Komentatorzy i eksperci

Premiery kinowe, wasze recenzje, jakie filmy naprawde warto oglądnąć? Możesz tu podzielić sie wrażeniami, spostrzeżeniami, ocenić filmy...
Scob

Komentatorzy i eksperci

Post autor: Scob » sob mar 18, 2006 9:02 pm

Ten temat tak i takby powstał. Jak słysze Gmocha i jego wspaniałę wypowiedzi to mnie dłosci biora. Czy nikt z Woronicza nie widzi że Gmoch nie nadaję się na eksperta w studiu i nikt nie widzi tego że Szpaku słabo komentuje mecze?. Nie rozumiem czemu nigdy się nie poprawia gdy pomyli piłkarza. Inni komentatorzy np: Iwański poprawiają się. Tylko jedyny Szpaku nie
ten temat niech bsłuży do krytyki komentatorów i ekspetów bądz jakiś pochwał w kierunku ich
Ostatnio zmieniony ndz mar 19, 2006 11:45 pm przez Scob, łącznie zmieniany 1 raz.

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt mar 21, 2006 1:01 pm

Ja szczerze mówiąc nie wiem który to który ale jak słucham jakich kolwiek komentatorów czy to na meczach piłki nożnej czy siatkówki, czy też czegokolwiek innego jak mówią takim cieniutkim cichym głosem, że muszę pogłaśniać na fulla telewizor bo nic nie słyszę, to mnie szlag trafia! Jak ktoś już komentuje to chyba powienien się na tym znać i mówić głośno i wyrażnie i jak się pomyli to się poprawić. Ja jak tam oglądam piłkę nożną to nie wiem kiedy jest spalony czy był czy nie, bo jakoś nigdy tego nie łapię, a tata tłumaczył to córeczce tyle razy :lol: ...ale chcę żeby to komentator powiedział, czy sędzia miał racje czy nie. W końcu jego z boiska nie wywalą, a i za Polakami powinien być.

ODPOWIEDZ