia ;]
Ostatnio zmieniony czw lip 09, 2009 4:02 pm przez krystian2580, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ