Szafa mojej mamy i babci

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Szafa mojej mamy i babci

Post autor: Fusa_20 » czw kwie 23, 2009 4:54 pm

Czy kiedys szukajac czegoś w szafie mamy albo babci spodobala sie wam jakaś rzecz a moze przestraszyliście się dziwnych ubiorow babuni?
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Mia Wallace
Gaduła
Gaduła
Posty: 239
Rejestracja: wt sty 20, 2009 10:59 am
Lokalizacja: 1000 Oceans

Post autor: Mia Wallace » czw kwie 23, 2009 5:00 pm

Zwykle jest to ta druga opcja...Ale była sytuacja, kiedy w szafie mamy (oczywiście, jak to one kolekcjonują zazwyczaj swoje garderoby) znalazłam, bardzo podobną do modnych ostatnio skórzanych damskich kurtek...hmm zaciekawiło mnie to i utwierdziło w przekonaniu, iż mimo, że moda często się zmienia, to rzadko kiedy wnosi coś zupełnie nowego. ;-)
idź spać
przyśni ci się aniołek albo diabełek
jak aniołek wygrałeś
jak diabełek przegrałeś
jak ci się nic nie przyśni
r e m i s

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » czw kwie 23, 2009 6:24 pm

Mia Wallace pisze:rzadko kiedy wnosi coś zupełnie nowego
Racja moda to taka stara szafa gdzie zmieniaja się tylko dodatki i szczegóły. :lol:
Fata nolentem trahunt...

Awatar użytkownika
Wiatr kłamstw.
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czw mar 05, 2009 3:38 pm

Post autor: Wiatr kłamstw. » ndz maja 03, 2009 4:57 pm

m od mamy mam tylko jeden rozmiar mniejszy
a wiec nie raz sobnie coś porzyczam
Mia Wallace pisze:ardzo podobną do modnych ostatnio skórzanych damskich kurtek...hmm zaciekawiło mnie to i utwierdziło w przekonaniu, iż mimo, że moda często się zmienia, to rzadko kiedy wnosi coś zupełnie nowego. ;-)
byłam u dzisdka i on n ie kazał wyrzuć mamy obrań, mój wuja wspomniał coś o tym i mama poszła wyrzuc te ubrania jak tam zobaczyłam to teraz jest większość co teraz jest modne, np. była tam spódnice rozkloszowane, bluzka z myszka micy, i właśnbia kurtka jednak nic nie wziełam z tego bo czas robi swoje

Awatar użytkownika
Fusa_20
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1257
Rejestracja: śr gru 17, 2008 7:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Fusa_20 » pn maja 04, 2009 4:26 pm

Ja mam czarną bluzke z takiej starodawnej szafy. Nie zakładam jej ale po prostu zostawiłam sobie, kto wie moze na inny czas ;P
Fata nolentem trahunt...

ODPOWIEDZ