Problem,Pomożcie prosze ;(

Wasze problemy dotyczące życia i nie tylko. Nie wiesz co zrobić? Napisz...
Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » ndz cze 28, 2009 7:28 am

Pusiakrk90 pisze:i bedziesz mial mnóstwo dziewczyn :)
a gówno prawda bo jak ma daremny ryj i zero gadki to choćby miał 10 metrów żadna na niego nie zerknie <rotfl>
Mareczek15 pisze:mam 15 lat i jedna moja wada jest to ze mam prawie 2 metry wysokosci
mnie w tej historii ciekawi tylko tyle czy ty nadal rośniesz :>? to ciekawe 15 latek i juz prawie 2 metry ...

co do lasek to mnie łudź się za bardzo mało lasek lubi się całować na drabinie ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Zagubiona dusza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: śr cze 24, 2009 7:10 pm
Kontakt:

Post autor: Zagubiona dusza » ndz cze 28, 2009 10:17 am

pysk w pysk pisze:a gówno prawda bo jak ma daremny ryj i zero gadki to choćby miał 10 metrów żadna na niego nie zerknie <rotfl>
pysk w pysk pisze:co do lasek to mnie łudź się za bardzo mało lasek lubi się całować na drabinie ;-)
umiesz pocieszac :lol: a jednak laski lubią wysokich kolesi :-P
Mam swój świat pełen wad, pełen zalet i strat . . .

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » ndz cze 28, 2009 10:33 am

pysk w pysk pisze:co do lasek to mnie łudź się za bardzo mało lasek lubi się całować na drabinie
Jezeli masz nature kobiety i wiesz o niej wszystko... :lol:
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » ndz cze 28, 2009 10:44 am

Zagubiona dusza pisze:umiesz pocieszac :lol: a jednak laski lubią wysokich kolesi
wysokich owszem ale jak on ma 15 lat to jeszcze urośnie ... więc będzie miał coś powyżej 2 metrów i żeby taka laska 1,60 będzie chciała go pocałować to będzie musiała wejść na drabinę ... albo on będzie musiał usiąść kicha ... tu nie chodzi o pocieszenie go tu chodzi o obiektywne spojrzenie na sytuacje ...
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
destrukcyjna
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 12:19 am

Post autor: destrukcyjna » ndz cze 28, 2009 11:38 am

żadna tragedia... ;) serio. o wiele trudniej ma się wysoka dziewczyna niż chłopak.
ja mam 180 cm i przez długi czas źle się czułam w grupie, gdzie moi rówieśnicy mierzą po 1,70 m, 1,75 m...
obecnie mój partner ma 190 i jest mi z nim świetnie. a ostatnio na mieście spotykam coraz więcej wysokich dziewczyn, tak więc otwórz oczy, porozglądaj się ;) życzę powodzenia

ps. a skrócić, to się raczej nie skrócisz, więc polub swój wzrost :)
gdzie twój stęskniony szept?

Awatar użytkownika
ElektraA
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: pt cze 05, 2009 10:57 am
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: ElektraA » ndz cze 28, 2009 12:10 pm

hehe.. w twoim roczniku i młodsze dziewczyny (nie chcę pogarszać, ale) są dość niskie. Wiem, bo moja kuzynka chodzi do 2 gim. i w jej klasie są po prostu....niziołki xD. Trochę trzeba przyznać racji pyskowi, bo jeśli jeszcze urośniesz to będzie kicha. Ale jeśli laska sie w tobie zakocha, nie będzie jej przeszkadzał wzrost. Tak więc powodzenia. xP
"Do bramy, bo pada deszcz
Gdy zaćpiesz przejdzie dreszcz
I wróci, wróci tęcza barw
I pęknie twój wrogi świat
I znów przed życiem, przed życiem pęknie strach
Twój strach, twój strach, twój strach
Który cię zmusza, aby ćpać"

Zagubiona dusza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: śr cze 24, 2009 7:10 pm
Kontakt:

Post autor: Zagubiona dusza » ndz cze 28, 2009 12:14 pm

pysk w pysk pisze:wysokich owszem ale jak on ma 15 lat to jeszcze urośnie ... więc będzie miał coś powyżej 2 metrów i żeby taka laska 1,60 będzie chciała go pocałować to będzie musiała wejść na drabinę ... albo on będzie musiał usiąść kicha ... tu nie chodzi o pocieszenie go tu chodzi o obiektywne spojrzenie na sytuacje ...
no w sumie racja :-) ale ja wątpie żeby urósł jeszcze ;-) znam osoby które na początku gimnazjum były o dużo wyższe od rówieśników, a teraz są niższe :-) po prostu od 1 gimnazjum już nie rosły :-) ha.. to nie jest powiedziane że i on będzie rósł :-) skoro już tyle ma to wątpie :-)
No a poza tym mam też kolegę który ma ponad 1,90m i jakoś nie ma problemu z dziewczynami ;-) a tym bardziej z całowaniem :-D w końcu nie o sam wygląd chodzi czy wzrost :-P
Mam swój świat pełen wad, pełen zalet i strat . . .

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » ndz cze 28, 2009 4:40 pm

Nie jest powiedziane, że jeszcze urośnie. Skoro tak szybko wybił do góry to zastopuje...
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

Awatar użytkownika
Bosy
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 4:32 pm

Post autor: Bosy » ndz cze 28, 2009 5:28 pm

Nic więcej dodać nie mogę, już wszystko wyżej zostało napisane.
Może tylko tyle że masz DOPIERO 15ście lat a już się za dziewczynkami rozglądasz - do książek mistrzu.

Awatar użytkownika
olka080
Maniak
Maniak
Posty: 2042
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 7:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: olka080 » ndz cze 28, 2009 6:49 pm

Bosy pisze:Może tylko tyle że masz DOPIERO 15ście lat a już się za dziewczynkami rozglądasz - do książek mistrzu.
Ciekawe czy ty w jego wieku tak się do książek przykładałeś.. ;>
'G - gromadzisz go w sobie i spijasz
N - niszczy pali mosty zabija
I - instynktownie budzi fobie
E - elementarne w walce z wrogiem
W - lecz wróg jest w tobie i nim płoniesz...'

ODPOWIEDZ